Plugins - Enable Media Replace - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (11 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Enable Media Replace
pl: Zastępowanie medium

en: Replace media
pl: Zastąp medium

en: Upload a new file
pl: Prześlij nowy plik

en: Revised
pl: Zmieniony

en: You do not have permission to upload files.
pl: Nie masz uprawnień do przesyłania plików.

en: Replace Media Upload
pl: Przesyłanie medium zastępującego

en: Choose a file to upload from your computer
pl: Wybierz plik do przesłania z komputera

en: Just replace the file
pl: Po prostu zamień plik

en: Upload
pl: Prześlij

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
pl: Rozszerzenie pliku nie spełnia wymogów bezpieczeństwa. Spróbuj użyć innego.
