UpdraftPlus - en to pl translation catalogue (1913 entries)

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
pl: "%s" nie ma klucza podstawowego, potrzebna instrukcja zmiany w szeregu %s.

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
en: tenant
pl: najemca

en: %d errors, %d warnings
pl: %d błędów, %d ostrzeżeń

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
pl: %d godzin, %d minut, %d sekund

en: %d token | %d tokens
pl[0]: %d token
pl[1]: %d tokeny
pl[2]: %d tokenów

en: %s (%s used)
pl: %s (%s używanych)

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
pl: %s - nie może wycofać tego podmiotu; odpowiedni katalog nie istnieje (%s)

en: %s Account Name
pl: %s Nazwa Konta

en: %s Container
pl: %s Zbiornik

en: %s Error
pl: %s Błąd

en: %s Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
pl: %s Błąd: pobieranie pliku %s nie powiodło się. Sprawdź swoje uprawnienia i referencje.

en: %s Error: Failed to initialise
pl: %s Błąd: nie można uruchomić

en: %s Error: Failed to open local file
pl: %s Błąd: Nie udało się otworzyć pliku lokalnego

en: %s Error: Failed to upload
pl: %s Błąd: Nie udało się przesłać

en: %s Key
pl: %s Klucz

en: %s Service Exception.
pl: Wyjątek usługi %s.

en: %s access key
pl: %s klucz dostępu

en: %s add-on not found
pl: Nie znaleziono dodatku %s

en: %s archives remain
pl: %s pozostałe archiwa

en: %s authentication
pl: autoryzacja %s

en: %s authentication failed
pl: %s uwierzytelnianie nie powiodło się

en: %s available to claim on this site. Follow this link to activate this licence
pl: %s dostępnych na stronie. Przejdź do tego linku aby aktywować licencję

en: %s bits
pl: %s bitów

en: %s bytes
pl: %s bajtów

en: %s checksum: %s
pl: %s podsumuj: %s

en: %s de-authentication
pl: %s nie-autoryzowano

en: %s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
pl: %s nie zezwala na autoryzację witryn hostowanych na bezpośrednich adresach IP. Przed użyciem %s do przechowywania musisz zmienić adres witryny (%s).

en: %s does not allow authorization of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
pl: %s nie zezwala na autoryzację witryn przechowywanych pod bezpośrednimi adresami IP. Będziesz musiał zmienić adres witryny (%s), zanim będziesz mógł używać %s do przechowywania.

en: %s download: failed: file not found
pl: Pobieranie %s nie powiodło się: brak pliku

en: %s end-point
pl: %s punkt końcowy

en: %s error - failed to access the container
pl: Błąd %s - brak dostępu do zasobnika

en: %s error - failed to re-assemble chunks
pl: %s błąd - nie udało się ponownie zamontować składników

en: %s error - failed to upload file
pl: %s błąd - nie udało się przesłać pliku

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
pl: Błąd %s - udało się uzyskać dostęp do zasobnika, ale nie udało się utworzyć w nim pliku

en: %s error: %s
pl: %s błąd: %s

en: %s from now
pl: %s od teraz

en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
pl: %s został wybrany do zdalnego przechowywania, ale nie jesteś aktualnie podłączony..

en: %s hours
pl: %s godzin(y)

en: %s location
pl: %s lokalizacja

en: %s login failure
pl: %s login nieprawidłowy

en: %s logo
pl: Logo %s

en: %s minutes, %s seconds
pl: %s minut, %s sekund

en: %s month %s trial
pl: %s miesiąc %s testowy

en: %s per quarter
pl: %s na kwartał

en: %s per year
pl: %s rocznie

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
pl: %s ponowny błąd (%s): (zobacz plik dziennika, by uzyskać więcej informacji)

en: %s restoration options:
pl: %s opcje przywracania:

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
pl: %s zwrócił nieoczekiwaną odpowiedź HTTP: %s

en: %s secret key
pl: %s tajny klucz

en: %s settings test result:
pl: Wynik testu ustawienia %s:

en: %s support is available as an add-on
pl: %s wsparcie jest dostępne, jako dodatek

en: %s table(s) found.
pl: Znaleziono tabel: %s.

en: %s total table(s) found; %s with the indicated prefix.
pl: Ogółem znaleziono %s tabel; %s z wybranym prefiksem.

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
pl: %s przesyłanie: przesyłanie identyfikatora dla wielu części zakończone niepowodzeniem - zobacz plik dziennika, by uzyskać więcej informacji.

en: %s version:
pl: wersja %s:

en: %s version: %s
pl: %s wersja: %s

en: %s weeks
pl: %s tygodnie(i)

en: %s: unreadable file - could not be backed up
pl: %s: nieczytelny plik - nie można wykonać kopii

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
pl: %s: nieczytelny plik - nie można wykonać jego kopii (sprawdź uprawnienia)

en: (%d archive(s) in set, total %s).
pl: (%d archiwa(wów) w zestawie, w całości %s).

en: (None configured)
pl: (Nie skonfigurowano)

en: (Not finished)
pl: (Nie zakończone)

en: (Nothing has been logged yet)
pl: (Nic nie zostało jeszcze zarejestrowane)

en: (Nothing yet logged)
pl: (Jeszcze nie zalogowano)

en: (Read more)
pl: (Czytaj dalej)

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
pl: (Dotyczy to wszystkich wtyczek do robienia kopii WordPress, chyba że zostały one jawnie zakodowane dla zgodności z wieloma serwerami).

en: (You appear to be already authenticated).
pl: (Wygląda na to, że jesteś już zalogowany)

en: (already uploaded)
pl: (już przesłano)

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
pl: (najprawdopodobniej wersja przedprodukcyjna lub nieaktualna)

en: (as many as you like)
pl: (tak dużo jak chcesz)

en: (at same time as files backup)
pl: (w tym samym czasie do kopia plików)

en: (backup set imported from remote location)
pl: (zestaw kopii zaimportowany ze zdalnej lokalizacji)

en: (current version)
pl: (aktualna wersja)

en: (latest increment: %s)
pl: (ostatni przyrost: %s)

en: (learn more about this significant option)
pl: (Więcej informacji o tej ważnej opcji)

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
pl: (logi znajdziesz na stronie ustawień UpdraftPlus, jak zawsze)...

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
pl: (upewnij się, że próbowano załadować plik zip wcześniej utworzony przez UpdraftPlus)

en: (or connect using the form on this page if you have already purchased it)
pl: (lub połącz się używając formularza na tej stronie, jeżeli już kupiłeś)

en: (tap on an icon to select or unselect)
pl: (dotknij ikony, aby wybrać lub odznaczyć)

[ctx: (verb)]
en: Download
pl: Pobierz

en: (version: %s)
pl: (wersja: %s)

en: (view log...)
pl: (zobacz dziennik...)

en: ... and many more!
pl: ...i wiele więcej!

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 1. Component selection
pl: 1. Wybór komponentów

en: 2. Verifications
pl: 2. Weryfikacje

en: 3. Restoration
pl: 3. Przywrócenie

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
pl: <b>Nie umieszczaj</b> go wewnątrz katalogu Uploads lub Plugins, w przeciwnym razie spowodujesz rekurencję (kopia kopii kopii...)

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
pl: <strong>(Wygląda na to, że jesteś już zalogowany,</strong> ale możesz się zalogować ponownie i odświeżyć swój dostęp, jeżeli wystąpił problem).

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and follow this link to complete authentication with %s.
pl: <strong>Po</strong> zapisaniu ustawień (klikając „Zapisz zmiany” poniżej), wróć tutaj raz i użyj tego linku, aby dokończyć uwierzytelnianie za pomocą %s.

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
pl: <strong>To NIE jest nazwa folderu</strong>.

en: A "migration" is ultimately the same as a restoration - but using backup archives that you import from another site.
pl: "Migracja" jest w rzeczy samej tym samym co przywracanie - jednakże z użyciem archiwów które importowane są z innej strony.

en: A PHP exception (%s) has occurred: %s
pl: Wystąpił wyjątek PHP (%s): %s

en: A PHP fatal error (%s) has occurred: %s
pl: Wystąpił błąd krytyczny PHP (%s): %s

en: A host name cannot contain a slash.
pl: Nazwa hosta nie może zawierać ukośników.

en: A key was created, but the attempt to register it with %s was unsuccessful - please try again later.
pl: Klucz został utworzony, jednakże próba zarejestrowania go z %s zakończyła się niepowodzeniem - spróbuj ponownie później.

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
pl: Klucz z taką nazwą już istnieje, musisz użyć innej nazwy.

en: A new UpdraftCentral connection has not been made.
pl: Nowe połączenie z UpdraftCentral nie zostało wykonane.

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
pl: Szukanie/zamiana będą nieodwracalne - jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

en: A temporary clone is an instant copy of this website, running on our servers. Rather than test things on your live site, you can UpdraftClone it, and then throw away your clone when done.
pl: Klon tymczasowy klon to szybka kopia tej strony, działająca na naszych serwerach. Zamiast testować rzeczy na swojej witrynie na żywo, możesz uaktualnić go a następnie usunąć klon po zakończeniu.

en: A version of UpdraftPlus is already installed. WordPress will only allow you to install your new version after first de-installing the existing one. That is safe - all your settings and backups will be retained. So, go to the "Plugins" page, de-activate and de-install UpdraftPlus, and then try again.
pl: Wersja UpdraftPlus jest już zainstalowana. WordPress pozwoli Ci zainstalować nową wersję tylko po uprzednim odinstalowaniu istniejącej. To jest bezpieczne - wszystkie ustawienia i kopie bezpieczeństwa zostaną zachowane. Przejdź na stronę "Wtyczki", dezaktywuj i deinstaluj UpdraftPlus, a następnie spróbuj ponownie.

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
pl: Napotkano bardzo duży plik: %s (rozmiar: %s Mb)

en: A website where you have installed %s
pl: Witryna, na której zainstalowałeś %s

en: A zip error occurred
pl: Błąd pakowania zip

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
pl: UWAGA: nie można znaleźć informacji, których podmioty są do przywrócenia.

en: API Key: %s
pl: Klucz API: %s

en: API key
pl: Klucz API

en: API secret
pl: API poufne

en: AWS authentication failed
pl: Uwierzytelnienie AWS zakończone niepowodzeniem

en: Access Key: %s
pl: Klucz dostępu: %s

en: Access this site as user:
pl: Dostęp do tej witryny jako użytkownik:

en: Account ID
pl: ID Konta

en: Account Key
pl: Klucz konta

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded has %d bytes remaining (total size: %d bytes)
pl: Konto zapełnione: Twoje konto %s ma tylko %d bajtów wolnego miejsca, jednak plik do wysłania ma jeszcze %d bajtów do wysłania (rozmiar łączny: %d bajtów)

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
pl: Konto pełne: na Twoim %s koncie zostało tylko %d bajtów, a plik do przesłania ma %d bajtów.

en: Account holder's name: %s.
pl: Nazwa właściciela konta: %s.

en: Account is not authorized (%s).
pl: Konto nie jest autoryzowane (%s).

en: Account is not authorized.
pl: Konto nie ma uprawnień.

en: Account type
pl: Typ konta

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
pl: Konta tworzone w rackspacecloud.com są kontami w USA; konta utworzone na rackspace.co.uk są kontami w Wielkiej Brytanii.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
pl: Konta utworzone na rackspacecloud.com są amerykańskie, konta utworzone na rackspacecloud.co.uk są brytyjskie.

en: Actions
pl: Działania

en: Actions upon selected backups
pl: Działania "przed" wybranymi kopiami

en: Activity log
pl: Logi aktywności

en: Add SFTP to send your data securely, lock settings and encrypt your database backups for extra security.
pl: Dodaj SFTP, aby bezpiecznie wysyłać dane, blokuj ustawienia i szyfruj kopie zapasowe bazy danych, aby uzyskać dodatkowe zabezpieczenia.

en: Add a site
pl: Dodaj stronę

en: Add an additional database retention rule
pl: Dodaj dodatkową regułę przechowywania bazy danych

en: Add an additional file retention rule
pl: Dodaj dodatkową regułę przechowywania plików

en: Add an additional retention rule...
pl: Dodaj dodatkową regułę retencji...

en: Add an exclusion rule
pl: Dodaj regułę wykluczania

en: Add an exclusion rule for %s
pl: Dodaj regułę wykluczającą dla %s

en: Add an external database to backup...
pl: Dodaj zewnętrzną bazę do kopii zapasowej...

en: Add another %s account...
pl: Dodaj kolejne konto %s…

en: Add another address...
pl: Dodaj inny adres...

en: Add directory...
pl: Dodaj folder....

en: Add site
pl: Dodaj stronę

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
pl: Dodaj tę stronę do UpdraftCentral (zdalna, scentralizowana kontrola) - bezpłatna dla 5 witryn.

en: Add this website to your UpdraftCentral Cloud dashboard at updraftplus.com.
pl: Dodaj tę stronę do panelu aktualizacji programu UpdraftCentral Cloud na updraftplus.com.

en: Adding...
pl: Dodaję...

en: Additional and enhanced remote storage locations
pl: Dodatkowe i ulepszone lokalizacje zdalnej pamięci

en: Additional storage
pl: Dodatkowy magazyn

en: Adds enhanced capabilities for Rackspace Cloud Files users
pl: Dodaje rozszerzone możliwości dla użytkowników Rackspace Cloud Files

en: Admin API Key
pl: Administracyjny klucz API

en: Admin Username
pl: Nazwa użytkownika Administratora

en: Admin access key
pl: Klucz dostępu administratora

en: Admin secret key
pl: Sekretny klucz administratora

en: Advanced / Debugging Settings
pl: Zaawansowane / Ustawienia debugowania

en: Advanced Tools
pl: Narzędzia zaawansowane

en: After pressing this button, you can select where to upload your backup from a list of your currently saved remote storage locations
pl: Po naciśnięciu tego przycisku możesz wybrać miejsce, w którym chcesz przesłać kopię zapasową z listy aktualnie zapisanych lokalizacji pamięci

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to migrate
pl: Po przyciśnięciu tego przycisku, otrzymasz opcję do wyboru który element chcesz zmigrować

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
pl: Po naciśnięciu tego przycisku będziesz miał możliwość wyboru, które składniki chcesz przywrócić

en: After you've backed up your database, we recommend you install our WP-Optimize plugin to streamline it for better website performance.
pl: Po utworzeniu kopii zapasowej bazy danych zalecamy zainstalowanie wtyczki WP-Optimize w celu usprawnienia jej w celu uzyskania lepszej wydajności witryny.

en: All WordPress tables will be backed up.
pl: Wszystkie kopie tabel WordPress zostaną zarchiwizowane.

en: All files beginning with given characters
pl: Wszystkie pliki zaczynające się od podanych znaków

en: All files beginning with these characters
pl: Wszystkie pliki zaczynające się od tych znaków

en: All files with this extension
pl: Wszystkie pliki z tym rozszerzeniem

en: All references to the site location in the database will be replaced with your current site URL, which is: %s
pl: Wszystkie odniesienia do lokalizacji witryny w bazie danych zostaną zastąpione aktualnym adresem URL witryny, która jest: %s

en: All sites
pl: Wszystkie strony

en: Allow deletion
pl: Zezwalaj na usuwania

en: Allow download
pl: Zezwalaj na pobieranie

en: Allow only administrators to log in
pl: Pozwól na logowanie tylko administratorom.

en: Allows you to only backup changes to your files (such as a new image) that have been made to your site since the last backup.
pl: Pozwala utworzyć tylko kopie zapasowe zmian w plikach (np. nowy obraz), które wprowadzone zostały do witryny przy ostatniej kopii.

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
pl: Prawie wszystkie serwery FTP będą chciały trybu pasywnego; ale jeśli potrzebujesz trybu aktywnego, odznacz to.

en: Already got space?
pl: Masz wolne miejsce?

en: Also delete from remote storage
pl: Usuń także ze zdalnego magazynu

en: Also send this backup to the active remote storage locations
pl: Wyślij również tę kopię zapasową do aktywnych pozycji magazynu

en: Also, you should read this important FAQ.
pl: Ponadto, powinieneś przeczytać FAQ.

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
pl: Wykryto linię SQL, której długość przekracza maksymalny rozmiar pakietu, i która nie może zostać podzielona; ta linia nie będzie przetworzona i zostanie odrzucona: %s

en: An UpdraftCentral connection has been made successfully.
pl: Połączenie z UpdraftCentral zostało nawiązane z powodzeniem.

en: An admin password has been set.
pl: Hasło administratora zostało ustawione.

en: An email is required and needs to be in a valid format.
pl: Wiadomość e-mail jest wymagana i musi mieć prawidłowy format.

en: An empty WordPress install
pl: Pusta instalacja WordPress

en: An error has occurred while processing your request. The server might be busy or you have lost your connection to the internet at the time of the request. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojego żądania. Serwer może być zajęty lub utracił połączenie z Internetem w momencie żądania. Spróbuj ponownie później.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
pl: Wystąpił błąd w pierwszym poleceniu %s - trwa anulowanie

en: An error occurred when fetching storage module options:
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania opcji modułu pamięci:

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
pl: Wystąpił błąd podczas próby odświeżenia listy Twoich dodatków.

en: An error occurred while attempting to check the support of stored routines creation (%s %s)
pl: Wystąpił błąd podczas próby sprawdzenia obsługi tworzenia zapisanych procedur (%s %s)

en: An error occurred while attempting to delete from '%s'.
pl: Wystąpił błąd podczas próby usunięcia z '%s’.

en: An error occurred while attempting to retrieve routine status (%s %s)
pl: Wystąpił błąd podczas próby pobrania statusu procedury (%s %s)

en: An error occurred while attempting to retrieve the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
pl: Wystąpił błąd podczas próby pobrania globalnej zmiennej log_bin_trust_function_creators w %s

en: An error occurred while attempting to retrieve the routine SQL/DDL statement (%s %s)
pl: Wystąpił błąd podczas próby pobrania rutynowej instrukcji SQL/DDL (%s %s)

en: An error occurred while attempting to set a new value to the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
pl: Wystąpił błąd podczas próby ustawienia nowej wartości globalnej zmiennej log_bin_trust_function_creators w %s

en: An error occurred whilst closing the final database file
pl: Wystąpił błąd podczas zamykania pliku końcowego bazy danych

en: An error response was received; HTTP code:
pl: Otrzymano odpowiedź o błędzie; Kod HTTP:

en: An invalid URL was entered
pl: Wprowadzono nieprawidłowy adres URL

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas próby połączenia się z UpdraftPlus.Com

en: An unknown response was received. Response was:
pl: Odebrano nieznaną odpowiedź:

en: An update containing your addons is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
pl: Aktualizacja zawierająca Twoje dodatki jest dostępna dla UpdraftPlus - proszę kliknąć ten link aby ją zainstalować.

en: An update is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
pl: Aktualizacja UpdraftPlus jest dostępna - kliknij ten link aby ją zainstalować.

en: And then add an incremental backup
pl: Następnie dodaj przyrostową kopię zapasową

en: Any other directories found inside wp-content
pl: Wszelkie inne katalogi wewnątrz wp-content

en: Any other file/directory on your server that you wish to backup
pl: Dowolny inny plik/katalog na serwerze, którego kopię zapasową chcesz utworzyć

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
pl: Wszelkie ustawienia w pliku .htaccess lub web.config, mają wpływ na maksymalny rozmiar wysyłania poczty.

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
pl: Wszelkie prośby o pomoc związane z %s należy zgłaszać w firmie hostingowej.

en: Anyone seeing the lock screen will be shown this URL for support - enter a website address or an email address.
pl: Każdy widząc ekran blokady zobaczy ten URL wsparcia - Wprowadź adres internetowy lub adres e-mail.

en: Apache modules
pl: Moduły Apache

en: Application key
pl: Klucz aplikacji

en: Archive is expected to be size:
pl: Spodziewany rozmiar Archiwum:

en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
pl: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć %s z UpdraftPlus?

en: Are you sure you want to dismiss all UpdraftPlus news forever?
pl: Czy na pewno chcesz na zawsze odrzucić wszystkie aktualności UpdraftPlus?

en: Are you sure you want to remove this exclusion rule?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę regułę wykluczania?

en: As long as your web hosting allows http (i.e. non-SSL access) or will forward requests to https (which is almost always the case), this is no problem. If that is not yet set up, then you should set it up, or use %s so that the non-https links are automatically replaced.
pl: Tak długo, jak twój hosting pozwala na http (tj. dostęp nie-SSL) lub przekazuje żądania do https (prawie zawsze tak jest) to nie ma problemu. Jeżeli nie zostało to jeszcze skonfigurowane, powinieneś to zrobić lub użyć %s, aby łącza inne niż https były auto. zastępowane.

en: As long as your web hosting allows http (i.e. non-SSL access) or will forward requests to https (which is almost always the case), this is no problem. If that is not yet set up, then you should set it up, or use below search and replace so that the non-https links are automatically replaced.
pl: Jeśli twój hosting zezwala na http (tj. dostęp bez SSL) lub przekierowuje zapytania na https (co prawie zawsze ma miejsce), nie stanowi to problemu. Jeśli nie zostało to jeszcze ustawione, należy to skonfigurować lub użyć poniższego “Szukaj i zamień”, aby linki http zostały automatycznie zastąpione na https.

en: Asia Pacific
pl: Azja Pacyfik

en: Asia Pacific (Mumbai)
pl: Azja i Pacyfik (Bombaj)

en: Asia Pacific (Seoul)
pl: Azja Pacyfik (Seul)

en: Asia Pacific (Singapore)
pl: Azja Pacyfik (Singapur)

en: Asia Pacific (Sydney)
pl: Azja Pacyfic (Sydney)

en: Asia Pacific (Tokyo)
pl: Azja Pacyfic (Tokyo)

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
pl: Poproś WordPressa o automatyczną aktualizację UpdraftPlus po znalezieniu dostępnej aktualizacji.

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
pl: Poproś WordPress o automatyczną aktualizację UpdraftPlus, gdy będzie dostępny

en: Ask a pre-sales question
pl: Zadaj pytanie przedsprzedażne

en: Assigned to this site
pl: Przypisane do tej strony

en: At the same time as the files backup
pl: W tym samym czasie co kopia plików

en: At your UpdraftCentral dashboard you should press the "Add Site" button then paste the key in the input box.
pl: Na pulpicie programu UpdraftCentral należy nacisnąć przycisk "Dodaj witrynę" a następnie w polu wprowadzić klucz.

en: Attempts by the browser to access some pages have returned a "not found (404)" error. This could mean that your .htaccess file has incorrect contents, is missing, or that your webserver is missing an equivalent mechanism.
pl: Próby uzyskania dostępu do niektórych stron przez przeglądarkę zwróciły błąd „nie znaleziono (404)”. Może to oznaczać, że plik .htaccess ma nieprawidłową zawartość, brakuje go lub na twoim serwerze brakuje odpowiedniego mechanizmu.

en: Attempts by the browser to contact the website failed.
pl: Próby skontaktowania się z witryną przez przeglądarkę nie powiodły się.

en: Attribute imported content to user
pl: Przypisz zaimportowaną zawartość do użytkownika

en: Authenticate with %s
pl: Autoryzuj za pomocą %s

en: Authenticate with Google
pl: Uwierzytelnianie z Google

en: Authentication
pl: Potwierdzanie

en: Authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
pl: Uwierzytelnianie nie mogło się rozpocząć, ponieważ coś innego w Twojej witrynie ją psuje. Spróbuj wyłączyć inne wtyczki i przełączyć się na domyślny motyw. (W szczególności należy odnaleźć komponent, który wysyła dane wyjściowe (najprawdopodobniej ostrzeżenia/błędy PHP) przed uruchomieniem strony. Pomocne może też być wyłączenie wszelkich ustawień debugowania).

en: Authorisation failed (check your credentials)
pl: Błąd autoryzacji (sprawdź swoje poświadczenia)

en: Authorization failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Automatic Backup
pl: Automatyczne tworzenie kopii zapasowej

en: Automatic backup before update
pl: Automatyczne tworzenie kopii przed aktualizacją

en: Automatic updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: Automatically backs up your website before any updates to plugins, themes and WordPress core.
pl: Automat. tworzy kopię witryny przed aktualizacją wtyczek, motywów i rdzenia WordPress.

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
pl: Automatyczne tworzenie kopii zapasowych (w stosownych przypadkach) wtyczek, motywów i bazy danych WordPressa z UpdraftPlus przed aktualizacją

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
pl: Dostępne dla tej strony (za pośrednictwem zakupu "all-addons")

en: Available temporary clone tokens:
pl: Dostępne tokeny tymczasowe klonów:

en: Available to claim on this site
pl: Dostępne do rządania na tej stronie

en: Azure Account
pl: Konto Azure

en: Azure China
pl: Azure Chiny

en: Azure Germany
pl: Azure Niemcy

en: Azure Global
pl: Azure Globalny

en: Back
pl: Powrót

en: Back...
pl: Z powrotem...

en: Backed up: %s
pl: Kopia: %s

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
pl: Zrób kopię zapasową (gdzie stosowne) wtyczek, motywów i bazy danych WordPress z UpdraftPlus przed aktualizacją

en: Backup / Restore
pl: Kopia zapasowa / Przywracanie

en: Backup Contents And Schedule
pl: Zawartość kopii i harmonogram

en: Backup Now
pl: Utwórz kopię

en: Backup Report
pl: Raport kopii zapasowej

en: Backup WordPress core and non-WP files and databases.
pl: Kopie plików i baz danych WordPress i nieobjętych WP.

en: Backup WordPress multisites (i.e, networks), securely.
pl: Kopie bezpieczeństwa wielu serwisów WordPress (np. sieci).

en: Backup began:
pl: Wykonywanie kopii zapasowej rozpoczęło się:

en: Backup begun
pl: Rozpoczęto tworzenie kopii

en: Backup contains:
pl: Kopia zawiera:

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
pl: Kopia utworzona przez nieznane źródło (%s) - nie może zostać przywrócona.

en: Backup created by:
pl: Kopia utworzona przez:

en: Backup created by: %s.
pl: Kopia utworzona przez: %s.

en: Backup data (click to download)
pl: Dane kopii  (kliknij aby pobrać)

en: Backup data will be sent to:
pl: Kopia danych zostanie wysłana do:

en: Backup date
pl: Data utworzenia kopii zapasowej

en: Backup directory
pl: Katalog kopii

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
pl: Kopia katalogu (%s) jest nie zapisywalna lub nie istnieje.

en: Backup directory could not be created
pl: Kopia katalogów nie została utworzona

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
pl: Archiwizacja danych katalogu <b>nie</b> istnieje.

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
pl: Katalog kopii zapasowej istnieje, ale <b>nie jest</b> zapisywalny.

en: Backup directory specified is writable, which is good.
pl: Mam prawa do zapisu w podanym katalogu kopii zapasowej, czyli w porządku.

en: Backup directory successfully created.
pl: Kopię katalogów pomyślnie utworzono.

en: Backup does not exist in the backup history
pl: Brak kopii do wyświetlenia w historii

en: Backup external database
pl: Wykonaj kopię zapasową zewnętrznej bazy danych

en: Backup file not available.
pl: Plik kopi nie jest dostępny.

en: Backup finished
pl: Tworzenie kopii zapasowej zostało zakończone

en: Backup has been started successfully. You can see the last log message by running the following command: "%s"
pl: Tworzenie kopii zapasowej zostało pomyślnie rozpoczęte. Ostatni komunikat dziennika (log) można wyświetlić, uruchamiając następujące polecenie: „%s”

en: Backup is of: %s.
pl: Kopia jest z: %s

en: Backup label:
pl: Nazwa kopii:

en: Backup made by %s
pl: Kopia zapasowa utworzona przez %s

en: Backup more databases
pl: Zrób więcej kopii baz danych

en: Backup non-WordPress files and databases
pl: Twórz kopie plików i baz danych innych niż WordPress

en: Backup non-WordPress tables contained in the same database as WordPress
pl: Wykonaj kopię zapasową tabel spoza WordPress-a w tej samej bazie co Wordpress

en: Backup of:
pl: Kopia z:

en: Backup of: %s
pl: Kopia zapasowa: %s

en: Backup path
pl: Ścieżka zapasowa

en: Backup sent to remote site - not available for download.
pl: Kopia wysłana do zdalnego serwisu - niedostępna do pobrania.

en: Backup set not found
pl: Nie znaleziono zestawu kopii

en: Backup sets removed:
pl: Usunięto zestaw kopii:

en: Backup succeeded
pl: Wykonywanie kopii zapasowej powiodło się

en: Backup time and scheduling
pl: Czas i harmonogram tworzenia kopii

en: Backup to remote storage locations
pl: Kopia do lokalizacji zdalnego magazynu

en: Backup using %s?
pl: Kopia za pomocą %s?

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
pl: Kopia zapasowa nie zostanie wysłana do żadnego magazynu zdalnego - żaden nie został zapisany w %s

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
pl: Twórz kopie, aktualizuj i zarządzaj wszystkimi witrynami WordPress z jednego pulpitu

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
pl: Zły format pliku - nie wygląda, jak plik utworzony przez UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
pl: Zły format pliku - nie wygląda, jak zaszyfrowany plik bazy danych stworzonej przez UpdraftPlus

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive as a result UpdraftPlus will only send Database backups to email.
pl: Należy pamiętać, że serwery pocztowe mają zwykle ograniczenia rozmiaru; zwykle około %s MB; Kopie zapasowe większe niż ustalone limity prawdopodobnie nie dotrą, w wyniku czego UpdraftPlus wyśle kopie zapasowe bazy danych tylko na adres e-mail.

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
pl: Należy pamiętać, że serwery pocztowe mają tendencję ograniczenia rozmiaru plików; zazwyczaj wokół %s MB; Kopie zapasowe większe niż jakiekolwiek limity nie zostaną dostarczone

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
pl: Pamiętaj, że serwery pocztowe mają zwykle ograniczone rozmiary; zwykle około %s MB; kopie większe niż limity mogą nie dotrzeć.

en: Be careful what you select - if you select / then it really will try to create a zip containing your entire webserver.
pl: Uważaj, co wybierasz - jeśli wybierzesz / to naprawdę spróbuje utworzyć zip zawierający cały serwer internetowy.

en: Be safe
pl: Bądź bezpieczny

en: Be safe with an automatic backup
pl: Bądź bezpieczny z automatyczną kopią

en: Begun
pl: Rozpoczęte

en: Begun looking for this entity
pl: Rozpoczęto szukanie tego podmiotu

en: Belgium
pl: Belgia

en: Black Friday - 20% off UpdraftPlus Premium until November 30th
pl: Czarny Piątek - 20% zniżki na UpdraftPlus Premium do 20 listopada

en: Blog link
pl: Link bloga

en: Blog uploads
pl: Przesłane pliki bloga

en: Both email and password fields are required.
pl: Wymagane są pola e-mail i hasło.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
pl: Tymczasowo niedostępne w przypadku zaplanowanej konserwacji. Sprawdź ponownie za minutę.

en: Browse contents
pl: Wyświetl zawartość

en: Browsing zip file
pl: Przeglądanie pliku zip

en: Bucket
pl: Zasób

en: Bucket application key ID
pl: Identyfikator klucza aplikacji zasobnika

en: Bucket location
pl: Lokalizacja zasobu

en: Bucket name
pl: Nazwa pojemnika

en: But no %s settings were found. Please complete all fields in %s settings and save the settings.
pl: Ale nie znaleziono żadnych ustawień %s. Wypełnij wszystkie pola w ustawieniach %s i zapisz ustawienia.

en: But no bucket was defined, so backups may not complete. Please enter a bucket name in the %s settings and save settings.
pl: Ale nie zdefiniowano zasobnika, więc kopie zapasowe mogą nie zostać zakończone. Wpisz nazwę zasobnika w ustawieniach %s i zapisz ustawienia.

en: Buy %s
pl: Kup %s

en: Buy It
pl: Kup to

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
pl: Domyślnie UpdraftPlus wykorzystuje własny magazyn certyfikatów SSL w celu weryfikacji tożsamości odległych miejsc (np. aby upewnić się, że komunikuje się z prawdziwym Dropbox, Amazon S3, itd., a nie z wrogiem). Trzymamy to na bieżąco. Jednak, jeśli masz błąd SSL, a następnie wybierzesz tą opcję (co powoduje, że Updraft będzie używało Twojego serwera) może to pomóc.

en: Call
pl: Zadzwoń

en: Call WordPress action:
pl: Zadzwoń do WordPress:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Central United States
pl: Centralne Stany Zjednoczone

en: Change Lock Settings
pl: Zmień ustawienia blokady

en: Changes made:
pl: Zmiany dokonane:

en: Check out UpdraftPlus Vault.
pl: Sprawdź UpdraftPlus Vault.

en: Check this box to have a basic report sent to
pl: Zaznacz to pole, aby wysłać podstawowy raport

en: Check this box to use Amazon's server-side encryption
pl: Zaznacz to pole wyboru, aby użyć szyfrowania Amazon po stronie serwera

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
pl: Sprawdź aby usunąć z Twojego serwera zbędne pliki kopii po zakończeniu tworzenia kopii (tzn. gdy usuniesz zaznaczenie wszystkie pliki wysłane zdalnie pozostaną na miejscu, zaś inne pliki które są przechowywane lokalnie nie będą podlegały ograniczeniom retencyjnych).

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
pl: Zaznacz aby otrzymywać więcej informacji i maili o procesie kopiowania - przydatne zwłaszcza przy diagnozowaniu problemów.

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
pl: Sprawdź swoje uprawnienia do pliku: nie można skutecznie stworzyć i wprowadzić katalogu:

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter:
pl: Sprawdź swoje uprawnienia do plików: nie można pomyślnie utworzyć i zatwierdzić:

en: China (Beijing) (restricted)
pl: Chiny (Pekin) (ograniczona)

en: Choose a default for each table
pl: Wybierz wartość domyślną dla każdej tabeli

en: Choose the components to restore
pl: Wybierz składniki do przywrócenia

en: Choose the components to restore:
pl: Wybierz składniki do odzyskania:

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
pl: Wybierz harmonogram, według którego chcesz wykonywać kopie.

en: Choose your backup schedule
pl: Wybierz harmonogram tworzenia kopii

en: Choose your remote storage
pl: Wybierz miejsce zdalnego przechowywania

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
pl: Wybranie tej opcji obniża bezpieczeństwo zatrzymując UpdraftPlus z wykorzystaniem SSL do uwierzytelniania i zaszyfrowanych danych, tam gdzie to możliwe. Należy pamiętać, że niektórzy dostawcy pamięci w chmurze na to nie pozwalają (np. Dropbox), więc u tych dostawców to ustawienie nie będzie miało na nic wpływu.

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
pl: Wybranie tej opcji obniża bezpieczeństwo powodując zatrzymanie UpdraftPlus z weryfikowania tożsamości zaszyfrowanych stron, które łączą się np. z Dropboxem czy Google Drive. Oznacza to, że UpdraftPlus będzie działał tylko za pomocą protokołu SSL do szyfrowania ruchu, a nie do uwierzytelniania.

en: Chunk %s: A %s error occurred
pl: Klocek %s: wystąpił %s błąd

en: Claim not granted - perhaps you have already used this purchase somewhere else, or your paid period for downloading from updraftplus.com has expired?
pl: Roszczenie nie przyznano - może już użyłeś niniejszy zakup gdzie indziej, lub płatny okres pobierania z updraftplus.com wygasł?

en: Claim not granted - your account login details were wrong
pl: Uprawnienia nie przyznane - nieprawidłowe dane logowania

en: Cleaning
pl: Czyszczenie

en: Cleaning up rubbish...
pl: Sprzątanie śmieci...

en: Client ID
pl: Identyfikator klienta

en: Client Secret
pl: Sekretny klucz

en: Clone of %s
pl: Klon %s

en: Clone ready
pl: Gotowy klon

en: Clone region:
pl: Region klonu:

en: Clone server being provisioned and booted (can take several minutes)
pl: Serwer klonu jest obsługiwany i uruchamiany (może zająć kilka minut)

en: Clone:
pl: Klon:

en: Cloning and migration
pl: Klonowanie i migracja

en: Close
pl: Zamknij

en: Close...
pl: Zamknij...

en: Closing 1st October 2018
pl: Zamknięcie 1 października 2018 r

en: Cloud Files
pl: Chmura plików

en: Cloud Files API Key
pl: Klucz plików API w chmurze

en: Cloud Files Container
pl: Kontener plików w chmurze

en: Cloud Files Storage Region
pl: Region przechowywania plików chmury

en: Cloud Files Username
pl: Nazwa pliku w chmurze

en: Cloud Files authentication failed
pl: Uwierzytelnianie plików w wirtualnej chmurze nie powiodło się

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
pl: W chmurze błąd plików - mamy dostęp do pojemnika, ale nie udało się utworzyć w nim plików

en: Cloud Files operation failed (%s)
pl: Operacja Cloud Files zakończona niepowodzeniem (%s)

en: Cloud Files username
pl: Nazwa użytkownika Chmury plików

en: Compare with the free version
pl: Porównanie z darmową wersją

en: Complete
pl: Zakończ

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm change
pl: Zatwierdź zmianę

en: Conflict: that user already exists
pl: Konflikt: taki użytkownik już istnieje

en: Conflict: that user or email address already exists
pl: Konflikt: adres email lub użytkownik już istnieje

en: Congratulations! Your first backup is running.
pl: Gratulacje! Twoja pierwsza kopia zrobiona.

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
pl: Gratulacje, ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
pl: Połącz tę stronę z UpdraftCentral Cloud

en: Connect this site to an UpdraftCentral dashboard found at...
pl: Połącz tę stronę z panelem centralnym UpdraftCentral znalezionym w...

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
pl: Połącz się z UpdraftCentral Cloud

en: Connect to updraftplus.com
pl: Połącz się z updraftplus.com

en: Connect to your %s account
pl: Połącz ze swoim kontem %s

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
pl: Połącz z twoim kontem na UpdraftPlus.Com

en: Connected. Requesting UpdraftCentral Key.
pl: Połączony. Żądanie klucza UpdraftCentral.

en: Connecting...
pl: Łączę...

en: Connection failed.
pl: Połączenie nie powiodło się.

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
pl: Połączenie nieudane: sprawdź ustawienia logowania; czy serwer działa; czy połączenie nie jest zablokowane przez firewall?

en: Connection succeeded.
pl: Połączenie powiodło się.

en: Connection to your %1$s account was successful. However, we were not able to register this site with %2$s, as there are no available %2$s licences on the account.
pl: Połączenie z Twoim kontem %1$s powiodło się. Nie mogliśmy jednak zarejestrować tej witryny w %2$s, ponieważ na koncie nie ma dostępnych licencji na %2$s.

en: Constants
pl: Stała

en: Container
pl: Kontener

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: Content URL:
pl: Zawartość URL::

en: Continue restoration
pl: Wznów przywracanie

en: Control all your WordPress installations from one place using UpdraftCentral remote site management!
pl: Kontroluj wszystkie instalacje WordPress w jednym miejscu, korzystając z zdalnego zarządzania witryną UpdraftCentral!

en: Control all your backups in one place
pl: Kontroluj swoje kopie w jednym miejscu

en: Copy your site to another domain directly. Includes find-and-replace tool for database references.
pl: Kopiuj swoją witrynę do innej domeny. Zawiera narzędzie odniesień "znajdź i zamień" do bazy danych.

en: Copying this entity failed.
pl: Kopiowanie jednostki nie powiodło się.

en: Could not access %s container
pl: Brak dostępu do zasobnika %s

en: Could not access container
pl: Nie można uzyskać dostępu do kontenera

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
pl: Nie można utworzyć %s ZIP. Przejrzyj plik dziennika, aby uzyskać więcej informacji.

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
pl: Nie można stworzyć plików w katalogu kopii zapasowych. Kopia zapasowa przerwana - sprawdź ustawienia UpdraftPlus.

en: Could not create the container
pl: Nie można utworzyć kontenera

en: Could not delete old path.
pl: Nie można usunąć starej ścieżki.

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
pl: Nie można znaleźć zadania - być może jest już gotowe?

en: Could not get list of tables
pl: Nie udało się uzyskać listy tabel

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
pl: Nie można przenieść nowych plików na miejsce. Sprawdź folder wp-content/upgrade.

en: Could not move old files out of the way.
pl: Nie można przenieść starych plików.

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
pl: Nie można przenieść plików na miejsce. Sprawdź uprawnienia do pliku.

en: Could not open the backup file for writing
pl: Nie można otworzyć pliku kopii

en: Could not read the directory
pl: Nie można odczytać katalogu

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
pl: Nie można zapisać historii kopii bo nie mamy szeregu kopii. Archiwizacja prawdopodobnie nie powiodła się.

en: Counting...
pl: Przeliczam...

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Azure credentials in your Azure developer console.
pl: Utwórz poświadczenia Azure poświadczeń w konsoli programisty Azure.

en: Create OneDrive credentials in your OneDrive developer console.
pl: Utwórz poświadczenia OneDrive na twojej konsoli dewelopera OneDrive.

en: Create a key: give this key a unique name (e.g. indicate the site it is for), then press "Create key":
pl: Utwórz klucz: nadaj temu kluczowi unikalną nazwę (np. wskaż witrynę, dla której jest przeznaczony), a następnie naciśnij „Utwórz klucz”:

en: Create a new API user with access to only this container (rather than your whole account)
pl: Utwórz nowego użytkownika API z dostępem tylko do tego kontenera (zamiast do całego konta)

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
pl: Utwórz tymczasowy klon na naszych serwerach (UpdraftClone)

en: Create another key
pl: Utwórz inny klucz

en: Create clone
pl: Utwórz klon

en: Create key
pl: Utwórz klucz

en: Create new API user and container
pl: Utwórz nowy kontener i użytkownika API

en: Create new IAM user and S3 bucket
pl: Utwórz nowego użytkownika IAM oraz Zasób S3

en: Created database backup
pl: Utworzono kopię bazy danych

en: Created file backup zips
pl: Utworzono archiwa zip kopii plików

en: Created:
pl: Utworzony:

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
pl: Tworzenie kopii zapasowej %s i bazy danych z UpdraftPlus...

en: Creating backup with UpdraftPlus...
pl: Tworzenie kopii zapasowej z UpdraftPlus...

en: Creating database backup
pl: Tworzenie kopii bazy danych

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
pl: Tworzenie kopii zapasowej bazy danych z UpdraftPlus...

en: Creating file backup zips
pl: Tworzenie archiwów zip kopii plików

en: Creating your first backup
pl: Tworzenie pierwszej kopii zapasowej

en: Creating...
pl: Tworzenie...

en: Current clones
pl: Aktualne klony

en: Current limit is:
pl: Obecny limit wynosi:

en: Current memory usage
pl: Aktualne zużycie pamięci

en: Current use:
pl: Obecne użycie:

en: Currently disabled
pl: Aktualnie wyłączono

en: Currently enabled
pl: Aktualnie włączono

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dallas (DFW) (default)
pl: Dallas (DFW) (domyślny)

en: Dashboard:
pl: Deska rozdzielcza:

en: Database
pl: Baza danych

en: Database (created by %s)
pl: Baza danych (utworzona przez %s)

en: Database (files backup has not completed)
pl: Baza danych (kopia plików nie została ukończona)

en: Database Options
pl: Opcje bazy danych

en: Database backup interval
pl: Okres tworzenia kopii zapasowych bazy danych

en: Database backup schedule
pl: Harmonogram kopii bazy danych

en: Database decryption phrase
pl: Zwrot szyfrowanie bazy danych

en: Database encryption phrase
pl: Fraza szyfrowania bazy danych

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
pl: Tylko baza danych (pliki nie zostały włączone to tego harmonogramu)

en: Database restoration options:
pl: Opcje przywracania bazy danych:

en: Database successfully decrypted.
pl: Baza danych pomyślnie odszyfrowana.

en: Database: search and replace site URL
pl: Baza danych: wyszukiwanie i zamiana strony URL

en: Day to run backups
pl: Dzień na wykonanie kopii zapasowych

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Debugging information
pl: Informacje debugowania

en: Decrypting database (can take a while)...
pl: Odszyfrowywanie danych (może chwilę potrwać)...

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
pl: Rozszyfrowanie nie powiodło się. Plik bazy danych jest szyfrowany, ale nie masz wprowadzonego klucza szyfrowania.

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
pl: Deszyfrowanie nie powiodło się. Plik bazy danych jest zaszyfrowany.

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
pl: Rozszyfrowanie nie powiodło się. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że użyłeś niewłaściwego klucza.

en: Default template
pl: Domyślny szablon

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Old Directories
pl: Usuń stare katalogi

en: Delete backup set
pl: Usuń zestaw kopii zapasowych

en: Delete failed:
pl: Nie można usunąć:

en: Delete from your web server
pl: Usuń z serwera www

en: Delete local backup
pl: Skasuj lokalne kopie

en: Delete selected backups
pl: Usuń zaznaczone kopie

en: Delete these settings
pl: Skasuj te ustawienia

en: Delete this backup set
pl: Usuń tą kopię

en: Delete...
pl: Usuwanie...

en: Deleting...
pl: Usuwanie…

en: Deploying site data
pl: Wdrażanie danych witryny

en: Description
pl: Opis

en: Deselect
pl: Odznacz

en: Deselect all backups
pl: Odznacz wszystkie kopie

en: Detailed instructions for this can be found at %s
pl: Szczegółowe instrukcje można znaleźć na %s

en: Details
pl: Szczegóły

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Disable SSL entirely where possible
pl: Wyłącz całkowiecie SSL , kiedy jest to możliwe

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
pl: Ta wtyczka została wyłączona: %s: włącz ją ręcznie jak będziesz gotów.

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Disconnecting...
pl: Rozłączanie...

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss (for %s months)
pl: Wyłącz (przez %s miesięcy)

en: Dismiss all UpdraftPlus news
pl: Odrzuć wszystkie nowości UpdraftPlus

en: Dismiss from main dashboard (for %s weeks)
pl: Ukryj z ekranu głównego (na %s tygodni)

en: Dismiss notice
pl: Odrzuć powiadomienie

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
pl: Nie przerywaj po naciśnięciu przycisku dalej widocznego poniżej - czekaj na wykonanie kopii zapasowej, aby móc zakończyć.

en: Do not confuse %s with %s - they are separate things.
pl: Nie pomyl %s z %s - to są różne rzeczy.

[ctx: Do not translate BEGIN RSA PRIVATE KEY. PCKS1, XML, PEM and PuTTY are also technical acronyms which should not be translated.]
en: PKCS1 (PEM header: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML and PuTTY format keys are accepted.
pl: PKCS1 (PEM nagłówek: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML i PuTTY typy kluczy są akceptowalne.

en: Do not verify SSL certificates
pl: Brak weryfikacji certyfikatów SSL

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
pl: Przeczytaj artykuł o przydatnych rzeczach, jakie powinieneś wiedzieć przed przywracaniem.

en: Do remember to save your settings.
pl: Pamiętaj aby zachować twoje ustawienia.

en: Do you have a few more WordPress sites you want to backup? If yes you can save hours by controlling all your backups in one place from UpdraftCentral.
pl: Masz jeszcze inne witryny WordPress, które chcesz zarchiwizować? Jeżeli tak możesz zaoszczędzić czas kontrolując wszystkie kopie w jednym miejscu z UpdraftCentral.

en: Do you need WordPress Multisite support?
pl: Czy potrzebujesz wsparcia Wordpress Multisite (wiele stron)?

en: Do you use UpdraftPlus on multiple sites?
pl: Czy korzystasz z UpdraftPlus na wielu stronach?

en: Do you want to carry out the import?
pl: Czy chcesz pobrać pliki?

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
pl: Czy chcesz przenieść lub sklonować/powielić stronę?

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
pl: Nie znasz swojego adresu e-mail lub zapomniałeś hasła?

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
pl: Nie życzysz sobie szpiegowania? UpdraftPlus Premium może zaszyfrować Twoją kopię bazy danych.

en: Download chunk size failed to change to %d
pl: Nie udało się zmienić rozmiaru fragmentu pobierania na %d

en: Download chunk size successfully changed to %d
pl: Rozmiar fragmentu pobierania został pomyślnie zmieniony na %d

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
pl: Błąd pobierania: serwer wysłał nam odpowiedź, której nie zrozumieliśmy.

en: Download failed
pl: Nie powiodło się pobieranie

en: Download in progress
pl: Pobieranie w toku

en: Download log file
pl: Pobierz pliku dziennika

en: Download most recently modified log file
pl: Pobierz ostatnio zmodyfikowany plik dziennika

en: Download to your computer
pl: Pobierz na komputer

en: Downloading backup files if needed
pl: Pobieranie plików kopii zapasowych w razie potrzeby

en: Drop backup files here
pl: Upuść tutaj pliki kopii

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
pl: Upuść zaszyfrowane pliki baz danych (pliki db.gz.crypt), aby wysłać je do deszyfrowania.

en: Durable reduced availability
pl: Trwałe zmniejszenie dostępności

en: Each time your clone renews (weekly) it costs %s. You can shut this clone down at the following link:
pl: Za każdym razem, gdy twój klon odnawia się (co tydzień), kosztuje to %s. Możesz wyłączyć ten klon pod następującym linkiem:

en: Eastern Asia-Pacific
pl: Wschodnia Azja-Pacyfik

en: Eastern United States
pl: Wschodnie Stany Zjednoczone

en: Easy
pl: Łatwo

en: Edit
pl: Edytuj

en: Email
pl: E-mail

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
pl: Raporty e-mail utworzone przez UpdraftPlus (darmowa edycja) przynoszą najnowsze wiadomości o programie UpdraftPlus.com

en: Encrypt your sensitive databases (e.g. customer information or passwords); Backup external databases too.
pl: Szyfruj swoje poufne bazy danych (np. info o klientach lub hasła); też kopie zewnętrzne baz danych.

en: Encrypted FTP is available, and will be automatically tried first (before falling back to non-encrypted if it is not successful), unless you disable it using the expert options. The 'Test FTP Login' button will tell you what type of connection is in use.
pl: Szyfrowanie FTP jest dostępne, więc będzie automatycznie próbował szyfrować (przed wycofaniem się bez szyfrowania, jeśli się nie powiedzie), chyba, że ​​je wyłączysz za pomocą opcji ekspertów. Przycisk Test 'ftp login' powie, jaki typ połączenia jest używany.

en: Encrypted database
pl: Zaszyfrowana baza danych

en: Encrypted login failed; trying non-encrypted
pl: Zaszyfrowane logowanie nie powiodło się; próbuję logowania nieszyfrowanego

en: Encrypting database
pl: Szyfrowanie bazy danych

en: Encryption error occurred when encrypting database. Encryption aborted.
pl: Wystąpił błąd podczas szyfrowania danych. Szyfrowanie przerwane.

en: Encryption key size:
pl: Rozmiar klucza szyfrującego:

en: End tour
pl: Koniec wprowadzenia

en: Enhanced storage options for Dropbox, Google Drive and S3. Plus many more options.
pl: Rozszerzone opcje przechowywania w Dropbox, Google Drive i S3. Plus wiele innych opcji.

en: Enjoy professional, fast, and friendly help whenever you need it with Premium.
pl: Ciesz się profesjonalną, szybką i przyjazną pomocą, gdy jej potrzebujesz w Premium.

en: Ensure you are logged into the correct account before continuing.
pl: Upewnij się, że jesteś zalogowany na odpowiednie konto, zanim przejdziesz dalej.

en: Enter a comma-separated list; otherwise, leave blank for all tables.
pl: Wprowadź listę oddzieloną przecinkami; w przeciwnym razie, pozostaw puste dla wszystkich tabel.

en: Enter addresses here to have a report sent to them when a backup job finishes.
pl: Wprowadź tutaj adresy, na które ma zostać wysłany raport po zakończeniu wykonywania kopii zapasowej.

en: Enter any description
pl: Wprowadź dowolny opis

en: Enter any path in the field below.
pl: Podaj dowolną ścieżkę w polu poniżej.

en: Enter database
pl: Wejdź do bazy danych

en: Enter database.
pl: Wejdź do bazy danych.

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
pl: Wprowadź szczegóły, gdzie ta nowa strona ma się znajdować w wielostanowiskowej instalacji:

en: Enter host
pl: Wpisz hosta

en: Enter host.
pl: Wpisz hosta.

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
pl: Wprowadź w formacie HH:MM (na przykład 14:22).

en: Enter only a bucket name or a bucket and path. Examples: mybucket, mybucket/mypath
pl: Wprowadź tylko nazwę pojemnika lub pojemnika i ścieżki. Przykłady: mybucket, mybucket/mypath

en: Enter password
pl: Wprowadź hasło

en: Enter password.
pl: Wprowadź hasło.

en: Enter table prefix
pl: Wprowadź przedrostek tabeli

en: Enter the ID of the %s project you wish to use here.
pl: Wprowadź ID projektu %s, którego chcesz tu używać.

en: Enter the URL where your self-hosted install of UpdraftCentral is located:
pl: Wpisz adres URL, gdzie znajduje się Twoja hostowana instalacja UpdraftCentral:

en: Enter the name of the %s bucket you wish to use here.
pl: Wprowadź nazwę %s zasobu, którą chcesz użyć.

en: Enter the path of the %s folder you wish to use here.
pl: Wprowadź nazwę %s folderu, której chcesz tu użyć.

en: Enter the path of the %s you wish to use here.
pl: Wprowadź ścieżkę do %s którą chcesz użyć tutaj.

en: Enter username
pl: Wpisz nazwę użytkownika

en: Enter username.
pl: Wpisz nazwę użytkownika.

en: Enter your Rackspace admin username/API key (so that Rackspace can authenticate your permission to create new users), and enter a new (unique) username and email address for the new user and a container name.
pl: Wprowadź swoją nazwę użytkownika administratora / klucz API Rackspace (tak, aby Rackspace mógł uwierzytelnić swoje uprawnienie do tworzenia nowych użytkowników), a następnie wpisz nową nazwę użytkownika (unikalną) oraz adres e-mail dla nowego użytkownika i nazwę kontenera.

en: Enter your UpdraftPlus.Com email / password here to connect:
pl: Wprowadź tutaj adres e-mail / hasło do UpdraftPlus.Com aby się połączyć:

en: Enter your administrative Amazon S3 access/secret keys (this needs to be a key pair with enough rights to create new users and buckets), and a new (unique) username for the new user and a bucket name.
pl: Wpisz swój klucz/sekretny klucz administracyjnego dostępu do Amazon S3 (musi to być para kluczy z wystarczających uprawnień do tworzenia nowych użytkowników i zasobów) oraz nową nazwę użytkownika (unikalną) dla nowego użytkownika i nazwą zasobu.

en: Enter your chosen name
pl: Wybierz wybraną przez ciebie nazwę

en: Error
pl: Błąd

en: Error - failed to download the file
pl: Błąd: nie udało się pobrać pliku

en: Error - no such file exists.
pl: Błąd - taki plik nie istnieje.

en: Error data:
pl: Dane o błędach:

en: Error downloading remote file: Failed to download
pl: Błąd pobierania zdalnego pliku: nie udało się pobrać

en: Error message
pl: Komunikat błędu

en: Error opening local file: Failed to download
pl: Błąd otwarcia pliku lokalnego: Nie udało się pobrać

en: Error opening remote file: Failed to download
pl: Błąd otwarcia pliku zdalnego: Nie udało się pobrać

en: Error when creating new site at your chosen address:
pl: Błąd podczas tworzenia nowej strony pod wybranym adresem:

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
pl: Błąd: nie udało się uzyskać dostępu do zasobnika %s. Sprawdź swoje uprawnienia i poświadczenia.

en: Error: Failed to download
pl: Błąd: nie udało się pobrać

en: Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
pl: Błąd: nie udało się pobrać %s. Sprawdź swoje uprawnienia i poświadczenia.

en: Error: Failed to initialise
pl: Błąd: Nie można zainicjować

en: Error: Failed to open local file
pl: Błąd: nie można otworzyć pliku lokalnego

en: Error: Failed to upload
pl: Błąd: nie powiodło się przekazanie

en: Error: The chosen file is corrupt. Please choose a valid UpdraftPlus export file.
pl: Błąd: wybrany plik jest uszkodzony. Wybierz prawidłowy plik eksportu programu UpdraftPlus.

en: Error: invalid path
pl: Błąd: nieprawidłowa ścieżka

en: Error: the server sent an empty response.
pl: Błąd: serwer wysłał pustą odpowiedź.

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
pl: Błąd: serwer wysłał nam odpowiedź (JSON), które nie rozumiemy.

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
pl: Błąd: serwer wysłał nam odpowiedź, której nie zrozumieliśmy.

en: Error: unexpected empty parameter (%s, %s)
pl: Błąd: nieoczekiwanie pusty parametr (%s, %s)

en: Error: unexpected file read fail
pl: Błąd: nieoczekiwany błąd odczytu pliku

en: Errors
pl: Błędy

en: Errors / warnings:
pl: Błędy / ostrzeżenia:

en: Errors encountered:
pl: Napotkane błędy:

en: Errors have occurred:
pl: Wystąpiły błędy:

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
pl: Podczas próby połączenia z UpdraftPlus.Com wystąpiły błędy:

en: Errors occurred:
pl: Wystąpiły błędy:

en: Errors:
pl: Błędy:

en: Europe (Frankfurt)
pl: Europa (Frankfurt)

en: Europe (Ireland)
pl: Europa (Irlandia)

en: Europe (London)
pl: Europa (Londyn)

en: Europe (Paris)
pl: Europa (Paryż)

en: Europe (Stockholm)
pl: Europa (Sztokholm)

en: European Union
pl: Unia Europejska

en: Every %s hours
pl: Co %s godzin

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Examples of S3-compatible storage providers:
pl: Przykłady kompatybilnych z S3 dostawców przechowywania:

en: Exclude files/directories
pl: Wyklucz pliki/katalogi

en: Exclude these from
pl: Wyklucz je z

en: Exclude these:
pl: Wyłączyć te:

en: Existing backups
pl: Istniejące kopie zapasowe

en: Existing keys
pl: Istniejące klucze

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete Old Directories" button to delete them before trying again): %s
pl: Istnieją nieusunięte foldery z poprzedniego odtwarzania (proszę użyć przycisku "Usuń stare foldery" aby je skasować przed pojęciem kolejnej próby): %s

en: Expected parameter(s) missing.
pl: Brak oczekiwanych parametrów.

en: Expert settings
pl: Ustawienia dla ekspertów

en: Export / import settings
pl: Eksport / import ustawień

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Extensions
pl: Dodatki

en: External database
pl: Zewnętrzna baza danych

en: External database (%s)
pl: Zewnętrzna baza danych (%s)

en: Extra database
pl: Dodatkowa baza danych

en: FTP login
pl: Login FTP

en: FTP password
pl: Hasło FTP

en: FTP server
pl: Serwer FTP

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
pl: Brak dostępu do %s przy usuwaniu (zobacz plik dziennika, by uzyskać więcej informacji)

en: Failed to apply User Policy
pl: Nie udało się zastosować zasad użytkownika

en: Failed to attach media.
pl: Nie udało się dołączyć multimediów.

en: Failed to create a temporary directory
pl: Nie udało się utworzyć katalogu tymczasowego

en: Failed to create user Access Key
pl: Niepowodzenie przy tworzeniu klucza dostępu użytkownika

en: Failed to delete selected media.
pl: Nie udało się usunąć wybranych multimediów.

en: Failed to delete working directory after restoring.
pl: Nie udało się usunąć katalogu roboczego po przywróceniu.

en: Failed to detach media.
pl: Nie udało się odłączyć multimediów.

en: Failed to download
pl: Błąd pobierania

en: Failed to download %s
pl: Błąd pobierania %s

en: Failed to find a manifest file in the backup.
pl: Nie można w kopii znaleźć pliku manifestu.

en: Failed to find database file
pl: Nie udało się znaleźć pliku bazy danych

en: Failed to open database file
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych

en: Failed to open database file for reading:
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych do odczytu:

en: Failed to open database file.
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
pl: Nie można otworzyć katalogu (sprawdź prawa zapisu do pliku oraz właściciela pliku): %s

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
pl: Nie udało się otworzyć pliku zip (%s) - %s

en: Failed to read from the working directory.
pl: Nie można odczytać z katalogu roboczego.

en: Failed to read the manifest file from backup.
pl: Nie można odczytać pliku manifestu z kopiij.

en: Failed to unpack the archive
pl: Błąd przy rozpakowywaniu archiwum.

en: Failed to upload %s
pl: Nie można przesłać %s

en: Failed to upload to %s
pl: Nie udało się przesłać do %s

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
pl: Nie udało się zapisać odszyfrowanej bazy danych do systemu plików

en: Failed: We are unable to match the fingerprint. However, we were able to log in and move to the indicated directory and successfully create a file in that location.
pl: Niepowodzenie: nie możemy dopasować odcisku palca. Udało nam się jednak zalogować i przenieść do wskazanego katalogu oraz pomyślnie utworzyć plik w tej lokalizacji.

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
pl: Błąd: udało się zalogować i przejść do wskazanego katalogu, jednak nie udało się się utworzyć pliku w tym katalogu.

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
pl: Błąd: Udało się zalogować, ale nie udało się utworzyć pliku w tej lokalizacji.

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
pl: Błąd: nie można umieścić pliku w tym katalogu - sprawdź swoje kwalifikacje.

en: Failed: the %s operation was not able to start.
pl: Nie powiodło się: operacja %s nie była w stanie wystartować.

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
pl: Nie powiodło się: nie rozumiem wyniku zwróconego przez %s operację.

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Failure: No %s was given.
pl: Niepowodzenie: nie ustalono %s.

en: Failure: No bucket details were given.
pl: Awaria: brak podanych danych pojemnika.

en: Failure: No container details were given.
pl: Awaria: brak danych pojemnika.

en: Failure: No server details were given.
pl: Błąd: nie podano szczegółów serwera.

en: Failure: Port must be an integer.
pl: Awaria: Port musi być liczbą całkowitą.

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
pl: Niepowodzenie: nie można uzyskać dostępu lub stworzyć pojemnika. Prosimy o sprawdzenie poświadczeń dostępu a jeżeli są poprawne to spróbuj innej nazwy pojemnika (jako inny %s użytkownik może już podać swoją nazwę).

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another AWS user may already have taken your name).
pl: Niepowodzenie: Nie mogliśmy z powodzeniem uzyskać dostępu lub stworzyć zasób. Prosimy o sprawdzenie poświadczeń dostępu, a jeśli te są poprawne, spróbuj inną nazwę "rzeczy" (jako inny użytkownik AWS może już podjął tą nazwę).

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
pl: Niepowodzenie: nie udało nam się zalogować przy użyciu tych poświadczeń.

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
pl: Błąd: pomyślnie zalogowano się ale nie byliśmy w stanie utworzyć pliku w podanym katalogu.

en: Fast
pl: Szybko

en: Fast, personal support
pl: Szybkie wsparcie osobiste

en: Fetch
pl: Pobierz

en: Fetching...
pl: Pobieranie

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
pl: Plik (%s) został znaleziony, ale ma inny rozmiar (%s) niż ten, którego oczekiwano (%s) - może być uszkodzony.

en: File Options
pl: Opcje plików

en: File backup options
pl: Opcje kopii plików

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
pl: Plik nie występuje lokalnie - potrzebuje pobrania ze zdalnego magazynu

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: File not found (you need to upload it): %s
pl: Pliku nie znaleziono (należy go przesłać): %s

en: File ready.
pl: Plik jest gotowy.

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
pl: Plik znaleziono ale ma zerowy rozmiar (trzeba przesłać go ponownie): %s

en: File/directory
pl: Pliki/katalogi

en: Files
pl: Pliki

en: Files (database backup has not completed)
pl: Pliki (kopia bazy danych nie została zakończona)

en: Files and database
pl: Pliki i baza danych

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
pl: Kopia plików i bazy danych WordPress-a (utworzona przez %s)

en: Files backup (created by %s)
pl: Kopia plików (utworzona przez %s)

en: Files backup interval
pl: Okres tworzenia kopii zapasowych plików

en: Files backup schedule
pl: Harmonogram kopii plików

en: Files changed since the last backup will be added as a new increment in that backup set.
pl: Pliki zmienione od czasu ostatniej kopii zapasowej zostaną dodane jako nowy przyrost w tym zestawie kopii zapasowych.

en: Files found:
pl: Znalezione pliki:

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
pl: Tylko pliki (baza danych nie została włączona do tego harmonogramu)

en: Final checks
pl: Sprawdzanie końcowe

en: Find out more
pl: Dowiedz się więcej

en: Find out more about incremental backups here.
pl: Dowiedz się tutaj więcej o przyrostowych kopiach zapasowych.

en: Find out more here.
pl: Dowiedz się więcej tutaj.

en: Fingerprints don't match.
pl: Odciski palców nie pasują.

en: Finish
pl: Zakończ

en: Finished
pl: Ukończono

en: First, enter the decryption key
pl: Po pierwsze, wprowadź klucz deszyfrujący

en: Flexible
pl: Elastycznie

en: Folder
pl: Katalog

en: Follow this link for help
pl: Kliknij w link w celu uzyskania pomocy

en: Follow this link for more information
pl: Kliknij aby uzyskać więcej informacji

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
pl: Kliknij ten link aby spróbować odszyfrować i pobrać plik bazy danych na komputer.

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
pl: Kliknij ten link, aby spróbować utworzyć katalog i ustawić uprawnienia

en: Follow this link to authorize access to your %s account (you will not be able to backup to %s without it).
pl: Kliknij ten link, aby autoryzować dostęp do konta %s (nie będzie można wykonać kopii zapasowej do %s bez niego).

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
pl: Kliknij ten link aby pobrać plik z dziennikiem odtwarzania (może być potrzebny w przypadku kontaktów ze wsparciem technicznym)

en: Follow this link to remove these settings for %s.
pl: Kliknij ten link, aby usunąć ustawienia dla %s.

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
pl: Kliknij ten link, aby zapisać się do biuletynu UpdraftPlus.

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
pl: Zastosuj się do instrukcji instalacji tego linku (zwłaszcza krok 1).

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
pl: Kliknij tutaj aby przejść do Twojej konsoli Google API, i aktywuj tam Drive API, a następnie utwórz Client ID w sekcji API Access.

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Storage API and create a Client ID in the API Access section.
pl: Kliknij w ten link do swojej konsoli Google API i aktywuj tam Storage API, następnie utwórz ID klienta w sekcji API Access.

en: For backups older than
pl: Dla kopii zapasowych starszych niż

en: For even more features and personal support, check out
pl: Sprawdź aby uzyskać więcej funkcji i osobiste wsparcie

en: For future control of all your UpdraftCentral connections, go to the "Advanced Tools" tab.
pl: Aby w przyszłości kontrolować wszystkie połączenia z UpdraftCentral, przejdź do zakładki "Zaawansowane Narzędzia".

en: For help configuring %s, including screenshots, follow this link.
pl: Aby uzyskać pomoc dotyczącą konfiguracji %s, w tym zrzutów ekranu, kliknij ten link.

en: For incremental backups, you will be able to choose which increments to restore at a later stage.
pl: W przypadku przyrostowych kopii zapasowych będzie można wybrać, które przyrosty mają zostać przywrócone na późniejszym etapie.

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
pl: Aby uzyskać dłuższą pomoc, w tym zrzuty ekranu, kliknij ten link.

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
pl: Dla większej pomocy, w tym zrzuty ekranu, kliknij na ten link. Poniższy opis jest wystarczający dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

en: For personal support, the ability to copy sites, more storage destinations, encrypted backups for security, multiple backup destinations, better reporting, no adverts and plenty more, take a look at the premium version of UpdraftPlus - the world's most popular backup plugin.
pl: Uzyskanie osobistego wsparcia, możliwość kopiowania witryn, więcej miejsca do magazynowania, szyfrowanie kopii dla bezpieczeństwa, wiele miejsc docelowych kopii , lepsze raportowanie, brak reklam i dużo więcej, spójrz na wersję Premium programu UpdraftPlus - popularnej wtyczki na świecie do tworzenia kopii.

en: For the ability to lock access to UpdraftPlus settings with a password, upgrade to UpdraftPlus Premium.
pl: Aby zablokować dostęp do ustawień UpdraftPlus hasłem, uaktualnij do UpdraftPlus Premium.

en: For the ability to migrate websites, upgrade to UpdraftPlus Premium.
pl: Aby móc migrować witryny, uaktualnij do wersji UpdraftPlus Premium.

en: For unlocking support, please contact whoever manages UpdraftPlus for you.
pl: W celu odblokowania wsparcia, proszę skontaktować się z osobą, która zarządza twoim UpdraftPlus.

en: Forbid non-administrators to login to WordPress on your clone
pl: Zabroń innym adminom logowania się do WordPressa na twoim klonie

en: Forgotten your details?
pl: Zapomniałeś szczegółów?

en: Fortnightly
pl: Co 2 tygodnie

en: Found SET NAMES %s, but changing to %s as suggested by WPDB::determine_charset().
pl: Znalezione SET NAMES %s, ale zmieniono na %s zgodnie z sugestią WPDB :: determine_charset ().

en: Found and replaced existing table foreign key constraints as the table prefix has changed.
pl: Znaleziono i zastąpiono istniejące ograniczenia klucza obcego tabeli w miarę zmiany przedrostka tabeli.

en: Free
pl: Bezpłatnie

en: Free Newsletter
pl: Darmowy Newsletter

en: Free disk space in account:
pl: Dostępna przestrzeń dyskowa na koncie:

en: Free two-factor security plugin
pl: Bezpłatna dwu członowa wtyczka bezpieczeństwa

en: Front page:
pl: Pierwsza strona:

en: Full backup
pl: Pełna kopia zapasowa

en: Full feature list
pl: Pełna lista funkcjonalności

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
pl: Więcej informacji można znaleźć w konsoli JavaScript przeglądarki i dziennikach błędów PHP serwera.

en: Get %s from the UpdraftPlus.com Store
pl: Pobierz %s ze sklepu UpdraftPlus.com

en: Get %s here
pl: Pobierz %s tutaj

en: Get Premium
pl: Przejdź na wersję premium

en: Get UpdraftCentral
pl: Pobierz UpdraftCentral

en: Get enhanced versions of the free remote storage options (Dropbox, Google Drive & S3) and even more remote storage options like OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV and more with UpdraftPlus Premium.
pl: Uzyskaj ulepszone wersje darmowych opcji pamięci masowej (Dropbox, Dysk Google i S3) i jeszcze więcej opcji zdalnego przechowywania, takich jak OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV i więcej dzięki UpdraftPlus Premium.

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
pl: Pobierz to ze sklepu UpdraftPlus.Com

en: Get it here
pl: Zdobądź je tutaj

en: Get more quota
pl: Uzyskaj więcej limitu

en: Get these settings from %s, or sign up %s.
pl: Pobierz te ustawienia z %s lub zarejestruj się %s.

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
pl: Uzyskaj poświadczenia dostępu od dostawcy OpenStack Swift, a następnie wybierz nazwę kontenera, której chcesz użyć do przechowywania. Ten kontener zostanie utworzony dla Ciebie, jeśli jeszcze nie istnieje.

en: Go
pl: Idź

en: Go here
pl: Przejdź tutaj

en: Go here for help
pl: Kliknij tu, aby uzyskać pomoc

en: Go here for more information.
pl: Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji.

en: Go here to activate it.
pl: Przejdź tutaj aby aktywować.

en: Go here to begin installing it.
pl: Przejdź tutaj aby rozpocząć instalację.

en: Go here to connect it.
pl: Kliknij tu, aby się połączyć

en: Go here to connect.
pl: Przejdź tutaj aby się połączyć.

en: Go here to re-enter your password.
pl: Kliknij tutaj, aby ponownie wprowadzić hasło.

en: Go there
pl: Przejdź tam

en: Go to settings
pl: Przejdź do ustawień

en: Go to the remote storage settings in order to connect.
pl: Przejdź do ustawień pamięci zdalnej aby się połączyć.

en: Go to the shop.
pl: Przejdź do sklepu.

en: Go to your UpdraftCentral Cloud dashboard
pl: Przejdź do kokpitu UpdraftPlus Cloud

en: Go up a directory
pl: Przejdź folder wyżej

en: Goes to the updraftplus.com checkout page
pl: Przekierowuje na stronę koszyka na updraftplus.com

en: Goes to updraftplus.com checkout page
pl: Idź do kasy na stronie updraftplus.com

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
pl: Dobre wiadomości: komunikacja twojej witryny z %s może być szyfrowana. Jeśli pojawią się jakieś błędy z szyfrowaniem, spójrz w "Ustawienia zaawansowane", aby uzyskać pomoc.

en: Google Cloud
pl: Chmura Google

en: Google Drive
pl: Dysk Google

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
pl: Pobranie listy plików Google Drive: błąd dostępu do folderu nadrzędnego

en: HTML was detected in the response. You may have a security module on your webserver blocking the restoration operation.
pl: W odpowiedzi wykryto kod HTML. Być może na serwerze sieciowym znajduje się moduł zabezpieczeń blokujący operację przywracania.

en: HTTP code:
pl: Kod HTTP:

en: Happy New Year - 20% off UpdraftPlus Premium until January 14th
pl: Szczęśliwego Nowego Roku - 20% zniżki na UpdraftPlus Premium do 1 stycznia

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
pl: Jeszcze nie otrzymano tokena dostępu z Google - potrzebujesz autoryzacji lub ponownie zezwól na połączenie z Google Drive.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorize or re-authorize your connection to Google Cloud.
pl: Nie masz jeszcze tokena dostępu od Google - musisz autoryzować lub ponownie potwierdzić połączenie z Google Cloud.

en: Here, you can export your UpdraftPlus settings (%s), either for using on another site, or to keep as a backup. This tool will export what is currently in the settings tab.
pl: Tutaj możesz wyeksportować ustawienia UpdraftPlus (%s), albo do używania w innej witrynie, albo zachować jako kopię zapasową. To narzędzie wyeksportuje to, co jest aktualnie na karcie ustawień.

en: How do I get a site's key?
pl: Jak uzyskać klucz strony?

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
pl: Jednak archiwa UpdraftPlus są standardowymi plikami zip/SQL - jeżeli masz pewność, że twój plik ma odpowiedni format możesz zmienić jego nazwę aby pasowała do tego wzorca.

en: However, subsequent access attempts failed:
pl: Niestety, kolejne próby dostępu nie powiodły się:

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
pl: Akceptuję warunki i postanowienia programu UpdraftClone

en: I consent to %s
pl: Zgadzam się na %s

en: IAM operation failed (%s)
pl: Operacja IAM zakończona niepowodzeniem (%s)

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
pl: Jeśli Google później pokazał komunikat "invalid_client", to nie wprowadzono poprawnego identyfikatora klienta (client ID).

en: If OneDrive later shows you the message "unauthorized_client", then you did not enter a valid client ID here.
pl: Jeśli OneDrive później pokazuje komunikat "unauthorized_client", w takim razie podałeś nieprawidłowy identyfikator klienta (ID) tutaj.

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
pl: Jeżeli podajesz kilka plików/folderów, wpisz je rozdzielone przecinkami. Dla obiektów na szczycie hierarchii możesz używać * na początku lub końcu nazwy.

en: If making a request for support, please include this information:
pl: W przypadku składania wniosku o wsparcie, należy podać następujące informacje:

en: If not, then choose your details and a new account will be registered.
pl: W przeciwnym razie wybierz swoje detale i nowe konto zostanie zarejestrowane.

en: If not, you will need to either remove data from this table, or contact your hosting company to request more resources.
pl: Jeżeli nie musisz usuwać danych z tej tabeli to skontaktuj się ze swoją firmą hostingową aby poprosić o więcej zasobów.

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
pl: Jeśli wysyłanie bezpośrednie strony do strony nie działa u Ciebie, to istnieją trzy inne metody - spróbuj jedną z nich.

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
pl: Jeśli to nie pomoże sprawdź uprawnienia na serwerze lub zmień to do innego katalogu, który jest zapisywalny przez proces serwera WWW.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
pl: Jeżeli ta kopia jest wykonana za pomocą innej wtyczki być może UpdraftPlus Premium będzie w stanie Tobie pomóc.

en: If using it, select a path from the directory tree below and then press confirm selection.
pl: Jeśli tego używasz, wybierz ścieżkę z drzewa katalogów poniżej, a następnie naciśnij przycisk potwierdzenia wyboru.

en: If you already have an updraftplus.com account, then enter the details below.
pl: Jeśli masz już konto na updraftplus.com, wprowadź szczegóły poniżej.

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
pl: Jeśli nie jesteś pewien, powinieneś przerwać; w przeciwnym razie możesz zniszczyć instalację WordPressa.

en: If you are not sure what this option is for, then you will not want it, and should turn it off.
pl: Jeśli nie jesteś pewien czy ta opcja istnieje, wtedy nie będzie tego chciał i powinien to wyłączyć.

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
pl: Jeżeli widzisz więcej kopii niż się spodziewałeś to prawdopodobnie spowodowane jest tym, że stare kopie nie są kasowane przed zakończeniem nowych.

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
pl: Jeśli używasz tego, wyłącz tryb Turbo/Road.

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
pl: Jeżeli kupiłeś nowe rozszerzenia, kliknij w ten link aby odświeżyć swoje połączenie

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
pl: Jeśli nadal możesz czytać te słowa po zakończeniu ładowania strony, oznacza to, że w witrynie występuje problem JavaScript lub jQuery.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
pl: Jeżeli nie wybierzesz przechowywania zdalnego, kopie zapasowe pozostaną na serwerze www. To nie jest rekomendowane (chyba, że planujesz skopiować je ręcznie na swój komputer), gdyż utrata serwera oznaczałaby równoczesną utratę kopii zapasowych.

en: If you enter a table prefix, then only tables that begin with this prefix will be backed up.
pl: Jeśli wprowadzisz prefiks tabeli, zarchiwizowane zostaną tylko tabele, które zaczynają się od tego prefiksu.

en: If you enter text here, it is used to encrypt database backups (Rijndael). <strong>Do make a separate record of it and do not lose it, or all your backups <em>will</em> be useless.</strong> This is also the key used to decrypt backups from this admin interface (so if you change it, then automatic decryption will not work until you change it back).
pl: Jeżeli wpiszesz tutaj tekst, będzie on wykorzystany do zaszyfrowania kopii zapasowych bazy danych (algorytmem Rijandel).<strong>Zapisz ten tekst gdzieś w osobnym miejscu, ponieważ jeżeli go zapomnisz / zgubisz, wszystkie Twoje kopie zapasowe <em>będą bezużyteczne</em>.</strong> Ten tekst jest również kluczem, którego możesz użyć do odszyfrowania danych za pomocą niniejszego interfejsu administracyjnego (jeżeli go zmienisz, deszyfrowanie nie zadziała dopóki go nie przywrócisz)

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
pl: Jeżeli zostanie wykluczona zarówno baza danych i pliki, to nic nie zostanie!

en: If you have a few sites, it'll save hours. It's free to use or try up to 5 sites.
pl: Jeżeli masz kilka witryn to zaoszczędzisz czas. Możesz używać lub próbować maks. na 5 witrynach.

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
pl: Jeśli posiadasz ważną licencję Premium, otrzymujesz 1GB powierzchi dyskowej.

en: If you have already renewed, then you need to allocate a licence to this site - %s
pl: Jeśli już odnowiłeś, musisz przydzielić licencję dla tej witryny - %s

en: If you have an AWS admin user, then you can use this wizard to quickly create a new AWS (IAM) user with access to only this bucket (rather than your whole account)
pl: Jeśli masz użytkownika administratora AWS, możesz użyć tego kreatora aby szybko utworzyć nowego użytkownika AWS (IAM) z dostępem tylko do tego zasobu (zamiast całego konta)

en: If you have forgotten your password
pl: Jeśli zapomniałeś swojego hasła

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
pl: Jeśli zapomniałeś swojego hasła, idź tu, aby je zmienić na updraftplus.com.

en: If you have purchased from UpdraftPlus.Com, then follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
pl: Jeżeli kupiłeś u UpdraftPlus.Com, to następnie kliknij ten link do instrukcji instalacji (szczególnie krok 1).

en: If you leave it blank, then the backup will be placed in the root of your %s
pl: Jeżeli pozostawisz to puste, wówczas backup zostanie umieszczony w katalogu głównym twojego %s

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
pl: Jeśli widzisz błędy dotyczące certyfikatów SSL, przejdź tutaj aby uzyskać pomoc.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
pl: Jeśli chcesz przywrócić kopię zapasową na wielu serwerach, powinieneś najpierw skonfigurować instalację WordPress jako multisite.

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
pl: Jeśli chcesz, przetestuj aktualizację do innej wersji PHP lub WP.

en: If your database includes extra tables that are not part of this WordPress site (you will know if this is the case), then activate this option to also back them up.
pl: Jeżeli twoja baza danych zawiera dodatkowe tabele, które nie są częścią tej strony WordPress (jeżeli tak jest, powinieneś o tym wiedzieć), zaznacz tę opcję aby uwzględnić te tabele w kopii zapasowej.

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: Importing a single site into a multisite install
pl: Importowanie pojedynczej strony do sieci witryn

en: Importing...
pl: Importowanie...

en: In %s, path names are case sensitive.
pl: W %s wielkość liter ma znaczenie w nazwach folderów.

en: Include in files backup
pl: Uwzględnij pliki w kopii

en: Include your database in the backup
pl: Uwzględnij swoją bazę danych w kopii

en: Include your files in the backup
pl: Uwzględnij wszystkie pliki w kopii zapasowej

en: Incomplete
pl: Niekompletne

en: Incremental
pl: Przyrostowa

en: Incremental backups
pl: Kopia przyrostowa

en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
pl: Przyrostowe kopie zapasowe są funkcją %s (zaktualizuj, wykonując ten link)

en: Increments exist at: %s
pl: Przyrosty istnieją w: %s

en: Infinite recursion: consult your log for more information
pl: Niedokończony rekurs: przejrzyj dziennik aby uzyskać więcej informacji

en: Information needed to continue:
pl: Informacje potrzebne, aby kontynuować:

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Intelligent Tiering
pl: Inteligentne warstwowanie

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
pl: Zainteresowany szczegółami na temat bezpieczeństwa Twojego hasła UpdraftPlus.Com? Przeczytaj więcej tutaj.

en: Introducing UpdraftCentral
pl: Zapoznaj się UpdraftCentral

en: Invalid Job Id
pl: Nieprawidłowy identyfikator zadania

en: Invalid bucket name
pl: Nieprawidłowa nazwa pojemnika

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
pl: Wygląda na to, że adres IP twojego serwera (%s) jest zablokowany.

en: It can also backup external databases.
pl: Może również wykonywać kopie zewnętrznych baz danych.

en: It has been tested up to version %s.
pl: Przetestowano do wersji %s.

en: It is an ID number internal to Google Drive
pl: To jest wewnętrzny identyfikator Google Drive

en: It is for sending backups to the following site:
pl: Służy do wysyłania kopii zapasowych do następującej witryny:

en: It will be imported as a new site.
pl: Zostanie zaimportowane, jako nowa witryna.

en: JavaScript warning
pl: Ostrzeżenie JavaScript

en: Job ID: %s
pl: ID zadania: %s

en: Job deleted
pl: Zadanie usunięto.

en: Keep your database fast and efficient
pl: Utrzymaj swoją bazę danych szybką i efektywną

en: Key
pl: Klucz

en: Key created successfully.
pl: Klucz utworzony pomyślnie.

en: Key created. Adding site to UpdraftCentral Cloud.
pl: Utworzono klucz. Dodawanie witryny do chmury UpdraftCentral.

en: Key description
pl: Opis klucza

en: Key size: %d bits
pl: Rozmiar klucza: %d bitów

en: Keys for a site are created in the section "receive a backup from a remote site".
pl: Klucze dla serwisu są tworzone w sekcji "Odbierz kopię zapasową z serwisu zdalnego".

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
pl: Musi to być identyfikator URI uwierzytelniania v2 (Keystone); v1 (Swauth) nie jest obsługiwany.

en: Known backups (raw)
pl: Znane kopie (czyste).

en: Last log message
pl: Ostatni plik dziennika

en: Latest UpdraftPlus.com news:
pl: Najnowsze aktualności UpdraftPlus.com:

en: Latest full backup found; identifier:
pl: Znaleziono ostatnią kompletną kopię zapasową; identyfikator:

en: Latest status:
pl: Ostatni status:

en: Lead developer's homepage
pl: Witryna głównego developera.

en: Learn more about UpdraftCentral
pl: Dowiedz się więcej o UpdraftCentral

en: Leave this blank to use the default (80 for webdav, 443 for webdavs)
pl: Pozostaw to puste, aby użyć domyślnych (80 dla webdav, 443 dla webdav)

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
pl: Jeżeli pozostawisz to pole puste, zostanie użyta wartość domyślna.

en: Loading log file
pl: Ładowanie pliku dziennika

en: Local backup upload has started; please check the log file to see the upload progress
pl: Rozpoczęto lokalne wysyłanie kopii zapasowych; Sprawdź kartę bieżącego stanu, aby zobaczyć postęp

en: Local files deleted:
pl: Usunięte pliki lokalne:

en: Local write failed: Failed to download
pl: Zapis lokalny nie powiódł się: Nie udało się pobrać

en: Lock access to UpdraftPlus via a password so you choose which admin users can access backups.
pl: Zablokuj dostęp do UpdraftPlus za pomocą hasła, aby wybrać adminów, którzy mają dostęp do kopii.

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
pl: Zablokuj dostęp do strony ustawień UpdraftPlus

en: Lock settings
pl: Zablokuj ustawienia

en: Log all messages to syslog
pl: Rejestruj wszystkie wiadomości w syslog

en: Log all messages to syslog (only server admins are likely to want this)
pl: Zapisuj wszystkie komunikaty w syslog (używane głównie przez administratorów serwerów)

en: Log in here to enable all the features you have access to.
pl: Zaloguj się tutaj, aby włączyć wszystkie funkcje, do których masz dostęp.

en: Login or register for UpdraftCentral Cloud
pl: Zaloguj się lub zarejestruj się w UpdraftCentral Cloud

en: Login or register with this email address
pl: Zaloguj się lub zarejestruj za pomocą adresu e-mail

en: Login successful.
pl: Zalogowano pomyślnie.

en: Login successful; reloading information.
pl: Logowanie pomyślne; przeładuj informacje.

en: London
pl: Londyn

en: London (LON)
pl: Londyn (LON)

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
pl: Przejrzyj pozostałe ustawienia tutaj, wprowadzając dowolne zmiany.

en: Looking for %s archive: file name: %s
pl: Szukam %s archiwum: nazwa pliku: %s

en: MD5 (128-bit) fingerprint, in hex format - should have the same length and general appearance as this (colons optional): 73:51:43:b1:b5:fc:8b:b7:0a:3a:a9:b1:0f:69:73:a8. Using a fingerprint is not essential, but you are not secure against %s if you do not use one
pl: Odcisk palca MD5 (128-bitowy), w formacie szesnastkowym - powinien mieć taką samą długość i wygląd jak ten (dwukropki opcjonalne): 73:51:43:b1:b5:fc:8b:b7:0a:3a:a9:b1:0f:69:73:a8. Używanie odcisku palca nie jest konieczne, ale nie jesteś zabezpieczony przed %s, jeśli go nie używasz

en: Make updates easy with UpdraftPlus
pl: Zrób łatwą aktualizację z UpdraftPlus

en: Makes your site fast and efficient. It cleans the database, compresses images and caches pages for ultimate speed.
pl: Sprawia, że twoja strona jest szybka i efektywna. Oczyszcza bazę danych, kompresuje obrazki i ładuje strony do pamięci podręcznej dla uzyskania nawiększej prędkości.

en: Manage Addons
pl: Zarządzaj dodatkami

en: Manage existing keys (%d)...
pl: Zarządzaj istniejącymi kluczami (%d)...

en: Manage multiple WordPress sites from one central dashboard
pl: Zarządzaj wieloma stronami WordPress z jednego kokpitu

en: Manage your clones
pl: Zarządzaj swoimi klonami

en: Manual backup options
pl: Ręczne opcje tworzenia kopii

en: Manually decrypt a database backup file
pl: Ręcznie odszyfrowuj plik kopii bazy danych

en: Many sites?
pl: Dużo stron?

en: Master Application Key ID
pl: Identyfikator klucza głównej aplikacji

en: Media has been attached to post.
pl: Media zostały dołączone do posta.

en: Media has been detached from post.
pl: Media zostały odłączone od postu.

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Messages:
pl: Wiadomości

en: Microsoft Azure is not compatible with sites hosted on a localhost or 127.0.0.1 URL - their developer console forbids these (current URL is: %s).
pl: Platforma Microsoft Azure nie jest zgodna z witrynami hostowanymi na serwerze lokalnym lub adresie URL 127.0.0.1 - ich konsola programisty zabrania tego (aktualny adres URL to: %s).

en: Middle East (Bahrain)
pl: Bliski Wschód (Bahrajn)

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
pl: Migracja (utwórz kopię witryny pod kontrolą hostingu)

en: Migrate / Clone
pl: Przenieś / Klonuj

en: Migrated site (from UpdraftPlus)
pl: Strona przeniesiona (z Updraft Plus)

en: Migration key created:
pl: Utworzono klucz migracji:

en: Missing pages:
pl: Brakujące strony:

en: Missing parameters
pl: Brak parametrów

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: More Files
pl: Więcej plików

en: More database options
pl: Więcej opcji bazy danych

en: More great plugins by the Updraft Team
pl: Więcej znakomitych wtyczek od zespołu Updraft

en: More information here.
pl: Więcej informacji.

en: More information...
pl: Więcej informacji

en: More plugins
pl: Więcej wtyczek

en: More quality plugins
pl: Więcej wartościowych wtyczek

en: More settings
pl: Więcej ustawień

en: More tasks:
pl: Więcej zadań:

en: Moving old data out of the way...
pl: Usuwanie starych danych...

en: Moving unpacked backup into place...
pl: Przenoszenie rozpakowanej kopii zapasowej do tego miejsca...

en: Multisite
pl: Sieć witryn

en: Multisite Install
pl: Instalacja na wielu serwerach

en: Must-use plugins
pl: Musisz-użyć wtyczek

en: N.B. %s is not case-sensitive.
pl: Np.: %s jest wrażliwy na wielkość znaków.

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
pl: Jeżeli instalujesz UpdraftPlus na kilku stronach WordPress nie możesz używać tego samego projektu; powinieneś utworzyć nowy projekt ze swojej konsoli Google API osobno dla każdej strony.

en: N.B. No backup of your database will be taken in an incremental backup; if you want a database backup as well, then take that separately.
pl: N.B. Żadna kopia zapasowa bazy danych nie zostanie utworzona w postaci przyrostowej kopii zapasowej; jeśli chcesz również kopię zapasową bazy danych, weź to osobno.

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
pl: N.B. Ta liczba jest oparta na tym co zostało lub nie zostało wykluczone przy ostatnim zapisaniu opcji.

en: N.B. This is only needed if you have not already created the bucket, and you wish UpdraftPlus to create it for you.
pl: Np.: To jest potrzebne tylko wtedy gdy nie utworzyłeś jeszcze zasobu a chcesz aby UpdraftPlus utworzył go za ciebie.

en: Name: %s.
pl: Nazwa: %s.

en: Need to get space?
pl: Potrzebujesz wolnego miejsca?

en: Need to get support?
pl: Potrzebujesz wsparcia?

en: Need to use sub-folders?
pl: Potrzebujesz użyć podfolderów?

en: Needs to already exist
pl: Już istnieje

en: Network / multisite
pl: Sieć / wiele stron

en: Network activating theme:
pl: Motyw aktywujący sieć:

en: Network and multisite
pl: Sieć i wiele stron

en: New IAM username
pl: Nowa nazwa użytkownika IAM

en: New User's Email Address
pl: Adres email nowego użytkownika

en: New User's Username
pl: Nazwa nowych użytkowników

en: New site:
pl: Nowa strona:

en: News
pl: Aktualności

en: Newsletter sign-up
pl: Zapisz się do newslettera

en: Next
pl: Dalej

en: Next scheduled backups
pl: Następna zaplanowana  kopia

en: No
pl: Nie

en: No %s found
pl: Nie %s znaleziono

en: No %s settings were found
pl: Nie znaleziono %s ustawień

en: No Vault connection was found for this site (has it moved?); please disconnect and re-connect.
pl: Nie zostało znalezione połączenie Walut dla tej strony (zostało przeniesione?); należy odłączyć i ponownie podłączyć.

en: No ads
pl: Brak reklam

en: No backup has been completed
pl: Kopia nie została zakończona

en: No backup of %s directories: there was nothing found to back up
pl: Brak kopii zapasowej z %s katalogów: nie znaleziono tutaj kopii zapasowych

en: No backup of location: there was nothing found to back up
pl: Brak kopii zapasowej lokalizacji: nie znaleziono nic by wykonać kopię zapasową

en: No backup will be started. The creation of your clone should now begin, and your WordPress username and password will be displayed below when ready.
pl: Kopia zapasowa nie zostanie rozpoczęta. Tworzenie klonu powinno się teraz rozpocząć, a Twoja nazwa użytkownika i hasło WordPress zostaną wyświetlone poniżej, gdy będą gotowe.

en: No database tables found
pl: Nie znaleziono tabel w bazie danych

en: No incremental backup of your files is possible, as no suitable existing backup was found to add increments to.
pl: Przyrostowa kopia zapasowa plików nie jest możliwa, ponieważ nie znaleziono odpowiedniej istniejącej kopii zapasowej, do której można dodać przyrosty.

en: No keys to allow remote sites to send backup data here have yet been created.
pl: Nie utworzono kluczy umożliwiających zdalnym witrynom wysyłanie kopii danych.

en: No local copy present.
pl: Brak kopii obecnego pliku.

en: No log files were found.
pl: Nie znaleziono plików dziennika.

en: No previous backup found to add an increment to.
pl: Nie znaleziono poprzedniej kopii zapasowej, do której można dodać przyrost.

en: No previous full backup found.
pl: Nie znaleziono poprzedniej pełnej kopii zapasowej.

en: No receiving sites have yet been added.
pl: Nie dodano jeszcze witryn odbierających.

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
pl: Od Google nie otrzymano odświeżającego tokena. Oznacza to, że wpisałeś swój klucz klienta błędnie lub że nie dokonałeś jeszcze ponownej autoryzacji (poniżej) od czasu jego poprawienia. Ponownie sprawdź a następnie kliknij link aby ponownie uwierzytelnić. Na koniec, jeśli to nie zadziała użyj trybu eksperta, aby wyczyścić wszystkie ustawienia, utworzyć nowy identyfikator/hasło klienta Google i zacząć od nowa.

en: No response data was received. This usually indicates a network connectivity issue (e.g. an outgoing firewall or overloaded network) between this site and UpdraftPlus.com.
pl: Nie otrzymano danych odpowiedzi. Zazwyczaj przyczyną są problemy z łącznością sieciową (np. firewall wychodzący lub przeładowana sieć) pomiędzy tą stroną, a UpdraftPlus.com.

en: No settings were found
pl: Nie znaleziono ustawień

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
pl: Nie znaleziono ustawień - przejdź do zakładki Ustawienia by sprawdzić swoje ustawienia

en: No such backup set exists
pl: Nie istnieje taki zestaw kopii

en: No suitable backup set (that already contains a full backup of all the requested file component types) was found, to add increments to. Aborting this backup.
pl: Nie znaleziono odpowiedniego zestawu kopii zapasowych (który zawiera już pełną kopię zapasową wszystkich żądanych typów składników plików), do którego można dodać przyrosty. Przerwanie tej kopii zapasowej.

en: No valid components found, please select different components or a backup set with components that can be restored.
pl: Nie znaleziono prawidłowych komponentów. Wybierz inne komponenty lub zestaw kopii zapasowych z komponentami, które można przywrócić.

en: None
pl: Brak

en: North Virginia
pl: Północna Wirginia

en: North-east Asia
pl: Azja Północno-Wschodnia

en: Northern Virginia (IAD)
pl: Północna Wirginia (IAD)

en: Not got an account? Get one by buying some tokens here.
pl: Nie masz konta? Załóż je kupując tutaj kilka żetonów.

en: Not got any remote storage?
pl: Nie posiadasz żadnego magazynu zdalnego?

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
pl: Nie masz jeszcze konta (to nic nie kosztuje)? Idź po nie!

en: Note that Google do not support every storage class in every location - you should read their documentation to learn about current availability.
pl: Należy pamiętać, że Google nie obsługuje przestrzeni do przechowywania a każdej z dostępnych lokalizacji - należy przeczytać dokumentację, aby dowiedzieć się o aktualnej dostępności.

en: Note that after you have claimed your add-ons, you can remove your password (but not the email address) from the settings below, without affecting this site's access to updates.
pl: Pamiętaj, że po zażądaniu dodatków, możesz usunąć swoje hasło (ale nie adres email) z powyższych ustawień, bez wpływu na możliwość otrzymywania uaktualnień dla tej strony.

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
pl: Należy pamiętać, że nie wszystkie metody tworzenia kopii w chmurze zawsze używają uwierzytelniania protokołu SSL.

en: Note that warning messages are advisory - the backup process does not stop for them. Instead, they provide information that you might find useful, or that may indicate the source of a problem if the backup did not succeed.
pl: Proszę zauważyć, że ostrzeżenia są wyłącznie doradcze - proces wykonywania kopii zapasowej nie zatrzymuje się z ich powodu. Ostrzeżenia dostarczają informacji, które mogą być użyteczne, lub które mogą sygnalizować źródło problemu jeżeli wykonywanie kopii zapasowej nie powiedzie się.

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
pl: Uwaga: pasek postępu poniżej bazuje na etapach, NIE na czasie. Nie zatrzymuj wykonywania kopii tylko dlatego, że pasek pozostaje dłużej w jednym miejscu - tak ma być.

en: Nothing currently scheduled
pl: Nic nie zostało zaplanowane

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
pl: Nic nie zrobiono: strona URL jest już: %s

en: Nothing yet logged
pl: Jeszcze nie zalogowano

en: Notice
pl: Powiadomienie

en: Now select a remote storage destination to protect against server-wide threats. If not, your backups remain on the same server as your site.
pl: Wybierz miejsce docelowe osobnego magazynu, aby chronić cały serwer przed zagrożeniami. Jeżeli nie, kopie pozostaną na tym samym serwerze, co witryna.

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
pl: OK. Wkrótce poniżej powinno zostać wyświetlone działanie w polu "Ostatnia wiadomość".

en: Old directories successfully removed.
pl: Stare katalogi pomyślnie usunięte.

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
pl: Stare katalogi nie zostały usunięte z jakiegoś powodu. Można to zrobić ręcznie.

en: Old table prefix:
pl: Prefiks starej tabeli:

en: One Time Password (check your OTP app to get this password)
pl: Hasło jednorazowe (sprawdź swoją aplikację OTP, aby uzyskać to hasło)

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
pl: Jeden VPS (Virtual Private Server) na klon, dzielone z nikim.

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
pl: Jedna lub więcej kopii zapasowych było dodanych w wyniku skanowania zdalnej lokalizacji; te kopie zapasowe nie będą automatycznie usuwane przez ustawienia "retain"; jeżeli chcesz je skasować, zrób to ręcznie.

en: OneDrive Germany
pl: OneDrive Niemcy

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
pl: Pozwól na ręczne usunięcie tej kopii zapasowej (tzn. zachowaj ją, nawet jeżeli zostanie przekroczony limit).

en: Only email the database backup
pl: Tylko e-mail do kopii bazy danych

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
pl: Tylko baza danych WordPress może zostać przywrócona; będziesz musiał zająć się zewnętrzną bazą danych ręcznie.

en: Opera web browser
pl: Przeglądarka Opera

en: Operation to create user Access Key failed
pl: Operacja tworzenia klucza dostępu użytkownika nie powiodło się

en: OptimizePress 2.0 encodes its contents, so search/replace does not work.
pl: OptimizePress 2.0 koduje jego zawartość, więc wyszukiwanie/zamiana nie działa.

en: Options (raw)
pl: Opcje (czyste)

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
pl: lub jeżeli wolisz korzystać z hosta, możesz pobrać tutaj wersję hostową.

en: Or, use an UpdraftClone key
pl: lub użyj klucza UpdraftClone

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
pl: Można też umieścić je ręcznie do swojego katalogu UpdraftPlus (zwykle wp-content/updraft), np. przez FTP, a następnie użyć "skanuj" w linku powyżej.

en: Other %s FAQs.
pl: Inne pytania %s.

en: Other great plugins
pl: Inne znakomite wtyczki

en: Others
pl: Inne

en: Otherwise, the default link will be shown.
pl: W przeciwnym razie zostanie wyświetlony domyślny odnośnik.

en: Otherwise, you can leave it blank.
pl: W przeciwnym razie możesz pozostawić to pole puste.

en: Otherwise, you can try UpdraftVault for 1 month for only $1!
pl: Poza tym możesz wypróbować UpdraftVault przez miesiąc jedynie za $1!

en: Over-write wp-config.php
pl: Nadpisz wp-config.php

en: PHP information
pl: Informacja PHP

en: Passive mode
pl: Tryb pasywny

en: Password
pl: Hasło

en: Password incorrect
pl: Hasło nieprawidłowe

en: Password: %s
pl: Hasło: %s

en: Paste key here
pl: Wklej klucz tutaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Payments can be made in US dollars, euros or GB pounds sterling, via card or PayPal.
pl: Płatności można dokonać w dolarach amerykańskich, euro lub funtach szterlingach, kartą lub przez PayPal.

en: Peak memory usage
pl: Wykorzystanie pamięci szczytowej

en: Perform a backup
pl: Wykonaj kopię

en: Perhaps you would want to login instead.
pl: Być może zechcesz się zalogować zamiast tego.

en: Please allow time for the communications with the remote storage to complete.
pl: Zapewnij czas na zakończenie komunikacji ze zdalną pamięcią.

en: Please check the error log for more details
pl: Sprawdź dziennik błędów, aby uzyskać więcej informacji

en: Please check your access credentials.
pl: Prosimy o sprawdzenie poświadczeń dostępu.

en: Please check your credentials.
pl: Sprawdź swoje dane uwierzytelniające.

en: Please check your permissions.
pl: Sprawdź swoje uprawnienia.

en: Please choose a file or directory
pl: Proszę wybrać plik lub folder

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
pl: Jeżeli masz problemy z archiwizacją, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami.

en: Please enter a file extension, like zip
pl: Wpisz rozszerzenie pliku, np. zip

en: Please enter a valid URL
pl: Proszę podać poprawny adres URL

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL np. http://example.com

en: Please enter a valid file extension
pl: Wpisz poprawne rozszerzenie pliku

en: Please enter a valid file name prefix
pl: Wpisz prawidłowy prefiks nazwy pliku

en: Please enter characters that begin the filename which you would like to exclude
pl: Wprowadź znaki nazwy plików, które chcesz wykluczyć

en: Please enter your %s email address
pl: Proszę wpisz adres email %s

en: Please enter your %s password
pl: Proszę wpisz hasło %s

en: Please fill in the required information.
pl: Proszę wypełnić wymagane informacje.

en: Please follow this link to open %s in a new window.
pl: Kliknij ten link, aby otworzyć %s w nowym oknie.

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
pl: Podaj nazwę klucza (np. podaj stronę na której się znajduje):

en: Please make sure that you have made a note of the password!
pl: Upewnij się, że zanotowałeś hasło!

en: Please re-authorize the connection to your %s account.
pl: Proszę ponownie uwierzytelnić połączenie dla twojego %s konta.

en: Please read %s for use of our %s authorization app (none of your backup data is sent to us).
pl: Proszę przeczytać %s, aby skorzystać z naszej aplikacji autoryzacji %s (żadne dane kopii zapasowej nie są nam wysyłane).

en: Please read this link for important information on this process.
pl: Proszę przeczytać ten odnośnik do ważnych informacji na temat tego procesu.

en: Please select a file/folder which you would like to exclude
pl: Wybierz plik/folder, który chcesz wykluczyć

en: Please select the more files backups that you wish to restore:
pl: Wybierz więcej kopii zapasowych plików, które chcesz przywrócić:

en: Please specify the Microsoft OneDrive folder name, not the URL.
pl: Proszę podać nazwę folderu Microsoft OneDrive, a nie URL.

en: Please supply the requested information, and then continue.
pl: Proszę podać wymagane informacje, a następnie kontynuować.

en: Please wait while the system generates and registers an encryption key for your website with UpdraftCentral Cloud.
pl: Poczekaj, aż system wygeneruje i zarejestruje klucz szyfrujący dla Twojej witryny za pomocą UpdraftCentral Cloud.

en: Please wait while you are redirected to UpdraftCentral Cloud.
pl: Poczekaj, aż nastąpi przekierowanie do UpdraftCentral Cloud.

en: Please wait whilst we make the claim...
pl: Proszę czekać, przetwarzamy uprawnienia...

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Pre-sales FAQs
pl: Pytania dotyczące przedsprzedaży

en: Pre-update backups
pl: Aktualizuj kopie

en: Premium / Extensions
pl: Premium / Rozszerzenia

en: Premium / Find out more
pl: Premium / Znajdź więcej

en: Premium WooCommerce plugins
pl: Wtyczki Premium WooCommerce

en: Preparing backup files
pl: Przygotowywanie plików kopii zapasowych

en: Press a button to get started.
pl: Wciśnij przycisk, aby zacząć.

en: Press here to download or browse
pl: Naciśnij tutaj, aby pobrać lub przeglądać

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
pl: Naciśnij tutaj, aby zajrzeć do swojego katalogu UpdraftPlus (w swojej witrynie hostingowej) dla wszystkich nowych zestawów kopii, które zostały przesłane.

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
pl: Naciśnij tutaj, aby przejrzeć metody zdalnego magazynu dla wszystkich istniejących zestawów kopii (z dowolnej witryny, gdy one są przechowywane w tym samym folderze).

en: Press here to run a manual backup.
pl: Naciśnij tutaj, aby uruchomić ręcznie kopię.

en: Press here to save your settings.
pl: Naciśnij tutaj, aby zapisać ustawienia.

en: Press here to start!
pl: Naciśnij tutaj, aby rozpocząć!

en: Press the buttons... UpdraftClone does the work.
pl: Naciśnij przyciski ... UpdraftClone wykonaj pracę.

en: Press this button to take a tour of the plugin.
pl: Naciśnij ten przycisk, aby obejrzeć wtyczkę.

en: Proceed with update
pl: Postęp aktualizacji

en: Processed plugin:
pl: Przetworzona wtyczka:

en: Processing
pl: W trakcie realizacji

en: Processing files - please wait...
pl: Przetwarzanie plików - proszę czekać...

en: Processing table (%s)
pl: Przetwarzanie tabeli (%s)

en: Processing...
pl: Przetwarzanie…

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Protocol (SSL or not)
pl: Protokół (SSL lub nie)

en: Provides expert help and support from the developers whenever you need it.
pl: Zapewnia fachową pomoc i wsparcie od programistów, gdy tego potrzebujesz.

en: Pruning old backup sets
pl: Cięcie starych zestawów kopii

en: Public key was sent to:
pl: Klucz publiczny został wysłany do:

en: Quota:
pl: Kwota:

en: RSA fingerprint
pl: Odcisk cyfrowy RSA

en: RSS link
pl: Link RSS

en: Rackspace Cloud Files, enhanced
pl: Rackspace Cloud Files, rozszerzone

en: Raw backup history
pl: Historia surowych kopii

en: Read FAQs here.
pl: Przeczytaj tutaj często zadawane pytania.

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Read more about %s here.
pl: Czytaj więcej o %s tutaj.

en: Read more about Easy Updates Manager
pl: Przeczytaj więcej o Easy Updates Manager

en: Read more about bucket locations
pl: Przeczytaj więcej o lokalizacjach pojemników

en: Read more about how this works...
pl: Poczytaj więcej aby dowiedzieć się jak to działa...

en: Read more about it here.
pl: Przeczytaj więcej na ten temat.

en: Read more about server-side encryption
pl: Przeczytaj więcej o szyfrowaniu po stronie serwera

en: Read more about storage classes
pl: Przeczytaj więcej o klasach pamięci

en: Read more...
pl: Czytaj więcej...

en: Read the %s FAQs here.
pl: Przeczytaj %s FAQ tutaj.

en: Read this article to see step-by-step how it's done.
pl: Przeczytaj ten artykuł, aby zobaczyć, jak to się robi krok po kroku.

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
pl: Przeczytaj tę stronę aby uzyskać przewodnik po możliwych przyczynach i sposobie ich naprawienia..

en: Receive a backup from a remote site
pl: Uzyskaj kopię zapasową ze zdalnej lokalizacji

en: Receiving site data
pl: Odbiór danych witryny

en: Recently started backup job id: %s
pl: Identyfikator ostatnio rozpoczętego zadania tworzenia kopii zapasowej: %s

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
pl: Zalecane: zoptymalizuj bazę danych za pomocą WP-Optimize.

en: Refresh connection
pl: Odśwież połączenie

en: Refresh current status
pl: Odśwież aktualny status

en: Registration successful.
pl: Rejestracja pomyślna.

en: Reliable
pl: Niezawodny

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
pl: Zapamiętaj tę opcję do następnego razu (jeszcze będziesz miał okazję ją zmienić)

en: Remote Storage Options
pl: Opcje magazynu zdalnego

en: Remote files deleted:
pl: Usunięte pliki zdalne:

en: Remote path
pl: Zdalna ścieżka

en: Remote storage
pl: Zdalny magazyn

en: Remote storage authentication
pl: Uwierzytelnianie zdalnego magazynu

en: Remote storage method and instance id are required for authentication.
pl: Do uwierzytelniania wymagane są metoda zdalnego zapisu i identyfikator wystąpienia.

en: Remote storage: %s
pl: Zdalny magazyn: %s

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove old directories
pl: Usuń stare katalogi

en: Replace with
pl: Zamień na

en: Reporting
pl: Raportowanie

en: Requested character set (%s) is not present - changing to %s.
pl: Żądany zestaw znaków (%s) nie występuje - zmienia się na %s.

en: Requested table character set (%s) is not present - changing to %s.
pl: Żądany zestaw znaków tabeli (%s) nie występuje - zmienia się na %s.

en: Requested table collation (%1$s) is not present - changing to %2$s. | Requested table collations (%1$s) are not present - changing to %2$s.
pl[0]: Żądana tabela sortowania (%1$s) nie występuje - zmiana na %2$s.
pl[1]: Żądane tabele sortowania (%1$s) nie występują - zmiana na %2$s.
pl[2]: Żądane tabele sortowania (%1$s) nie występują - zmiana na %2$s.

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
pl: Żądany silnik tabeli (%s) nie jest obecny - zmiana do MyISAM.

en: Requesting start of backup...
pl: Prosi o uruchomienie kopiowania...

en: Require password again after
pl: Wymagaj ponownie hasło po

en: Required information for restoring this backup was not given (%s)
pl: Wymagana informacja do przywrócenia tej kopii zapasowej nie została przekazana (%s)

en: Rescan local folder for new backup sets
pl: Przeskanuj ponownie lokalny folder w poszukiwaniu nowych zestawów kopii

en: Rescan remote storage
pl: Ponownie skanuj pamięć zdalną

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
pl: Ponowne skanowanie (szuka kopii, które zostały dodane ręcznie do wewnętrznego przechowywania kopii)...

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
pl: Ponowne skanowanie magazynu pamięci zdalnej i lokalnej dla zestawów kopii...

en: Reset tour
pl: Zresetuj turę

en: Resetting...
pl: Resetowanie…

en: Restoration progress:
pl: Postęp przywracania:

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore an existing backup set onto this site
pl: Przywróć istniejący zestaw kopii na tą stronę

en: Restore backup
pl: Przywróć kopię zapasową

en: Restore error:
pl: Błąd przywracania:

en: Restore files from
pl: Przywróć pliki z

en: Restore location does not exist on the filesystem for:
pl: Lokalizacja przywracania nie istnieje w systemie plików dla:

en: Restore location found for:
pl: Przywrócenie lokalizacji znalezionej dla:

en: Restoring %s1 files out of %s2
pl: Przywracanie plików %s1 z %s2

en: Restoring table: %s
pl: Przywracanie tabeli: %s

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
pl: Przywracanie bazy danych (na dużej stronie może to zająć dużo czasu - jeśli czas dobiegnie końca(co może się zdarzyć, jeśli firma hostingowa nie skonfigurowała hostingu ograniczającego zasoby), należy użyć innej metody, np. phpMyAdmin)...

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
pl: Przywracanie zastąpi motywy, wtyczki, przesłane pliki, bazę danych i/lub inne zawartości katalogów (zgodnie z tym, co zawiera zestaw kopii i Twój wybór).

en: Resuming partial uploads is supported for SFTP, but not for SCP. Thus, if using SCP then you will need to ensure that your webserver allows PHP processes to run long enough to upload your largest backup file.
pl: Wznawianie częściowe przesłania jest obsługiwane przez SFTP, ale nie dla SCP. Tak więc, w przypadku korzystania z SCP należy się upewnić, że serwer WWW pozwala na uruchamianie procesów PHP wystarczająco długo, aby przesłać największy plik kopii zapasowej.

en: Retain this many scheduled database backups
pl: Zachowaj tyle zaplanowanych kopii zapasowych bazy danych

en: Retain this many scheduled file backups
pl: Zachowaj tyle zaplanowanych kopii zapasowych plików

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
pl: Pobierz (jeśli to konieczne) i przygotuj pliki kopii...

en: Return to UpdraftPlus Configuration
pl: Powróć do konfiguracji UpdraftPlus

en: Return to UpdraftPlus configuration
pl: Wróć do konfiguracji UpdraftPlus

en: Review UpdraftPlus
pl: Przejrzyj UpdraftPlus

en: Rows examined:
pl: Badane wiersze:

en: Rows per batch
pl: Wiersze na partię

en: Run this command to see the log file for this restoration (needed for any support requests).
pl: Uruchom to polecenie, aby wyświetlić plik dziennika tego przywracania (wymagany w przypadku wszelkich zgłoszeń serwisowych).

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
pl: Działa na pojemność od wiodącego dostawcy usług w chmurze.

en: S3 (Compatible)
pl: S3 (kompatybilny)

en: S3 bucket
pl: Zasób S3

en: S3 storage region
pl: Region składowania S3

en: SCP/SFTP host setting
pl: Host SCP/SFTP

en: SCP/SFTP password/key
pl: Hasło/klucz SCP/SFTP

en: SCP/SFTP user setting
pl: Użytkownik SCP/SFTP

en: SQL update commands run:
pl: Uruchomiona aktualizacja poleceń SQL:

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save time
pl: Oszczędzaj czas

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Search
pl: Szukaj

en: Search / replace database
pl: Szukaj / zamień bazę danych

en: Search and replace site location in the database (migrate)
pl: Znajdź i zastąpić lokalizację witryny w bazie danych (migracja)

en: Search and replacing table:
pl: Wyszukiwanie i zastępowanie tabeli:

en: Search for
pl: Szukaj

en: Secret Key: %s
pl: Tajny klucz: %s

en: Secure
pl: Ochrona

en: Secure multisite installation, advanced reporting and much more.
pl: Bezpieczna instalacja na wielu serwerach, zaawansowane raportowanie i wiele więcej.

en: See Google's guidelines on bucket naming by following this link.
pl: Zobacz wytyczne Google odnośnie nazewnictwa zasobów za pomocą tego linku.

en: See Microsoft's guidelines on container naming by following this link.
pl: Zobacz wytyczne Microsoft odnośnie nazewnictwa kontenerów za pomocą tego linku.

en: See this FAQ also.
pl: Sprawdź też najczęściej zadawane pytania.

en: Select 'Web Application' as the application type.
pl: Wybierz 'aplikację www' jako typ aplikacji.

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Select a file to view information about it
pl: Wybierz plik, aby wyświetlić o nim informacje

en: Select a file/folder which you would like to exclude
pl: Wybierz plik/folder, który chcesz wykluczyć

en: Select a way to exclude files or directories from the backup
pl: Wybierz sposób wykluczania plików lub katalogów z kopii zapasowej

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all backups
pl: Zaznacz wszystkie kopie

en: Select the remote storage destinations you want to upload this backup set to
pl: Wybierz miejsca docelowe pamięci masowej, do których chcesz przesłać ten zestaw kopii zapasowych

en: Select what you want to backup
pl: Wybierz jaką chcesz wykonać kopię

en: Selected media has been deleted successfully.
pl: Wybrane multimedia zostały pomyślnie usunięte.

en: Self-hosted dashboard
pl: Jednolity pulpit nawigacyjny

en: Send
pl: Wyślij

en: Send a backup to another site
pl: Wyślij kopię zapasową do innej witryny

en: Send a report only when there are warnings/errors
pl: Wyślij raport wyłącznie w przypadku wystąpienia błędów lub ostrzeżeń

en: Send this backup to remote storage
pl: Wyślij kopię do magazynu zdalnego

en: Send to site:
pl: Wyślij do strony:

en: Sending Your Backup To Remote Storage
pl: Wysyłanie kopii do zdalnego magazynu

en: Sending files to remote site
pl: Wysyłanie plików do zdalnego serwisu

en: Server-side encryption
pl: Szyfrowanie po stronie serwera

en: Service unavailable.
pl: Serwis niedostępny.

en: Set exact times to create or delete backups.
pl: Ustaw dokładne godziny aby utworzyć lub usunąć kopie.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show all backups...
pl: Pokaż wszystkie kopie...

en: Show expert settings
pl: Pokaż ustawienia dla ekspertów

en: Show more backups...
pl: Pokaż kolejne kopie...

en: Show raw backup and file list
pl: Pokaż nieprzetworzoną kopię  i listę plików

en: Show the options
pl: Pokaż opcje

en: Sign up
pl: Zarejestruj się

en: Singapore
pl: Singapur

en: Site
pl: Witryna

en: Site data has been deployed
pl: Dane witryny zostały wdrożone

en: Site data received
pl: Dane strony zostały odebrane

en: Site home:
pl: Strona domowa portalu:

en: Site information
pl: Informacje o witrynie

en: Site information:
pl: Informacje strony:

en: Site key
pl: Klucz strony

en: Site size
pl: Rozmiar witryny

en: Size: %s MB
pl: Rozmiar: %s MB

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

en: Skipped tables:
pl: Pominięte tabele:

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
pl: Pomijanie przywracania jądra WordPress podczas importowania jednego miejsce do instalacji na wielu serwerach. Jeśli miałeś coś niezbędnego w katalogu WordPress, ponownie trzeba będzie dodać go ręcznie z pliku zip.

en: Skipping table %s: already restored on a prior run; next table to restore: %s
pl: Pomijam tabelę %s: odzyskana podczas poprzedniego przebiegu; następna tabela do odzyskania: %s

en: Skipping table %s: user has chosen not to restore this table
pl: Pomijam tabelę %s: użytkownik wybrał opcję nieprzywracania tego elementu

en: Skipping: this archive was already restored.
pl: Pomijanie: to archiwum zostało już przywrócone.

en: So, to get the key for the remote site, open the 'Migrate Site' window on that site, and go to that section.
pl: Aby więc uzyskać klucz do witryny zdalnej, otwórz okno „Migracja witryny” w tej witrynie i przejdź do tej sekcji.

en: Some backup plugins can't restore a backup, so Premium allows you to restore backups from other plugins.
pl: Niektóre wtyczki nie mogą przywrócić kopi, więc Premium pozwala przywrócić kopie z innych wtyczek.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
pl: Niektóre pliki są nadal pobierane lub przetwarzane - proszę czekać.

en: Some servers advertise encrypted FTP as available, but then time-out (after a long time) when you attempt to use it. If you find this happening, then go into the "Expert Options" (below) and turn off SSL there.
pl: Niektóre serwery zgłaszają zaszyfrowane FTP jako dostępne, ale po dłuższym czasie następuje przekroczenie limitu czasu przy próbie jego użycia. Jeśli zauważysz, że tak się dzieje, przejdź do „Opcji zaawansowanych” (poniżej) i wyłącz tam SSL.

en: Sophisticated reporting and emailing capabilities.
pl: Zaawansowane funkcje raportowania i wysyłania wiadomości e-mail.

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South-east Asia
pl: Azja Południowo-Wschodnia

en: South-east Australia
pl: Australia południowo-wschodnia

en: Split archives every:
pl: Dziel się archiwami co:

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
pl: Podziel linię, aby nie przekroczyć maks. rozmiaru pakietu

en: Standard (infrequent access)
pl: Standardowy (rzadki dostęp)

en: Start %s Subscription
pl: Rozpocznij Subskrypcję %s

en: Start %s Trial
pl: Rozpocznij okres próbny %s

en: Start Subscription
pl: Rozpocznij subskrypcję

en: Start Trial
pl: Rozpocznij wersję próbną

en: Start a %s UpdraftVault Subscription
pl: Rozpocznij subskrypcję %s UpdraftVault

en: Start backup
pl: Rozpocznij kopię

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Starting automatic backup...
pl: Automatyczne uruchamianie kopii zapasowej...

en: Storage class
pl: Klasa składowania

en: Store at
pl: Przechowuj w

en: Subscriptions can be cancelled at any time.
pl: Subskrypcja może być zawsze anulowana.

en: Success
pl: Sukces

en: Success:
pl: Sukces:

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
pl: Sukces: pomyślnie zalogowano się i potwierdzono naszą zdolność do utworzenia pliku w podanym katalogu (typ logowania:

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
pl: Nie można było znaleźć wystarczających informacji o operacji przywracania w toku.

en: Summer sale - 20% off UpdraftPlus Premium until July 31st
pl: Wyprzedaż letnia - 20% zniżki na UpdraftPlus Premium do 31 lipca

en: Super-charge and secure your WordPress site with our other top plugins:
pl: Super pobierz i zabezpiecz swoją witrynę WordPress innymi naszymi najlepszymi wtyczkami:

en: Support
pl: Wsparcie

en: Support URL
pl: Adres URL wsparcia

en: Supported backup plugins: %s
pl: Wspierane wtyczki kopii zapasowych: %s

en: Sydney (SYD)
pl: Sydnej (SYD)

en: Table prefix
pl: Prefiks nazwy tabeli

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
pl: Zmieniono prefiks tabeli: zmiana %s obszaru tabel:

en: Tables examined:
pl: Badane tabele:

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Take Tour
pl: Zabrać turę

en: Take a new backup
pl: Zrób nową kopię zapasową

en: Take an incremental backup
pl: Wykonaj przyrostową kopię zapasową

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
pl: Zajmuje tylko czas potrzebny na utworzenie kopii i wysłanie jej.

en: Tell me more
pl: Dowiedz się więcej

en: Tell me more about incremental backups
pl: Dowiedz się więcej na temat kopii przyrostowych

en: Temporary clones of WordPress subdomain multisite installations are not yet supported. See our documentation on how to carry out a normal migration here
pl: Tymczasowe klony instalacji multisite subdomen WordPressa nie są jeszcze obsługiwane. Zobacz naszą dokumentację, jak przeprowadzić normalną migrację tutaj

en: Tenant
pl: Najemca

en: Test %s Settings
pl: Test %s Ustawienia

en: Test connection...
pl: Testuj połączenie...

en: Testing %s Settings...
pl: Testowanie %s ustawień...

en: Testing connection...
pl: Test połączenia...

en: Testing...
pl: Testowanie...

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
pl: Dziękujemy za instalację UpdraftPlus!

en: Thank you for taking the tour.
pl: Dziękujemy za udział w zwiedzaniu.

en: Thank you for taking the tour. You are now all set to use UpdraftPlus!
pl: Dziękujemy za udział w turze. Jesteś teraz gotowy do korzystania z UpdraftPlus!

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
pl: Próbujesz załadować plik zip wcześniej utworzony przez UpdraftPlus.

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
pl: Uwierzytelnianie %s nie może przejść dalej, bo coś innego na Twojej stronie mu przeszkadza. Spróbuj wyłączyć inne swoje wtyczki i przełączyć do domyślnego motywu. (W szczególności, gdy szukasz elementu, który wysyła dane wyjściowe (najprawdopodobniej ostrzeżenia PHP/błędy) zanim strona zacznie. Wyłączenie jakiś ustawień debugowania może pomóc).

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
pl: Upłynął limit czasu połączenia %s. Jeżeli dane serwera wprowadzono poprawnie, na ogół jest to spowodowane działaniem zapory sieciowej blokującej połączenie - sprawdź to u dostawcy hostingu.

en: The %s object was not found
pl: Nie znaleziono obiektu %s

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
pl: Przycisk "Utwórz kopię" jest wyłączony, ponieważ katalog kopii nie jest do zapisu (przejdź do karty "Ustawienia" i znajdź odpowiednią opcję).

en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
pl: Klucz dostępu AWS wygląda na niepoprawny (prawidłowe klucze dostępu %s zaczynają się od "AK")

en: The Database connection has been closed and cannot be reopened.
pl: Połączenie z bazą danych zostało zakończone i nie może być ponownie nawiązane.

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
pl: Konfiguracja PHP na tym serwerze ogranicza czas wykonania do maksy. %s sekund i nie pozwala na zwiększenie tego limitu. Jeżeli masz dużo danych do zaimportowania, i jeżeli operacja odtwarzania potrwa dłużej niż ten limit, będziesz musiał poprosić firmę hostingową o zwiększenie tego limitu, lub spróbować odtwarzać kawałek po kawałku.

en: The UpdraftPlus Migrator modifies the restoration operation appropriately, to fit the backup data to the new site.
pl: UpdraftPlus Migrator modyfikuje operację przywracania w odpowiedni sposób, aby pasowały do danych z kopii zapasowej na nowym miejscu.

en: The UpdraftPlus directory in wp-content/plugins has white-space in it; WordPress does not like this. You should rename the directory to wp-content/plugins/updraftplus to fix this problem.
pl: Katalog UpdraftPlus w wp-content/plugins ma w sobie białe spacje; WordPress tego nie lubi. Powinieneś zmienić nazwę katalogu na wp-content/plugins/updraftplus, aby naprawić ten problem.

en: The UpdraftPlus module for this file access method (%s) does not support listing files
pl: Moduł UpdraftPlus dla tej metody dostępu do plików (%s) nie obsługuje listowania plików

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
pl: Folder z zawartością WordPress (wp-content) nie został odnaleziony w tym pliku zip.

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
pl: Wszystkie powyższe katalogi, z wyjątkiem samego jądra WordPressa, które można pobrać na nowo z WordPress.org.

en: The above files comprise everything in a WordPress installation.
pl: Powyższe pliki zawierają wszystko, co w instalacji WordPress.

en: The admin password has been changed.
pl: Hasło administratora zostało zmienione.

en: The admin password has now been removed.
pl: Hasło administratora zostało usunięte.

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
pl: Ilość pamięci RAM przydzielonej PHP jest bardzo niska (%s Mb) - powinieneś zwiększyć ten parametr w celu uniknięcia błędów związanych z niewystarczającą ilością pamięci (aby uzyskać więcej pomocy, skonsultuj się ze swoim dostawcą usług hostingowych)

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
pl: Czas potrzebny na uruchomienie wtyczek WordPress jest bardzo niski (%s sekund) - powinieneś go zwiększyć aby uniknąć awarii kopii z powodu przekroczenia limitu czasu (skonsultuj się z firmą hostingową by uzyskać dodatkową pomoc - jest to ustawienie PHP max_execution_time; zalecana wartość to %s sekund lub więcej)

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
pl: Próba wysłania kopii za pośrednictwem poczty e-mail nie powiodła się (prawdopodobnie kopia była za duża dla tej metody)

en: The attempt to undo the double-compression failed.
pl: Próba cofnięcia podwójnej kompresji nie powiodła się.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
pl: Próba cofnięcia podwójnej kompresji powiodła się.

en: The authentication failed for '%s'.
pl: Uwierzytelnianie "%s" nie powiodło się.

en: The available memory on the server.
pl: Dostępna pamięć na serwerze.

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
pl: Kopia zakończyła się powodzeniem (z ostrzeżeniami) i została ukończona

en: The backup apparently succeeded and is now complete
pl: Udało się wykonać i zakończyć tworzenie kopii

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
pl: Pliki kopii archiwum zostały przetworzone ale z pewnymi błędami. Trzeba będzie zrezygnować i skorygować ewentualne problemy przed ponowną próbą.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
pl: Pliki kopii archiwum zostały przetworzone, ale z ostrzeżeniami. Jeśli wszystko jest dobrze to teraz naciśnij Przywróć ponownie aby kontynuować. W przeciwnym wypadku anuluj i skoryguj w pierwszej kolejności ewentualne problemy.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then press Restore to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
pl: Pliki archiwum kopii zostały przetworzone, ale z ostrzeżeniami. Jeśli wszystko jest w porządku, naciśnij przycisk Odzyskaj aby przejść dalej. W innym razie anuluj i najpierw popraw błedy.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
pl: Pliki kopii archiwum zostały pomyślnie przetworzone. Teraz naciśnij przycisk Przywróć ponownie, aby kontynuować.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore to proceed.
pl: Pliki archiwum kopii zostały przetworzone pomyślnie. Wciśnij przycisk Odzyskaj aby kontynuować.

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
pl: Nie można było znaleźć archiwum kopii dla tego pliku. Zdalna metoda przechowywania w użyciu (%s) nie pozwala na pobieranie plików. Aby wykonać przywracanie przy pomocy UpdraftPlus, trzeba będzie uzyskać kopię tego pliku i umieścić go wewnątrz folderu roboczego UpdraftPlus

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
pl: Próba przywracania zakończona niepomyślnie.

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
pl: Folder kopii nie pozwalana na zapis (pełny dysk?) - proces kopii zapasowej prawdopodobnie nieuda się.

en: The backup has finished running
pl: Kopia zapasowa zakończyła działanie

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
pl: Wykonywanie kopii zapasowej nie zakończyło się; zaplanowano wznowienie

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
pl: W przypadku kilkukrotnego niepowodzenia kopia zapasowa zostanie zatrzymana.

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
pl: Zapisy kopii nie zawierają informacji na temat właściwego rozmiaru tego pliku.

en: The backup was aborted
pl: Przerwano kopię zapasową

en: The backup was aborted by the user
pl: Kopia zapasowa została anulowana przez użytkownika

en: The claim and installation was successful. You can now use your purchase!
pl: Żądanie i instalacja przebiegły pomyślnie. Teraz możesz korzystać z usługi!

en: The client has been deleted from the Google Drive API console. Please create a new Google Drive project and reconnect with UpdraftPlus.
pl: Klient został usunięty z konsoli interfejsu Google Drive API. Utwórz nowy projekt Google Drive i połącz się ponownie z UpdraftPlus.

en: The clone has been provisioned, and its data has been sent to it. Once the clone has finished deploying it, you will receive an email.
pl: Klon został dostarczony, a jego dane zostały do niego wysłane. Po zakończeniu instalacji, klient otrzyma wiadomość e-mail.

en: The communication with %s was encrypted.
pl: Komunikacja z %s była szyfrowana.

en: The communication with %s was not encrypted.
pl: Komunikacja z %s nie była szyfrowana.

en: The creation of your data for creating the clone should now begin.
pl: Tworzenie danych dla utworzenia klonu powinno się właśnie rozpocząć.

en: The database backup appears to have failed
pl: Wykonywanie kopii bazy danych nie powiodło się

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
pl: Kopia zapasowa bazy danych wykorzystuje funkcje MySQL niedostępne w starej wersji MySQL (%s), na której działa ta strona.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
pl: Plik bazy danych wygląda na podwójnie skompresowany. Prawdopodobnie serwer www na stronie, z której został pobrany, był źle skonfigurowany.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
pl: Baza danych raczej nie jest ważna, ponieważ zajmuje niewiele miejsca (rozmiar: %s Kb).

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character set (%s) which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character sets (%s) which you are trying to import.
pl[0]: Serwer bazy danych na którym działa ta witryna WordPress nie obsługuje zestawu znaków (%s), który próbujesz zaimportować.
pl[1]: Serwer bazy danych na którym działa ta witryna WordPress nie obsługuje zestawów znaków (%s), które próbujesz zaimportować.
pl[2]: Serwer bazy danych na którym działa ta witryna WordPress nie obsługuje zestawów znaków (%s), które próbujesz zaimportować.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the collation (%s) used in the database which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support multiple collations (%s) used in the database which you are trying to import.
pl[0]: Serwer bazy danych, na którym działa ta witryna WordPress, nie obsługuje sortowania (%s) używanego w bazie danych, którą próbujesz zaimportować.
pl[1]: Serwer bazy danych, na którym działa ta witryna WordPress, nie obsługuje wielu sortowań (%s) używanych w bazie danych, które próbujesz zaimportować.
pl[2]: Serwer bazy danych, na którym działa ta witryna WordPress, nie obsługuje wielu sortowań (%s) używanych w bazie danych, które próbujesz zaimportować.

en: The decryption key used:
pl: Używany klucz deszyfrowania:

en: The directory does not exist
pl: Katalog nie istnieje

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
pl: Katalog nie istnieje, a próba jego utworzenia nie powiodła się

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
pl: Wprowadzony klucz nie należy do zdalnej strony (należy do tej).

en: The entered key was corrupt - please try again.
pl: Wprowadzony klucz jest uszkodzony - spróbuj ponownie.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
pl: Wprowadzony klucz był nieprawidłowej długości - spróbuj ponownie.

en: The error reported by %s was:
pl: Błąd zgłoszony przez %s:

en: The exclusion rule which you are trying to add already exists
pl: Zasada wykluczania, którą próbujesz dodać już istnieje

en: The file %s has a "byte order mark" (BOM) at its beginning. | The files %s have a "byte order mark" (BOM) at their beginning.
pl[0]: Plik %s ma "znak kolejności bajtów" (BOM) na początku.
pl[1]: Pliki %s mają "znak kolejności bajtów" (BOM) na ich początku.
pl[2]: Plik i%s mają "znak kolejności bajtów" (BOM) na ich początku.

en: The file failed to upload. Please check the following:
pl: Nie udało się przesłać pliku. Proszę, sprawdź następujące:

en: The file may no longer exist or you may not have permission to delete.
pl: Plik może już nie istnieć lub możesz nie mieć uprawnień do jego usunięcia.

en: The file was uploaded.
pl: Plik został przesłany.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
pl: Folder istnieje, ale twój serwer www nie ma uprawnień do jego zapisu.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
pl: Folder został stworzony, ale musieliśmy zmienić jego uprawnienia do plików na 777 (zapisywalne przez wszystkich), aby móc to zapisać. Należy skontaktować się z dostawcą usług hostingowych w celu sprawdzenia, czy nie spowoduje to żadnych problemów

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
pl: Poniższy element nie może zostać przywrócony automatycznie: "%s".

en: The given file was not found, or could not be read.
pl: Podany plik nie został znaleziony, nie można go odczytać.

en: The given value for the '%s' option is not valid
pl: Podana wartość opcji '%s’ jest nieprawidłowa

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
pl: Im wyższa wartość, tym więcej zasobów serwera jest potrzebnych do utworzenia archiwum.

en: The installed version of UpdraftPlus Backup/Restore has not been tested on your version of WordPress (%s).
pl: Zainstalowana wersja UpdraftPlus nie została przetestowana z Twoją wersją WordPress-a (%s).

en: The key provided was not in a valid format, or was corrupt.
pl: Podany klucz jest w niewłaściwym formacie lub został uszkodzony.

en: The key referred to was unknown.
pl: Nieznany klucz o którym mowa.

en: The key was successfully added.
pl: Klucz został dodany pomyślnie.

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
pl: Lokalizacja tego katalogu jest ustawiona w ustawieniach eksperta na karcie Ustawienia.

en: The log file could not be read.
pl: Nie można odczytać plik dziennika.

en: The log file has been attached to this email.
pl: Plik dziennika został dołączony do tego e-maila.

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
pl: Hasło konsoli użytkownika RackSpace nowego użytkownika (nie będzie ponownie wyświetlane):

en: The original filesystem location for some of the following items was not found. Please select where you want these backups to be restored to.
pl: Nie znaleziono pierwotnej lokalizacji systemu plików dla niektórych z następujących elementów. Wybierz lokalizację, do której chcesz przywrócić te kopie zapasowe.

en: The preparation of the clone data has been aborted.
pl: Przerwane zostało przygotowanie danych klonowania.

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
pl: Żądanie do systemu plików aby utworzyć katalog nie powiodło się.

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
pl: Wymagany moduł %s PHP nie jest zainstalowany - poproś firmę hostingową, aby go włączyć

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it.
pl: Wymagany moduł PHP %s nie jest zainstalowany - poproś swoją firmę hostingową o jego włączenie.

en: The restore operation has begun (%s). Do not close this page until it reports itself as having finished.
pl: Rozpoczęła się operacja przywracania (%s). Nie zamykaj tej strony, dopóki nie zgłosi, że została zakończona.

en: The restore operation has begun. Do not close your browser until it reports itself as having finished.
pl: Rozpoczęła się operacja przywracania. Nie zamykaj przeglądarki, dopóki nie uzyskasz potwierdzenia, że operacja została zakończona.

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
pl: Harmonogram jest wyłączony w instalacji WordPress, poprzez ustawienie DISABLE_WP_CRON. Żadne kopie nie mogą być uruchamiane (nawet "Kopia teraz"), chyba że skonfigurowałeś opcję ręcznego wywoływania harmonogramu lub do czasu jego włączenia.

en: The sending of the site data has begun. So far %s data archives totalling %s have been received
pl: Rozpoczęło się wysyłanie danych witryny. Dotychczas odebrano archiwa danych %s sumujące %s

en: The server's RSA key %s fingerprint: %s.
pl: Odcisk cyfrowy %s klucza serwera RSA: %s.

en: The setting %s is turned on in your PHP settings. It is deprecated, causes encryption to malfunction, and should be turned off.
pl: Ustawienie %s jest włączone w ustawieniach PHP. Jest ono przestarzałe, powoduje niewłaściwe działanie szyfrowania i powinno zostać wyłączone.

en: The site URL you are sending to (%s) looks like a local development website. If you are sending from an external network, it is likely that a firewall will be blocking this.
pl: Adres URL witryny na który wysyłasz (%s) przypomina lokalną witrynę programistyczną. Jeżeli wysyłasz z zewnętrznej sieci to prawdopodobnie zapora sieciowa będzie blokować.

en: The site data has all been received, and its import has begun.
pl: Wszystkie dane witryny zostały odebrane i rozpoczęto ich import.

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
pl: Strona w tej kopii zapasowej była uruchomiona na serwerze internetowym z wersją %s z %s.

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
pl: Używana strefa czasowa znajduje się w ustawieniach WordPressa, w Ustawienia -> Ogólne.

en: The ultimately secure and convenient place to store your backups.
pl: Bezpieczne i wygodne miejsce do przechowywania kopii zapasowych.

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
pl: Wystąpił błąd (%s):

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
pl: Serwer www zwrócił kod błędu (spróbuj ponownie lub przejrzyj logi serwera)

en: The website address in the backup set (%s) is slightly different from that of the site now (%s). This is not expected to be a problem for restoring the site, as long as visits to the former address still reach the site.
pl: Adres strony w zestawie kopii zapasowych (%s) jest nieco inny niż ten w witrynie (%s). Nie powinno to stanowić problemu przy przywracaniu witryny, o ile odwiedziny poprzedniego adresu nadal docierają do witryny.

en: The zip engine returned the message: %s.
pl: Silnik pakowania zip zwrócił wiadomość: %s.

en: Themes
pl: Motywy

en: Then, these lower-powered access credentials can be used, instead of storing your administrative keys.
pl: Następnie, poświadczenia niższego rzędu mogą być użyte, zamiast przechowywania kluczy administracyjnych.

en: Then, try out our "Migrator" add-on which can perform a direct site-to-site migration. After using it once, you'll have saved the purchase price compared to the time needed to copy a site by hand.
pl: Wypróbuj nasz dodatek "Migrator", który pozwala na bezpośrednią migrację z witryny do witryny. Po jednokrotnym użyciu zaoszczędzisz cenę zakupu w porównaniu do czasu potrzebnego do ręcznego skopiowania witryny.

en: There are limits upon which path-names are valid. Spaces are not allowed.
pl: Istnieją ograniczenia, w których ważne są nazwy ścieżek. Spacje są niedozwolone.

en: There are no UpdraftCentral dashboards that can currently control this site.
pl: Brak UpdraftCentral dashboards, który może na bieżąco kontrolować tę witrynę.

en: There are no incremental backup restore points available.
pl: Brak dostępnych punktów przywracania przyrostowych kopii zapasowych.

en: These tables only
pl: Tylko te tabele

en: These will be used to create a new user and key pair with an IAM policy attached which will only allow it to access the indicated bucket.
pl: Zostaną one wykorzystane do stworzenia nowego użytkownika i pary kluczy z załączoną polityką IAM która pozwoli mu uzyskać dostęp do tylko wskazanego zasobu.

en: This WebDAV URL is generated by filling in the options below. If you do not know the details, then you will need to ask your WebDAV provider.
pl: Ten adres URL WebDAV jest generowany przez wypełnienie poniższych opcji. Jeśli nie znasz szczegółów, musisz zapytać swojego dostawcę WebDAV.

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
pl: Ten interfejs administratora wykorzystuje JavaScript. Musisz włączyć go w swojej przeglądarce, lub użyj przeglądarki obsługującej JavaScript.

en: This backup archive is %s MB in size - the attempt to send this via email is likely to fail (few email servers allow attachments of this size). If so, you should switch to using a different remote storage method.
pl: To archiwum kopii zapasowej ma rozmiar %s MB - próba wysłania tego przez e-mail prawdopodobnie się nie uda (kilka serwerów pocztowych zezwala na załączniki o tym rozmiarze). Powinieneś przełączyć się na inną metodę.

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted. Timestamp:
pl: Ta kopia zapasowa nie istnieje w historii kopii - przywracanie przerwane. Datownik:

en: This backup set contains incremental backups of your files; please select the time you wish to restore your files to
pl: Ten zestaw kopii zawiera przyrostową kopię twoich plików; wybierz czas, w którym chcesz przywrócić pliki

en: This backup set is from a different site (%s) - this is not a restoration, but a migration. You need the Migrator add-on in order to make this work.
pl: Ten zestaw kopii zapasowych pochodzi z innej witryny (%s) - nie jest to przywrócenie, ale migracja. Aby to działało, potrzebujesz dodatku Migrator.

en: This backup set is of this site, but at the time of the backup you were using %s, whereas the site now uses %s.
pl: Ten zestaw kopii zapasowych pochodzi z tej witryny, ale w momencie tworzenia kopii korzystałeś z %s, podczas gdy witryna używa teraz %s.

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
pl: Ten zestaw kopii nie był znany przez UpdraftPlus, jako utworzony przez bieżącą instalację WordPress, ale został znaleziony w magazynie zdalnym lub został wysłany z innej strony.

en: This backup was created by %s, and can be imported.
pl: Kopia została utworzona przez %s i może zostać zaimportowana.

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
pl: Ten przycisk jest nieaktywny ponieważ brakuje praw do zapisu w Twoim folderze z kopiami zapasowymi (sprawdź ustawienia).

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
pl: Ten przycisk usunie wszystkie ustawienia UpdraftPlus oraz wszelkie informacje o trwających kopiach (jednakże żadne kopie zapasowe znajdujące się na magazynach zdalnych).

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
pl: To może łatwo zniszczyć Twój portal więc używaj tego ostrożnie!

en: This connection appears to already have been made.
pl: Wygląda na to, że to połączenie zostało już utworzone.

en: This current site
pl: Obecna witryna

en: This database backup has the following WordPress tables excluded: %s
pl: Ta kopia bazy danych ma wyłączone następujące tabele WordPress: %s

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
pl: W tej kopii bazy danych brakuje podstawowych tabel WordPress: %s

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
pl: Ta baza danych musi być wdrożona w wersji MySQL %s lub późniejszej.

en: This decryption key will be attempted:
pl: Podjęto próbę odszyfrowania klucza:

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
pl: Nie wygląda to jak ważna kopia zapasowa rdzenia WordPressa - brakuje pliku %s.

en: This feature is not compatible with %s
pl: Ta opcja nie jest kompatybilna z %s

en: This feature requires %s version %s or later
pl: Ta funkcja wymaga %s wersji %s lub nowszej

en: This file could not be uploaded
pl: Tego pliku nie można załadować

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
pl: Ten plik nie wygląda na archiwum kopii UpdraftPlus (są to przeważnie pliki .zip albo .gz z nazwą: backup_(czas)_(adres strony)_(kod)_(typ).(zip|gz)).

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
pl: Plik ten nie wydaje się być zaszyfrowanym archiwum bazy danych UpdraftPlus (są to pliki .gz.crypt które mają nazwy jak: backup_ (czas) _ (nazwa witryny) _ (kod) _db.crypt.gz).

en: This functionality has been disabled by the site administrator.
pl: Ta funkcjonalność została wyłączona przez administratora witryny.

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
pl: Jest to wielopoziomowa sieć WordPress (sieć a.k.a.).

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
pl: To jest zawartość katalogu Updraft

en: This is needed if, and only if, your application key was a bucket-specific application key (not a master key)
pl: Jest to potrzebne wtedy i tylko wtedy, gdy klucz aplikacji byłby kluczem aplikacji specyficznym dla zasobnika (a nie kluczem głównym)

en: This is not an incremental backup
pl: To nie jest przyrostowa kopia zapasowa

en: This is not your Azure login - see the instructions if needing more guidance.
pl: To nie jest twój login Azure - przeczytaj instrukcje jeżeli potrzebujesz więcej wskazówek.

en: This is older than the server which you are now restoring onto (version %s).
pl: To jest starsze niż serwer, na który teraz przywracasz (wersja %s).

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
pl: Jest to znacznie nowsza wersja niż serwer, na którym teraz odtwarzasz (wersja %s).

en: This is sometimes caused by a firewall - try turning off SSL in the expert settings, and testing again.
pl: Czasami jest to spowodowane przez zaporę sieciową - spróbuj wyłączyć SSL w ustawieniach dla ekspertów i spróbuj ponownie.

en: This is useful if the dashboard webserver cannot be contacted with incoming traffic by this website (for example, this is the case if this website is hosted on the public Internet, but the UpdraftCentral dashboard is on localhost, or on an Intranet, or if this website has an outgoing firewall), or if the dashboard website does not have a SSL certificate.
pl: Jest to przydatne, gdy nie można połączyć się z serwerem w panelu kontrolnym z ruchem przychodzącym przez tę witrynę (na przykład, gdy witryna jest hostowana w publicznym Internecie ale pulpit nawigacyjny UpdraftCentral znajduje się na serwerze lokalnym w intranecie lub gdy witryna internetowa ma firewall wychodzący) lub gdy witryna panelu kontrolnego nie ma certyfikatu SSL.

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
pl: Tutaj UpdraftPlus zapisuje utworzone początkowo pliki zip. Twój serwer www musi mieć uprawnienie do zapisu w tym katalogu. Katalog znajduje się w Twoim katalogu z zawartością (domyślnie jest to wp-content)

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
pl: Wygląda, jak plik utworzony przez UpdraftPlus, ale ta instalacja nic nie wie na temat tego typu obiektu: %s. Być może trzeba zainstalować dodatek?

en: This looks like a migration (the backup is from a site with a different address/URL, %s).
pl: Wygląda to na migrację (kopia zapasowa pochodzi z witryny o innym adresie/URL, %s).

en: This makes time-outs much more likely. You are recommended to turn safe_mode off, or to restore only one entity at a time
pl: Zwiększa to prawdopodobieństwo przekroczenia limitu czasu. Zalecamy wyłączenie trybu awaryjnego, lub przywracanie po jednej jednostce

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
pl: Najprawdopodobniej oznacza to, że udostępniasz serwer ze zhakowanej witryny, która była używana w poprzednich atakach.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
pl: Ten zestaw archiwów kopii wydaje się posiadać brakujące archiwa: %s

en: This option will cause tables stored in the MySQL database which do not belong to WordPress (identified by their lacking the configured WordPress prefix, %s) to also be backed up.
pl: Wybranie tej opcji spowoduje wykonanie kopii zapasowej również tych tabel MySQL, które nie należą do tej instalacji WordPress-a (tj. nie mają nazw rozpoczynających się skonfigurowanym w WordPress-ie prefiksem %s)

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
pl: Ten problem jest spowodowany przez próbę odtworzenia bazy danych w bardzo starej wersji MySQL, która jest niezgodna z bazą źródłową.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
pl: Ta metoda zdalnego składowania (%s) wymaha PHP w wersji co najmniej %s.

en: This restoration will work if you still have an SSL certificate (i.e. can use https) to access the site. Otherwise, you will want to use %s to search/replace the site address so that the site can be visited without https.
pl: To przywracanie będzie nadal działało, jeżeli masz certyfikat SSL (tzn. możesz używać protokołu https) do uzyskania dostępu witryny. W przeciwnym razie będziesz używał %s do wyszukiwania/zamiany adresu witryny bez https.

en: This restoration will work if you still have an SSL certificate (i.e. can use https) to access the site. Otherwise, you will want to use below search and replace to search/replace the site address so that the site can be visited without https.
pl: To przywrócenie będzie działać, jeśli nadal masz certyfikat SSL (tj. możesz korzystać z https), aby uzyskać dostęp do witryny. W przeciwnym razie należy użyć poniższego "Wyszukaj i Zamiń", aby wyszukać/zamienić adres witryny, tak aby można było odwiedzać witrynę bez https.

en: This setting applies only when a new bucket is being created.
pl: Te ustawienia znajdują zastosowanie tylko gdy nowy zasób jest utworzony.

en: This site has no backups to restore from yet.
pl: Ta strona nie ma jeszcze żadnych kopii zapasowych, aby przywrócić.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
pl: Witryna jest połączona <strong>połaczony</strong> z UpdraftPlus Vault.

en: This site uses a URL which is either non-HTTPS, or is localhost or 127.0.0.1 URL. As such, you must use the main %s %s App to authenticate with your account.
pl: Ta witryna używa adresu URL, który nie jest protokołem HTTPS, jest hostem lokalnym(localhost) lub adresem URL 127.0.0.1. W związku z tym musisz użyć głównej aplikacji %s %s, aby uwierzytelnić się na swoim koncie.

en: This storage method does not allow downloading
pl: Ta metoda przechowywania nie pozwala na pobieranie

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
pl: Ta wersja UpdraftPlus nie obsługuje zewnętrznych kopii zapasowych tego rodzaju

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
pl: Spowoduje to również wyświetlenie wyników debugowania wszystkich wtyczek wyświetlanych na tym ekranie - proszę się nie dziwić, że je widzisz.

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
pl: Spowoduje to usunięcie wszystkich ustawień UpdraftPlus - czy na pewno chcesz to zrobić?

en: This will import data from:
pl: Zaimportowanie danych z:

en: Tidy things up for clients and remove all adverts for our other products.
pl: Uporządkuj produkty klientom i usuń wszystkie reklamy z naszych produktów.

en: Time now
pl: Bieżący czas

en: Time taken (seconds):
pl: Upłynęło czasu (sekundy):

en: Time taken:
pl: Zajęło:

en: Timestamp
pl: Znak czasu

en: To access the UpdraftPlus settings, please enter your unlock password
pl: Aby uzyskać dostęp do ustawień UpdraftPlus, proszę wprowadzić swoje hasło odblokowania

en: To add a site as a destination for sending to, enter that site's key below.
pl: Aby dodać stronę jako cel do wysyłania, wprowadź klucz strony poniżej.

en: To allow another site to send a backup to this site, create a key below. When you are shown the key, then press the 'Migrate' button on the other (sending) site, and copy-and-paste the key over there (in the 'Send a backup to another site' section).
pl: Aby zezwolić innej witrynie na wysyłanie kopii zapasowej do tej witryny, utwórz klucz (poniżej). Gdy klucz zostanie wyświetlony, naciśnij przycisk „Migracja” na innej (wysyłającej) witrynie, a następnie skopiuj i wklej tam klucz (w sekcji „Wyślij kopię zapasową do innej witryny”).

en: To avoid server-wide risks, always backup to remote cloud storage. UpdraftPlus free includes Dropbox, Google Drive, Amazon S3, Rackspace and more.
pl: Unikniesz zagrożeń związanych z serwerem tworząc zawsze kopie w chmurze. Bezpłatny program Updraft Plus obejmuje Dropbox, Dysk Google, Amazon S3, Rackspace i inne.

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
pl: Aby mieć możliwość ustalenia własnej nazwy folderu, potrzebujesz UpdraftPlus Premium.

en: To benefit, use this discount code:
pl: Aby zaoszczędzić, wpisz ten kod zniżkowy:

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
pl: Aby zmienić domyślne ustawienia kopii, skonfigurować zaplanowanie kopii, wysłać kopie do magazynu zdalnego (zalecane) i inne, przejdź do karty ustawień.

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
pl: Aby zakończyć migrację/klonowanie, powinieneś teraz zalogować się do witryny zdalnej i odtworzyć zestaw kopii zapasowych.

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
pl: Aby utworzyć tymczasowy klon, potrzebujesz kredytu na swoim koncie.

en: To create a temporary clone you need: 1) credit in your account and 2) to connect to your account, below.
pl: Aby utworzyć tymczasowy klon, potrzebujesz: 1) kredytu na koncie i 2) połączenia z kontem poniżej.

en: To de-authorize UpdraftPlus (all sites) from accessing your Google Drive, follow this link to your Google account settings.
pl: Aby cofnąć autoryzację UpdraftPlus (wszystkich witryn) przed dostępem do Dysku Google, kliknij ten link do ustawień swojego konta Google.

en: To fix the time at which a backup should take place,
pl: Aby naprawić czas utworzenia kopii,

en: To fix this problem go here.
pl: Aby naprawić ten problem idź tu.

en: To import a backup set, go to the "Existing backups" section in the "Backup/Restore" tab
pl: Aby zaimportować zestaw kopii zapasowych, przejdź do sekcji „Istniejące kopie zapasowe” na zakładce „Kopia zapasowa/Przywracanie”

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires %s.
pl: Aby zaimportować zwykłą stronę WordPress w wielu miejscach wymagana instalacji %s.

en: To maintain your access to support, please renew.
pl: Proszę odnowić aby utrzymać dostęp do wsparcia technicznego.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
pl: Aby utworzyć kopię zapasową, wystarczy nacisnąć przycisk Backup Now.

en: To read FAQs/documentation about UpdraftClone, go here.
pl: Przeczytaj często zadawane pytania/dokumentację programu UpdraftClone, przejdź tutaj.

en: To regain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
pl: Aby odzyskać dostęp do danych i poprawek (włączając przyszłe opcje oraz kompatybilność z przyszłymi wydaniami WordPress) oraz wsparcie techniczne, proszę odnowić.

en: To regain your access, please renew.
pl: Aby odzyskać swój dostęp, proszę odnowić.

en: To remove any block, please go here.
pl: Aby usunąć dowolny blok, przejdź tutaj.

en: To remove the block, please go here.
pl: Aby usunąć blok, proszę iść tu

en: To retain your access, and maintain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
pl: Aby zachować dostęp do danych i poprawek (włączając przyszłe opcje oraz kompatybilność z przyszłymi wydaniami WordPress) oraz wsparcie techniczne, proszę odnowić.

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
pl: Aby wysłać więcej niż jeden adres, każdy adres oddziel przecinkiem.

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
pl: Aby korzystać z tej kopii zapasowej, serwer bazy danych musi obsługiwać %s zestaw znaków.

en: Tokyo
pl: Tokio

en: Too many database errors have occurred - aborting
pl: Wystąpiło za dużo błędów bazy danych - anulowanie

en: Total (uncompressed) on-disk data:
pl: Wszystkie (nieskompresowane) dane na dysku:

en: Total backup size:
pl: Całkowity rozmiar kopii:

[ctx: Translators: %s is a bold tag.]
en: But to avoid server-wide threats backup regularly to remote cloud storage in %s settings %s
pl: Aby uniknąć zagrożeń na serwerze należy regularnie tworzyć kopie w magazynie chmury w %s ustawieniach %s

[ctx: Translators: UpdraftVault is a product name and should not be translated.]
en: To get started with UpdraftVault, select one of the options below:
pl: Aby rozpocząć korzystanie z Aktualizacji, wybierz jedną z poniższych opcji:

en: Trouble connecting? Try using an alternative method in the advanced security options.
pl: Problemy z połączeniem? Spróbuj użyć alternatywnej metody w zaawansowanych opcjach bezpieczeństwa.

en: Try UpdraftVault for 1 month for only $1!
pl: Wypróbuj UpdraftVault przez miesiąc jedynie za $1!

en: Try UpdraftVault!
pl: Wypróbuj UpdraftVault!

en: Try it - 1 month for $1!
pl: Wypróbuj go - 1 miesiąc za $1!

en: Trying...
pl: Próbuję...

en: Type a file prefix
pl: Wpisz prefiks pliku

en: Type an extension like zip
pl: Wpisz rozszerzenie, takie jak zip

en: URL for the site of your UpdraftCentral dashboard
pl: Adres URL witryny w panelu kontrolnym UpdraftCentral

en: US (default)
pl: US (domyślnie)

en: US East (Ohio)
pl: Wschodnie stany USA (Ohio)

en: US Government West (restricted)
pl: Zachodni Rząd US (ograniczony)

en: US West (N. California)
pl: Zachodnie Stany Zjednoczone (W. Kalifornia)

en: US West (Oregon)
pl: Zachodnie Stany Zjednoczone (Oregon)

en: US or UK Cloud
pl: US lub UK chmura

en: US or UK Rackspace Account
pl: Konto Rackspace (UK lub US)

en: US or UK-based Rackspace Account
pl: Rachunek Rackspace w USA lub Wielkiej Brytanii

en: Unable to activate %s successfully. Make sure that this %s is compatible with your remote WordPress version. WordPress version currently installed in your remote website is %s.
pl: Nie można pomyślnie aktywować %s. Upewnij się, że ten %s jest zgodny z Twoją zdalną wersją WordPress. Obecnie zainstalowana wersja WordPressa w zdalnej witrynie to %s.

en: Unable to connect to the filesystem
pl: Nie można połączyć się z systemem plików

en: Unable to download file. This could be caused by a timeout. It would be best to download the zip to your computer.
pl: Nie można pobrać pliku. Może to być spowodowane przekroczeniem limitu czasu. Najlepiej pobrać zip na komputer.

en: Unable to get renew date
pl: Nie można uzyskać daty odnowienia

en: Unable to install %s. Make sure that the zip file is a valid %s file and a previous version of this %s does not exist. If you wish to overwrite an existing %s then you will have to manually delete it from the %s folder on the remote website and try uploading the file again.
pl: Nie można zainstalować %s. Upewnij się, że plik zip jest prawidłowym plikiem %s i że poprzednia wersja tego %s nie istnieje. Jeśli chcesz nadpisać istniejący plik %s, będziesz musiał ręcznie usunąć go z folderu %s na zdalnej witrynie internetowej i ponownie spróbować przesłać plik.

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
pl: Nie można otworzyć pliku zip (%s) - nie można go wstępnie zbadać, aby sprawdzić integralność.

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
pl: Nie można odczytać pliku zip (%s) - nie można go wstępnie zbadać, aby sprawdzić integralność.

en: Unattached
pl: Niepołączony

en: Under Maintenance
pl: Trwają prace konserwacyjne

en: Unexpected response:
pl: Nieoczekiwana odpowiedź:

en: Unfinished restoration
pl: Niedokończone przywracanie

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown server response status:
pl: Nieznany status odpowiedzi serwera:

en: Unknown server response:
pl: Nieznana odpowiedź serwera:

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
pl: Nieznany/nieoczekiwany błąd - proszę zgłosić prośbę o wsparcie

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
pl: Zignoruj wszystko, co tutaj znajdziesz - chyba, że masz problemy.

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unpacking backup...
pl: Rozpakowywanie kopii...

en: Unzip progress: %d out of %d files
pl: Postęp rozpakowania: %d z %d plików

en: Update quota count
pl: Zaktualizuj liczbę przydziałów

en: UpdraftCentral (Remote Control)
pl: UpdraftCentral (zdalna kontrola)

en: UpdraftCentral Cloud
pl: Chmura UpdraftCentral

en: UpdraftCentral Connection
pl: Połączenie UpdraftCentral

en: UpdraftCentral dashboard connection details
pl: Szczegóły połączenia UpdraftCentral dashboard

en: UpdraftCentral enables control of your WordPress sites (including management of backups and updates) from a central dashboard.
pl: Program UpdraftCentral umożliwia kontrolowanie witryn WordPress (w tym zarządzanie kopiami i aktualizacjami) z poziomu głównego pulpitu.

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
pl: UpdraftCentral to wydajne zarządzanie, aktualizowanie i tworzenia kopii wielu stron internetowych z jednego miejsca.

en: UpdraftCentral key created successfully
pl: Utworzono pomyślnie klucz UpdraftCentral

en: UpdraftClone key is required.
pl: Wymagany jest klucz UpdraftClone.

en: UpdraftPlus - Upload backup files
pl: UpdraftPlus - Prześlij pliki kopii

en: UpdraftPlus Addons
pl: Dodatki UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Automatic Backups
pl: Automatyczne tworzenie kopii zapasowych UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Backups
pl: Kopia UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Blog - get up-to-date news and offers
pl: Blog UpdraftPlus - otrzymuj aktualne wiadomości i oferty

en: UpdraftPlus Migrator clones your WordPress site and moves it to a new domain directly and simply.
pl: UpdraftPlus Migrator klonuje twoją witrynę WordPress i przenosi ją bezpośrednio do nowej domeny.

en: UpdraftPlus News
pl: Aktualności UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Newsletter
pl: Biuletyn UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Premium and addons
pl: UpdraftPlus Premium i dodatki

en: UpdraftPlus Premium has many more exciting features!
pl: UpdraftPlus Premium ma wiele innych ciekawych funkcji!

en: UpdraftPlus Restoration
pl: Przywrócenie UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Restoration: Progress
pl: UpdraftPlus Przywracanie: w toku

en: UpdraftPlus Support
pl: Wsparcie UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Tour
pl: Zwiedzanie UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Vault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
pl: UpdraftPlus Vault zapewnia miejsce, które jest <strong>niezawodne, łatwe w użyciu i atrakcyjne cenowo</strong>.

en: UpdraftPlus Vault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
pl: UpdraftPlus Vault jest zbudowany na głównych centrach światowych firmy Amazon dzięki ostrym rygorom ukrycia danych zapewniają niezawodność na poziomie 99,999999999%.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
pl: UpdraftPlus oficjalnie nie obsługuje wersji WordPressa przed %s. Może on pracować u Ciebie ale jeśli nie to proszę pamiętać, że nie będzie dostępne do czasu uaktualnienia WordPressa.

en: UpdraftPlus has its own embedded storage option, providing a zero-hassle way to download, store and manage all your backups from one place.
pl: UpdraftPlus ma wbudowaną opcję pamięci masowej, zapewniającą bezproblemowe pobieranie, przechowywanie i zarządzanie wszystkimi kopiami zapasowymi z jednego miejsca.

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
pl: UpdraftPlus nie jest w stanie bezpośrednio przywrócić tego rodzaju jednostki. Musisz przywrócić ręcznie.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
pl: UpdraftPlus jeszcze nie jest aktywowane.

en: UpdraftPlus is not yet installed.
pl: UpdraftPlus nie jest jeszcze zainstalowane.

en: UpdraftPlus is on social media - check us out!
pl: UpdraftPlus działa na portalach społecznościowych - sprawdź nas!

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
pl: UpdraftPlus próbował stworzyć %s w Twoim katalogu z zawartością, ale nie udało się. Proszę sprawdź uprawnienia do plików / katalogów i zezwól na zapis (%s).

en: UpdraftPlus news, high-quality training materials for WordPress developers and site-owners, and general WordPress news. You can de-subscribe at any time.
pl: Wiadomości UpdraftPlus wysokiej jakości materiały szkoleniowe dla programistów i właścicieli witryn WordPress. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

en: UpdraftPlus notice:
pl: UpdraftPlus ogłoszenie:

en: UpdraftPlus seems to have been updated to version (%s), which is different to the version running when this settings page was loaded. Please reload the settings page before trying to save settings.
pl: Wydaje się, że UpdraftPlus został zaktualizowany do wersji (%s), co różni się od wersji uruchomionej po załadowaniu tej strony ustawień. Załaduj stronę ustawień przed próbą zapisania ustawień.

en: UpdraftPlus settings
pl: Ustawienia UpdraftPlus

en: UpdraftPlus temporary clone user login settings:
pl: Ustawienia logowania tymczasowego UpdraftPlus:

en: UpdraftPlus warning:
pl: Ostrzeżenie UpdraftPlus:

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
pl: UpdraftPlus nie był w stanie znaleźć prefiksu tabeli podczas skanowania kopii bazy danych.

en: UpdraftPlus will split up backup archives when they exceed this file size. The default value is %s megabytes. Be careful to leave some margin if your web-server has a hard size limit (e.g. the 2 GB / 2048 MB limit on some 32-bit servers/file systems).
pl: UpdraftPlus podzieli archiwa kopii, gdy przekroczą ten rozmiar pliku. Wartością domyślną jest %s MB. Zachowaj ostrożność, pozostawiając trochę marginesu, jeżeli twój serwer WWW ma twardy limit rozmiaru (np. Limit 2 GB / 2048 MB na niektórych 32-bitowych serwerach/systemach plików).

en: UpdraftPlus's %s module <strong>requires</strong> %s. Please do not file any support requests; there is no alternative.
pl: UpdraftPlus's %s moduł <strong>wymaga</strong> %s. Proszę nie składać prośby o wsparcie; brak alternatywy.

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
pl: Tryb debugowania UpdraftPlus jest włączony. Możesz zobaczyć debugowanie ogłoszeń na tej stronie nie tylko dla UpdraftPlus, ale także z innej zainstalowanej wtyczki. Upewnij się, że widzisz ogłoszenie z UpdraftPlus przed podjęciem żądania pomocy technicznej.

en: UpdraftPlus.Com account terms and policies
pl: Warunki i polityka konta UpdraftPlus.Com

en: UpdraftPlus.Com responded, but we did not understand the response
pl: Witryna UpdraftPlus.com odpowiedziała, ale odpowiedź nie została zrozumiana

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
pl: Witryna UpdraftPlus.com zwróciła odpowiedź, której nie zrozumiano (dane: %s)

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
pl: Witryna UpdraftPlus.com zwróciła odpowiedź, która nie została zrozumiana.

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
pl: UpdraftPlus.Com odpowiedziało 'Odmowa dostępu'.

en: UpdraftVault
pl: Aktualizacja walut

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
pl: UpdraftVault to nasz osobny magazyn, który działa bezproblemowo z UpdraftPlus.

en: UpdraftVault storage
pl: Magazyn UpdraftVault

en: Upgrade now
pl: Aktualizuj teraz

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload backup
pl: Prześlij kopię

en: Upload backup files
pl: Wyślij pliki kopii zapasowej

en: Upload error
pl: Błąd przesyłania

en: Upload error:
pl: Błąd przesyłania:

en: Upload expected to fail: the %s limit for any single file is %s, whereas this file is %s GB (%d bytes)
pl: Przesyłanie nie powiodło się: limit %s dla pojedynczego pliku to %s, podczas gdy jest to plik %s GB (%d bajtów)

en: Upload failed
pl: Wysyłanie nie powiodło się

en: Upload files into UpdraftPlus.
pl: Prześlij pliki do UpdraftPlus.

en: Uploaded to:
pl: Wgrano do:

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
pl: lub

en: Uploading files to remote storage
pl: Przesyłanie plików do zdalnego magazynu

en: Uploads
pl: Wysłane na serwer

en: Uploads URL:
pl: URL folderu uploads:

en: Use SCP instead of SFTP
pl: Użyj SCP zamiast SFTP

en: Use ctrl / cmd + press to select several items, or ctrl / cmd + shift + press to select all in between
pl: Użyj ctrl / cmd + klik, aby zaznaczyć wiele pozycji lub ctrl/cmd + shift + klik aby zaznaczać wszystkie pozycje pomiędzy

en: Use the "Reporting" section to configure the email addresses to be used.
pl: Skorzystaj z sekcji "Raportowanie" aby skonfigurować adres e-mail.

en: Use the alternative method for making a connection with the dashboard.
pl: Użyj alternatywnej metody nawiązywania połączenia z zapleczem.

en: Use the server's SSL certificates
pl: Używaj certyfikatów SSL serwera

en: Use this option to only send database backups when sending to email, and skip other components.
pl: Użyj tej opcji, aby wysyłać kopie zapasowe bazy danych tylko podczas wysyłania wiadomości e-mail i pomiń inne składniki.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s

en: Value
pl: Wartość

en: Vault owner
pl: Właściciel Walut

en: Verifying
pl: Sprawdzanie

en: Verifying one-time password...
pl: Sprawdzanie hasła jednorazowego...

en: Version
pl: Wersja

en: View Log
pl: Zobacz dziennik

en: View recent UpdraftCentral log events
pl: Wyświetl ostatnie zdarzenia dziennika UpdraftCentral

en: WP-CLI commands to take, list and delete backups.
pl: Polecenia WP-CLI do robienia, wyświetlania i usuwania kopii.

en: WP-CLI support
pl: Obsługa WP-CLI

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
pl: Oczekiwanie na zaplanowany czas, aby spróbować ponownie z powodu błędów

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Warning: %s
pl: Ostrzeżenie: %s

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server. Timeouts are much more likely. If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
pl: Ostrzeżenie: PHP tryb_bezpieczny jest aktywny na serwerze. Limity czasu są bardzo prawdopodobne. Jeśli to nastąpi, to będzie trzeba ręcznie przywrócić plik za pomocą phpMyAdmin lub inny sposób.

en: Warning: the database's home URL (%s) is different to what we expected (%s)
pl: Uwaga: adres domowy bazy danych (%s) jest inny niż oczekiwany (%s)

en: Warning: the database's site URL (%s) is different to what we expected (%s)
pl: Ostrzeżenie: adres URL bazy danych (%s) jest inny od tego, którego oczekiwaliśmy (%s)

en: Warning: you have selected a lower version than your currently installed version. This may fail if you have components that are incompatible with earlier versions.
pl: Ostrzeżenie: wybrano niższą wersję niż aktualnie jest zainstalowana. Może to nie działać, jeżeli masz komponenty, które są niezgodne z wcześniejszymi wersjami.

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Warnings encountered:
pl: Napotkano ostrzeżenia:

en: Warnings:
pl: Ostrzeżenia:

en: Was this a backup created by a different backup plugin? If so, then you might first need to rename it so that it can be recognized - please follow this link.
pl: Czy jest to kopia zapasowa utworzona przez inną wtyczkę do tworzenia kopii zapasowych? Jeśli tak, być może trzeba będzie najpierw zmienić jej nazwę, aby można było ją rozpoznać - skorzystaj z tego linku.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
pl: Mamy dostęp do pojemnika i byliśmy w stanie utworzyć w nim pliki.

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
pl: Uzyskaliśmy dostęp do kontenera i mogliśmy tworzyć w nim pliki.

en: We failed to successfully connect to UpdraftPlus.Com
pl: Nie udało się połączyć z UpdraftPlus.Com

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
pl: Poprosiliśmy o usunięcie pliku ale nie mogliśmy zrozumieć odpowiedzi serwera

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
pl: Z powodzeniem obejrzano pojemnik, ale próba utworzenia w nich pliku zakończyła się porażką.

en: We were unable to access '%s'.
pl: Nie możemy uzyskać dostępu do '%s'.

en: We were unable to access a file on '%s'.
pl: Nie mogliśmy uzyskać dostępu do pliku na '%s'.

en: We were unable to access the folder/container for '%s'.
pl: Nie mogliśmy uzyskać dostępu do folderu/kontenera dla '%s’.

en: We were unable to delete a file on '%s'.
pl: Nie udało się usunąć pliku na '%s’.

en: Web server:
pl: Serwer www:

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
pl: Web-server miejsce na dysku używane przez UpdraftPlus

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Welcome to UpdraftPlus
pl: Witamy w UpdraftPlus

en: Welcome to UpdraftPlus!
pl: Witaj w UpdraftPlus!

en: Welcome to your UpdraftClone (temporary clone)
pl: Witamy w twoim UpdraftClone (klon tymczasowy)

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
pl: Dobra robota - nie musisz nic więcej konfigurować.

en: Western Europe
pl: Zachodnia Europa

en: Western United States
pl: Zachodnie Stany Zjednoczone

en: Where to change directory to after logging in - often this is relative to your home directory.
pl: Gdzie zmienić katalog po zalogowaniu się - często jest to w katalogu domowym.

en: Which site to restore
pl: Którą stronę przywrócić

en: Which was exported on:
pl: Które zostały wysłane na:

en: Why am I seeing this?
pl: Czemu to widzę?

en: Wipe settings
pl: Wyczyść ustawienia

en: With UpdraftPlus Premium, you can choose to backup non-WordPress tables, backup only specified tables, and backup other databases too.
pl: Dzięki UpdraftPlus Premium można wybrać tworzenie kopii tabel innych niż WordPress, tworzenie kopii tylko określonych tabel i innych baz danych.

en: With UpdraftPlus Premium, you can directly download individual files from here.
pl: Dzięki UpdraftPlus Premium można bezpośrednio pobrać poszczególne pliki z tego miejsca.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
pl: Bez tego szyfrowanie będzie trwało o wiele dłużej.

en: Without this permission, UpdraftPlus cannot delete backups - you should also set your 'retain' settings very high to prevent seeing deletion errors.
pl: Bez tej zgody, UpdraftPlus nie może usuwać kopii zapasowych - należy również skonfigurować ustawienie "utrzymać" jako bardzo wysokie, aby zapobiec wyświetlaniu błędów usunięcia.

en: Without this permission, you cannot directly download or restore using UpdraftPlus, and will instead need to visit the AWS website.
pl: Bez tego pozwolenia, nie możesz bezpośrednio pobrać lub przywrócić używając UpdraftPlus i zamiast tego będziesz musiał odwiedzić stronę AWS.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to backup (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customized modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
pl: Bez aktualizacji UpdraftPlus umożliwia <strong>każdemu</strong> administratorowi bloga, który może modyfikować ustawienia wtyczki do tworzenia kopii zapasowych (i tym samym uzyskania dostępu do danych,  haseł) i przywracania (w tym z dostosowanymi modyfikacjami, np. zmienionymi hasłami) <strong>cała sieć</strong>.

en: WooCommerce plugins
pl: Wtyczki WooCommerce

en: WordPress Backup
pl: Kopia WordPressa

en: WordPress Core
pl: WordPress

en: WordPress backup is complete
pl: Wykonanie kopii zakończone.

en: WordPress core
pl: Baza Wordpress

en: WordPress core (including any additions to your WordPress root directory)
pl: Jądro WordPressa (w tym wszelkie dodatki do katalogu głównego WordPressa)

en: WordPress core (only)
pl: Baza WordPress (tylko)

en: WordPress database
pl: Baza danych WordPress

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
pl: WordPress ma kilka (%d) spóźnionych zadań w harmonogramie. O ile to nie jest środowisko testowe, oznacza to prawdopodobnie, że harmonogram zadań Twojej instalacji WordPress nie działa.

en: WordPress installed
pl: Zainstalowano WordPress

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
pl: Zainstalowany WordPress; oczekuje na przesłanie danych witryny.

en: WordPress root directory server path: %s
pl: WordPress, ścieżka katalogu głównego serwera: %s

en: Yes
pl: Tak

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
pl: Wygląda na to, że brakuje jednego lub więcej archiwów z tego zestawu archiwów.

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
pl: Jesteś <strong>niepodłączony</strong> do UpdraftPlus Vault.

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus.
pl: Aktualnie używasz darmowej wersji UpdraftPlus.

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
pl: Importowanie z nowszej wersji WordPressa (%s) do starszej (%s). Nie ma gwarancji, że WordPress może to obsłużyć.

en: You are not logged into this WordPress site in your web browser.
pl: Nie jesteś zalogowany na twojej stronie WordPress w twojej przeglądarce.

en: You are now using a IAM user account to access your bucket.
pl: Używasz konta użytkownika IAM aby uzyskać dostęp do twojego zasobu.

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
pl: Jesteś aktualnie <strong>niepołączony</strong> z kontem UpdraftPlus.Com.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
pl: Korzystasz z multisite w WordPress - ale twoja kopia zapasowa nie jest witryną typu "multisite".

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
pl: Używasz serwera %s, jednak wygląda na to, że moduł %s nie jest załadowany.

en: You can also close this wizard.
pl: Możesz także zamknąć ten kreator.

en: You can also import previously-exported settings. This tool will replace all your saved settings.
pl: Możesz pobrać wcześniej wysłane ustawienia. To narzędzie zastąpi wszystkie zapisane ustawienia.

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
pl: Możesz kupić tutaj tokeny UpdraftClone z naszego sklepu.

en: You can buy more temporary clone tokens here.
pl: Możesz tutaj kupić więcej tymczasowych tokenów klonów.

en: You can check the progress here or in %s
pl: Możesz sprawdzić postęp tutaj lub w %s

en: You can choose another suitable character set instead and continue with the restoration at your own risk.
pl: Zamiast tego możesz wybrać inny odpowiedni zestaw znaków i kontynuować konserwację na własne ryzyko.

en: You can choose another suitable collation instead and continue with the restoration (at your own risk).
pl: Można wybrać inne odpowiednie sortowanie i kontynuować przywracanie (na własne ryzyko).

en: You can enter the path of any %s virtual folder you wish to use here.
pl: Możesz wprowadzić ścieżkę dostępu do %s wirtualnego folderu do użytku tutaj.

en: You can find out more about clone keys here.
pl: Możesz tutaj więcej się dowiedzieć o kluczu do klonowania.

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
pl: Możesz tutaj znaleźć informacje o tymczasowym klonie na swoim koncie updraftplus.com.

en: You can forbid non-admins logins to this cloned site by checking the checkbox below
pl: Możesz zakazać logowań innym niż adminom do tej sklonowanej witryny, zaznaczając pole wyboru poniżej

en: You can get more quota here
pl: Możesz tutaj uzyskać więcej limitów

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
pl: Może tutaj ręcznie odszyfrować zaszyfrowaną bazę danych.

en: You can now control this site via your UpdraftCentral dashboard at %s.
pl: Możesz teraz kontrolować tę witrynę za pomocą panelu aktualizacji Symplicenter %s.

en: You can search and replace your database (for migrating a website to a new location/URL) with the Migrator add-on - follow this link for more information
pl: Możesz wyszukać i zastąpić bazy danych (dla migracji witryny do nowej lokalizacji/URL) z migratora dodatków - tu łlink, aby uzyskać więcej informacji

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
pl: Możesz przetestować uruchomienie swojej witryny na innym PHP (lub WordPress) przy użyciu kredytów UpdraftClone.

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
pl: Możesz przetestować aktualizację swojej witryny w szybkiej kopii przy użyciu kredytów UpdraftClone

en: You did not select any components to restore. Please select at least one, and then try again.
pl: Nie wybrano żadnych składników do przywrócenia. Wybierz co najmniej jeden, a następnie spróbuj ponownie.

en: You do not appear to be authenticated with %s
pl: Wygląda na to, że nie jesteś uwierzytelniony prze %s

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
pl: Nie wydaje się, aby uwierzytelnianie z %s (podczas usuwania)

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
pl: Nie wygląda na to, aby była autoryzacja z Dropboxem

en: You do not currently have any UpdraftPlus Vault quota
pl: Obecnie nie masz żadnych limitów programu UpdraftPlus Vault

en: You do not have UpdraftPlus completely installed - please de-install and install it again. Most likely, WordPress malfunctioned when copying the plugin files.
pl: Nie masz całkowicie zainstalowanego UpdraftPlus - proszę odinstalować i zainstalować go ponownie. Najprawdopodobniej nastąpiło uszkodzenie w WordPress podczas kopiowania plików wtyczek.

en: You do not have access to this bucket
pl: Nie masz dostępu do tego zasobu

en: You do not have access to this bucket.
pl: Nie masz dostępu do tego pojemnika.

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
pl: Nie masz zainstalowanego dodatku %s UpdraftPlus - pobierz go z %s

en: You do seem to have the obsolete Updraft plugin installed - perhaps you got them confused?
pl: Wygląda na to, że masz zainstalowaną przestarzałą wersję wtyczki Updraft - może się pomyliłeś?

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
pl: Wprowadziłeś adres email, który nie został rozpoznany przez UpdraftPlus.Com

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription that has not been renewed, and the grace period has expired. In a few days' time, your stored data will be permanently removed. If you do not wish this to happen, then you should renew as soon as possible.
pl: Masz subskrypcję UpdraftPlus Vault, która nie została odnowiona, a okres prolongaty wygasł. Za kilka dni Twoje przechowywane dane zostaną trwale usunięte. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało, powinieneś odnowić tak szybko, jak to możliwe.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription with overdue payment. You are within the few days of grace period before it will be suspended, and you will lose your quota and access to data stored within it. Please renew as soon as possible!
pl: Masz subskrypcję UpdraftPlus Vault z zaległą płatnością. Jesteś w ciągu kilku dni okresu karencji, zanim zostanie on zawieszony, a stracisz swój przydział i dostęp do przechowywanych w nim danych. Prosimy o odnowienie jak najszybciej!

en: You have an inactive purchase
pl: Masz nieaktywny zakup

en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
pl: Posiadasz niesdończoną operację przywracania, zaczętą %s temu.

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
pl: Wybrano wykonanie kopii zapasowej bazy danych, ale nie wybrano żadnych tabel

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
pl: Wybrałeś tworzenie kopii zapasowych plików, ale żadne podmioty nie zostały wybrane

en: You have given the %1$s option. The %1$s is working with "%2$s" addon. Get the "%2$s" addon: %3$s
pl: Dałeś opcję %1$s. %1$s współpracuje z dodatkiem "%2$s". Pobierz dodatek "%2$s": %3$s

en: You have installed this plugin in your plugins folder (%s) with a non-default name %s which is different to %s. This is incompatible with WordPress's updates mechanism; you will not be able to receive updates.
pl: Zainstalowałeś wtyczkę w swoim katalogu wtyczek (%s) pod niestandardową nazwą %s, która jest inna niż %s. Jest to niezgodne z mechanizmem aktualizacji WordPress; nie będziesz w stanie otrzymywać aktualizacji.

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
pl: Masz mniej niż %s wolnego miejsca na dysku twardym, który UpdraftPlus potrzebuje do tworzenia kopii. UpdraftPlus może zabraknąć miejsca. Skontaktuj się z operatorem serwera (np. firmą hostingową), aby rozwiązać ten problem.

en: You have made changes to your settings, and not saved.
pl: Dokonałeś zmian w ustawieniach ale nie zapisałeś.

en: You have not selected a restore path for your chosen backups
pl: Nie wybrałeś ścieżki przywracania dla wybranych kopii zapasowych

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
pl: Jeszcze nie połączyłeś się ze swoim kontem UpdraftPlus.Com aby umożliwić pobranie listy zakupionych przez Ciebie dodatków.

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account.
pl: Nie połączyłeś jeszcze swojego konta UpdraftPlus.com.

en: You have not yet made any backups.
pl: Nie wykonałeś jeszcze żadnych kopii

en: You have not yet selected a file to import.
pl: Nie wybrałeś jeszcze pliku do zaimportowania.

en: You have requested saving to remote storage (%s), but without entering any settings for that storage.
pl: Żądasz zapisania do oddalonego magazynu (%s), ale nie wprowadziłeś żadnych ustawień dla niego.

en: You have selected a remote storage option which has an authorization step to complete:
pl: Wybrałeś opcję zdalnego przechowywania, która wymaga autoryzacji:

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
pl: Musisz dodać kolejne upoważnienie, kiedy zapyta o przekierowanie URL (pod "Więcej Opcji")

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Azure console (under "API Settings") when asked
pl: Po wyświetleniu monitu musisz dodać następujące elementy jako autoryzowany identyfikator URI przekierowania w konsoli platformy Azure (w sekcji „Ustawienia interfejsu API”)

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked
pl: Musisz dodać nastp. dane, jako autoryzowany identyfikator URI przekierowania (w obszarze "Więcej opcji"), gdy zostaniesz o to poproszony

en: You must add the following as the authorized redirect URI (under "More Options") when asked
pl: Po wyświetleniu monitu musisz dodać następujący(e) element(y) jako autoryzowany identyfikator URI przekierowania (w sekcji „Więcej opcji”)

en: You must add the following as the authorized redirect URI in your OneDrive console (under "API Settings") when asked
pl: Po wyświetleniu monitu, musisz dodać następujące elementy jako autoryzowany identyfikator URI przekierowania w konsoli OneDrive (w sekcji „Ustawienia interfejsu API”)

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
pl: Musisz teraz skopiować i wkleić ten klucz - nie można go ponownie wyświetlić.

en: You must copy and paste this key on the sending site now - it cannot be shown again.
pl: Teraz skopiuj i wkleij ten klucz na stronie wysyłającej - nie można go ponownie wyświetlić.

en: You must enter a project ID in order to be able to create a new bucket.
pl: Musisz wprowadzić ID projektu w celu utworzenia nowego zasobu.

en: You must save and authenticate before you can test your settings.
pl: Musisz zapisać i zautentykować zanim przetestujesz swoje ustawienia.

en: You must select at least one remote storage destination to upload this backup set to.
pl: Wybierz przynajmniej jedno miejsce zdalnego przechowywania, aby przesłać tę kopię.

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
pl: Musisz dokonać aktualizacji MySQL, aby móc użyć tej bazy danych.

en: You must use a bucket name that is unique, for all %s users.
pl: Musisz użyć unikalnej nazwy zasobu, dla wszystkich %s użytkowników.

en: You must use lower-case letters or numbers for the site path, only.
pl: Musisz użyć tylko małych liter lub cyfr do ścieżki strony.

en: You must visit this URL in the same browser and login session as you created the key in.
pl: Musisz odwiedzić ten adres URL w tej samej przeglądarce i zalogowanej sesji jak utworzony klucz.

en: You must visit this link in the same browser and login session as you created the key in.
pl: Musisz odwiedzić ten odnośnik w tej samej przeglądarce i zalogowanej sesji jak utworzony klucz.

en: You need to connect to receive future updates to UpdraftPlus.
pl: Musisz połączyć w celu przyszłego otrzymywania aktualizacji UpdraftPlus.

en: You need to enter a bucket
pl: Musisz wprowadzić zasób

en: You need to enter a container
pl: Musisz wprowadzić kontener

en: You need to enter a new IAM username
pl: Musisz wprowadzić nazwę użytkownika IAM

en: You need to enter a new username
pl: Powinieneś podać nową nazwę użytkownika

en: You need to enter a valid new email address
pl: Powinieneś podać poprawny nowy adres email

en: You need to enter an admin API key
pl: Musisz wprowadzić klucz API Administratora

en: You need to enter an admin access key
pl: Musisz wpisać klucz dostępu administratora

en: You need to enter an admin secret key
pl: Musisz wprowadzić sekretny klucz administratora

en: You need to enter an admin username
pl: Musisz podać nazwę użytkownika administratora

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
pl: Potrzebujesz do ponownej autoryzacji z %s, jako że Twoje istniejące poświadczenia nie działają.

en: You need to read and accept the UpdraftCentral Cloud data and privacy policies before you can proceed.
pl: Przed kontynuowaniem musisz przeczytać i zaakceptować zasady dotyczące danych i prywatności serwisu UpdraftCentral Cloud.

en: You need to supply both an email address and a password
pl: Musisz podać zarówno adres e-mail, jak i hasło

en: You now need to copy the key below and enter it at your %s.
pl: Musisz skopiować poniższy klucz i wprowadzić go do %s.

en: You selected %s to be included in the restoration - this cannot / should not be done when importing a single site into a network.
pl: Wybrałeś %s aby był uwzględniony w trakcie przywracania - ta metoda nie może / nie powinna być wykonywana importu pojedynczej strony do sieci witryn.

en: You should backup all tables unless you are an expert in the internals of the WordPress database.
pl: Powinieneś wykonać kopię zapasową wszystkich tabel, chyba że jesteś ekspertem w zakresie wewnętrznych baz danych WordPresa.

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
pl: Sprawdzić, czy witryna jest w trybie online, nie jest zaporą ogniową, nie ma modułów zabezpieczających, które mogą blokować dostęp, czy włączona jest wersja programu UpdraftPlus %s lub nowsza wersja oraz czy poprawnie wprowadzono klucze.

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
pl: Powinieneś sprawdzić właściciela i uprawnienia do plików w twojej instalacji WordPress

en: You should enable %s to make any pretty permalinks (e.g. %s) work
pl: Powinieneś włączyć %s aby działał ładny odnośnik (np. %s)

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
pl: Przed przywróceniem należy upewnić się, że jest to naprawdę zestaw kopii przeznaczony do użycia na tej stronie (a nie zestaw kopii z niepowiązanej witryny).

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
pl: Powinieneś postępować tylko wtedy, gdy nie możesz zaktualizować bieżącego serwera i jesteś pewien (lub chcesz ryzykować), że twoje wtyczki/motywy/etc. są kompatybilne ze starszą wersją %s.

en: You should only proceed if you have checked and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the new %s version.
pl: Powinieneś kontynuować tylko wtedy, gdy sprawdziłeś i jesteś pewien (lub chcesz zaryzykować), że twoje wtyczki/motywy/itp. są zgodne z nową wersją %s.

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
pl: Należy zapisać zmiany, aby upewnić się, że są one wykorzystane przy tworzeniu kopii zapasowej.

en: You should update UpdraftPlus to make sure that you have a version that has been tested for compatibility.
pl: Powinieneś zaktualizować UpdraftPlus aby mieć pewność, że używasz wersję przetestowaną pod kątem kompatybilności.

en: You successfully logged in to UpdraftPlus and connected this site to UpdraftCentral Cloud.
pl: Pomyślnie zalogowałeś się do UpdraftPlus i połączyłeś stronę z UpdraftCentral Cloud.

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
pl: Pomyślnie zakupiłeś UpdraftPremium.

en: You will find more information about this in the Settings section.
pl: Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji Ustawienia.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
pl: Powinieneś poprosić dostawcę hostingu o upgrade.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
pl: Będziesz musiał skonsultować się ze swoim dostawcą hostingowym aby dowiedzieć się, jak ustawić uprawnienia do wtyczki WordPress aby zapisać do katalogu.

en: You will need to restore it manually.
pl: Będziesz musiał przywrócić to ręcznie.

en: You will then need to enter all your settings again. You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
pl: Będziesz musiał wprowadzić twoje ustawienia ponownie. Możesz to zrobić również przed wyłączeniem/odinstalowaniem UpdraftPlus jeżeli chcesz.

en: You've got it
pl: Już to masz

en: Your %s account name: %s
pl: Twoja %s nazwa konta: %s

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
pl: Twoje %s  wykorzystanie kontyngentu: %s %% użyte, %s dostępne

en: Your %s version: %s.
pl: Twoja wersja %s: %s.

en: Your .htaccess has an old site reference on line number %s. You should remove it manually. | Your .htaccess has an old site references on line numbers %s. You should remove them manually.
pl[0]: Twój .htaccess ma odwołanie do starej witryny w wierszu o numerze %s. Należy go usunąć ręcznie.
pl[1]: Twój .htaccess ma odwołania do starej witryny w wierszu o numerach %s. Należy je usunąć ręcznie.
pl[2]: Twój .htaccess ma odwołania do starej witryny w wierszu o numerach %s. Należy je usunąć ręcznie.

en: Your IP address:
pl: Twój adres IP:

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
pl: Twój limit pamięci PHP (ustawiony przez firmę hostingową) jest bardzo niski. UpdraftPlus próbował go podnieść, ale nie udało się. Wtyczka może walczyć z limitem pamięci mniejszej niż 64 Mb - zwłaszcza jeśli masz bardzo duże przesłane pliki (choć z drugiej strony, wiele stron będzie skuteczne z limitem 32 MB - Twoje doświadczenia mogą ulec zmianie).

en: Your UpdraftClone is still setting up.
pl: Twój program UpdraftClone nadal się ustawia.

en: Your UpdraftPlus Premium purchase is over a year ago. You should renew immediately to avoid losing the 12 months of free storage allowance that you get for being a current UpdraftPlus Premium customer.
pl: Twój zakup UpdraftPlus Premium minął ponad rok temu. Powinieneś niezwłocznie dokonać odnowienia, aby nie stracić 12-miesięcznego bezpłatnego limitu na przechowywanie, które otrzymujesz za bycie aktualnym klientem UpdraftPlus Premium.

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old).
pl: Ta instalacja WordPressa ma stare katalogi ze stanu przed przywróceniem/migracją (informacja techniczna: są one poprzedzone przedrostkiem -old).

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old). You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
pl: Twoja instalacja WordPressa ma stare katalogi ze stanu przed przywróceniem/migracją (info techniczne: są poprzedzone przyrostkiem -old). Powinieneś nacisnąć ten przycisk aby je usunąć, gdy tylko zweryfikujesz, czy konserwacja zadziałała.

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
pl: Twoja instalacja WordPressa ma problem z wyprowadzaniem dodatkowego miejsca. To może zaburzyć kopie zapasowe, które można stąd pobrać.

en: Your backup has been restored.
pl: Twoja kopia zapasowa została przywrócona.

en: Your backup is of a WordPress multisite install; but this site is not. Only the first site of the network will be accessible.
pl: Twoja kopia zapasowa jest instalowana na wielu serwerach WordPress; ale ta strona nie jest. Dostępna będzie tylko pierwsza strona sieci.

en: Your chosen character set to use instead:
pl: Twój wybrany zestaw znaków do użycia zamiast:

en: Your chosen replacement collation
pl: Wybrane zestawienie wymiany

en: Your clone has started and will be available at the following URLs once it is ready.
pl: Klonowanie rozpoczęto i gdy będzie gotowy widoczny zostanie pod adresami URL.

en: Your clone has started, network information is not yet available but will be displayed here and at your updraftplus.com account once it is ready.
pl: Klonowanie się rozpoczęło, informacje sieciowe nie są jeszcze dostępne, ale będą wyświetlane tutaj i na twoim koncie updraftplus.com, gdy będzie ono gotowe.

en: Your clone will now deploy this data to re-create your site.
pl: Twój klon wdroży teraz te dane, aby ponownie utworzyć witrynę.

en: Your clone will renew on:
pl: Twój klon odnowi się:

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
pl: Użytkownik bazy danych nie ma uprawnień do tworzenia tabel. Spróbujemy przywrócić opróżnione tabele; powinno to działać tak długo, jak) przywracasz dane z wersji WordPressa z samej struktury bazy danych oraz b) importujesz bazę danych, która nie zawiera żadnych tabel, które nie są już obecne na importowanej witrynie.

en: Your database user does not have permission to drop tables
pl: Użytkownik tej bazy danych nie ma uprawnień do usuwania tabel

en: Your database user does not have permission to drop tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
pl: Użytkownik bazy danych nie ma uprawnień do usunięcia tabel. Spróbujemy przywrócić poprzez proste opróżnianie tabel; powinno to działać tak długo, jak dane są przywracane z wersji WordPressa z taką samą strukturą bazy danych (%s)

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
pl: Twój adres e-mail oraz hasło nie zostały rozpoznane przez UpdraftPlus.Com

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
pl: Twój adres e-mail był prawidłowy, ale Twoje hasło nie zostało rozpoznane przez UpdraftPlus.Com.

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
pl: Twój plik wysyłany będzie zawierał twoje ustawienia, a nie twoje zapisane.

en: Your first backup
pl: Pierwsza kopia zapasowa

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
pl: Ilość wolnego miejsca na dysku jest bardzo niska - zostało tylko %s Mb

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
pl: Ilość wolnego miejsca na Twoim koncie hostingowym jest bardzo mała - pozostało tylko %s Mb

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
pl: Twoja firma hostingowa musi włączyć te funkcje, zanim %s będzie działać.

en: Your label for this backup (optional)
pl: Etykieta dla tej kopii zapasowej (opcjonalnie)

en: Your login may be either password or key-based - you only need to enter one, not both.
pl: Możesz logować się albo hasłem, albo za pomocą kluczy - powinieneś wprowadzić jedno z dwojga, ale nie obydwa na raz.

en: Your new key:
pl: Twój nowy klucz:

en: Your paid access to UpdraftPlus support has expired.
pl: Twój płatny dostęp do wsparcia technicznego UpdraftPlus wygasł.

en: Your paid access to UpdraftPlus support will soon expire.
pl: Twój płatny dostęp do wsparcia technicznego UpdraftPlus wkrótce wygaśnie.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s add-ons on this site has expired.
pl: Twój płatny dostęp do aktualizacji UpdraftPlus dla dodatków %s na tej stronie wygasł.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s of the %s add-ons on this site will soon expire.
pl: Twój płatny dostęp do aktualizacji UpdraftPlus dla %s z %s dodatków na tej stronie wkrótce wygaśnie.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site has expired. You will no longer receive updates to UpdraftPlus.
pl: Twój płatny dostęp do aktualizacji UpdraftPlus wygasł. Nie będziesz otrzymywał kolejnych aktualizacji UpdraftPlus.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site will soon expire.
pl: Twój płatny dostęp do aktualizacji UpdatePlus na tej stronie wkrótce wygaśnie.

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
pl: Zapisane ustawienia wpływają na to, co jest kopiowane do kopii zapasowej - np.: wykluczenie plików.

en: Your settings failed to save. Please refresh the settings page and try again
pl: Nie udało się zapisać ustawień. Odśwież stronę ustawień i spróbuj ponownie

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Your settings have been wiped.
pl: Twoje ustawienia zostały wyczyszczone.

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
pl: Zostanie użyty adres email administratora Twojej strony (%s).

en: Your version: %s
pl: Twoja wersja: %s

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
pl: Twój serwer www ma włączony tak zwany tryb bezpieczny PHP (safe_mode).

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
pl: Serwer sieci Web w instalacji PHP nie zawierał <strong>wymaganego</strong> (dla %s), modułu (%s). Prosimy o kontakt z dostawcą hostingowym w celu wsparcia i poproszenia, aby go włączył.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
pl: Serwer sieci Web w instalacji PHP nie zawiera wymaganego modułu (%s). Prosimy o kontakt z dostawcą hostingowym w celu pomocy i prośby, aby to włączyć.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
pl: Serwer sieci instalacji PHP nie zawiera wymaganego modułu (%s). Prosimy o kontakt z dostawcą usługi hostingowej.

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
pl: Instalacja PHP na Twoim serwerze www ma wyłączone następujące funkcje: %s.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. Communications with %s will be unencrypted. Ask your web host to install Curl/SSL in order to gain the ability for encryption (via an add-on).
pl: Instalacja PHP/Curl na twoim serwerze WWW nie obsługuje dostępu https. Komunikacja z %s nie będzie szyfrowana. Poproś swojego usługodawcę internetowego o zainstalowanie Curl/SSL w celu uzyskania możliwości szyfrowania (poprzez dodatek).

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. We cannot access %s without this support. Please contact your web hosting provider's support. %s <strong>requires</strong> Curl+https. Please do not file any support requests; there is no alternative.
pl: Serwer sieci Web w PHP/instalacja Curl nie obsługuje połączenia htpps. Nie możemy uzyskać dostępu do %s bez tego wsparcia. Prosimy o kontakt z Twoim dostawcą hostingowym. %s <strong>wymaga</strong> Curl + https. Proszę nie składać prośby o wsparcie brak alternatywy.

en: Your web server's version of PHP is too old (%s) - UpdraftPlus expects at least %s. You can try it, but don't be surprised if it does not work. To fix this problem, contact your web hosting company
pl: Wersja PHP twojego serwera WWW jest za stara (%s) - UpdraftPlus oczekuje co najmniej %s. Możesz spróbować, ale nie zdziw się, jeśli to nie zadziała. Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się z firmą hostingową

en: Your web-server does not have the %s module installed.
pl: Twój serwer web nie ma zainstalowanego modułu %s.

en: Your website is hosted using the %s web server.
pl: Twoja witryna jest hostowana za pomocą serwera sieciowego %s.

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
pl: Twoja strona jest odwiedzana zbyt rzadko, w związku z czym UpdraftPlus nie otrzymuje zaplanowanej ilości zasobów; proszę, przeczytaj tę stronę:

en: Your wp-content directory server path: %s
pl: Twoja ścieżka katalogów serwera wp-content: %s

en: activate it on this site
pl: aktywuj to na tej stronie

en: advanced options
pl: opcje zaawansowane

en: already done
pl: już zrobione

en: an account
pl: konto

en: and retain this many scheduled backups
pl: i zachowaj wiele zaplanowanych kopii

en: archive
pl: archiwum

en: authentication URI
pl: adres logowania

en: authentication error
pl: błąd autoryzacji

en: authentication failed
pl: Identyfikacja nie powiodła się

en: authorization failed:
pl: autoryzacja nie powiodła się:

en: back
pl: cofnij

en: backs up automatically when you update plugins, themes or core
pl: tworzy automatycznie kopie podczas aktualizacji wtyczek, motywów lub rdzenia

en: calculate
pl: obliczanie

en: calculating...
pl: obliczanie...

en: check your log for more details.
pl: sprawdź logi, aby zobaczyć szczegóły.

en: chunk %s: upload failed
pl: fragment %s: przesyłanie nie powiodło się

en: configure it here
pl: skonfiguruj tutaj

en: container
pl: kontener

en: count
pl: ilość

en: credentials
pl: dane uwierzytelniające

en: database connection attempt failed
pl: nieudane połączenie z bazą danych

en: database connection attempt failed.
pl: próba połączenia z bazą danych nie powiodła się.

en: database name
pl: nazwa bazy danych

en: day
pl: dzień

en: day(s)
pl: dzień/dni

en: did not return the expected response - check your log file for more details
pl: nie odesłał odpowiedzi - sprawdź plik dziennika, aby uzyskać więcej informacji

en: dismiss notice
pl: odrzuć powiadomienie

en: download: failed: file not found
pl: doładowanie: nie udało się: pliku nie znaleziono

en: e.g. %s
pl: np. %s

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
pl: na przykład jeśli serwer jest zajęty w dzień i chcesz uruchomić w ciągu nocy

en: easily migrate or clone your site in minutes
pl: łatwo zmigrować lub sklonować witrynę w ciągu kilku minut

en: easy to break, fastest
pl: łatwe do złamania, szybsze

en: encrypted FTP (explicit encryption)
pl: zaszyfrowane FTP (szyfrowanie jawne)

en: encrypted FTP (implicit encryption)
pl: szyfrowane FTP (szyfrowanie ukryte)

en: enhanced remote storage options
pl: ulepszone opcje zdalnego przechowywania

en: error - failed to create and access the container
pl: błąd - nie udało się utworzyć i uzyskać dostępu do kontenera

en: error - failed to re-assemble chunks
pl: błąd - nie udało się pogrupować kawałków

en: error - failed to upload file
pl: błąd - nie powiodło się przesłanie pliku

en: error: %s (see log file for more)
pl: błąd: %s (patrz plik dziennika więcej)

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
pl: Błąd: nie udało się załadować pliku do %s (zajrzyj do pliku dziennika, by zobaczyć więcej)

en: error: file %s was shortened unexpectedly
pl: błąd: plik %s został nieoczekiwanie skrócony

en: failed to access parent folder
pl: błąd dostępu do folderu nadrzędnego

en: failed to list files
pl: nie można wyświetlić listy plików

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
pl: nie udało się przesłać pliku do %s (więcej info w logu)

en: faster (possibility for slow PHP installs)
pl: szybsze (prawdopodobieństwo do spowolnienia instancji PHP)

en: file
pl: plik

en: file is size:
pl: rozmiar pliku:

en: files: %s
pl: pliki: %s

en: folder
pl: katalog

en: follow this link to get it
pl: śledź ten link, aby go dostać

en: go here
pl: przejdź tutaj

en: go here to change your password on updraftplus.com.
pl: przejdź tutaj aby zmienić twoje hasło na updraftplus.com.

en: go here to learn more
pl: przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: handles updates automatically as you want them
pl: obsługuje aktualizacje automatycznie tak, jak chcesz

en: here
pl: tutaj

en: host
pl: komputer

en: host name
pl: nazwa hosta

en: hour(s)
pl: godzina/godziny

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
pl: Podręcznik

en: i.e. if you have %s there
pl: to znaczy, jeśli masz tam %s

en: in the month
pl: za miesiąc

en: including any passwords
pl: łącznie z hasłami

en: incremental backup; base backup: %s
pl: Przyrostowa kopia; podstawowa kopia: %s

en: is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
pl: to bardzo wydajne zarządzanie, aktualizowanie i tworzenie kopii wielu stron internetowych z jednego miejsca.

en: key
pl: klucz

en: key name
pl: nazwa klucza

en: last activity: %d seconds ago
pl: ostatnia aktywność: %d sekund temu

en: last activity: %ss ago
pl: ostatnia aktywność: %ss temu

en: latest
pl: ostatnie

en: log results to console
pl: zaloguj wyniki do konsoli

en: login
pl: logowanie

en: login failure
pl: Niepomyślne logowanie

en: manage
pl: zarządzanie

en: manages all your WordPress sites at once from one place
pl: z jednego miejsca zarządza jednocześnie wszystkimi witrynami WordPress

en: may include some site-wide data
pl: może zawierać dane dla całego serwisu

en: multi-region location
pl: lokalizacja multi-regionalna

en: no options or sitemeta table was found
pl: nie znaleziono opcji ani danych meta strony

en: no recent activity; will offer resumption after: %d seconds
pl: brak ostatniej aktywności; zaoferuje wznowienie po: %d sekundach

en: notice image
pl: notatka obrazowa

en: now proceeding with the updates...
pl: trwa przetwarzanie aktualizacji...

en: open this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
pl: otwórz to aby wyświetlić dalsze opcje; nie przejmuj się tym, chyba że masz problem lub jesteś ciekawy.

en: optional
pl: opcjonalne

en: or (annual discount)
pl: lub (zniżka roczna)

en: or to configure more complex schedules
pl: lub skonfiguruj bardziej złożony harmonogram

en: or to restore manually
pl: lub aby przywrócić ręcznie

en: or, to reset this option
pl: lub,  zresetuj tą opcję

en: other content from wp-content
pl: inna zawartość z wp-content

en: password
pl: hasło

en: password/key
pl: hasło/klucz

en: please  follow this link to update the plugin in order to activate it
pl: kliknij, proszę, w ten link, aby zaktualizować wtyczkę i ją aktywować

en: please follow this link to update the plugin in order to get it
pl: kliknij, proszę, w ten link, aby zaktualizować wtyczkę i pobrać jej najnowszą wersje

en: please wait for the rescheduled attempt
pl: proszę poczekać na następną próbę z harmonogramu

en: plugins
pl: wtyczki

en: press here
pl: naciśnij tu

en: read more at %s
pl: czytaj więcej na %s

en: recommended
pl: zalecane

en: refresh
pl: odśwież

en: regular non-encrypted FTP
pl: zwykłe, nieszyfrowane FTP

en: remote files deleted
pl: usunięto zdalne pliki

en: remote site
pl: zdalna witryna

en: required for some remote storage providers
pl: wymagane dla niektórych dostawców zdalnej pamięci

en: reset
pl: Reset

en: restoration
pl: przywrócenie

en: rows: %d
pl: wiersze: %d

en: search and replace
pl: szukaj i zamień

en: search term
pl: szukany zwrot

en: secure your backups
pl: zabezpiecz swoje kopie

en: settings
pl: ustawienia

en: show PHP information (phpinfo)
pl: pokaż informację PHP (phpinfo)

en: show log
pl: pokaż plik dziennika

en: site not found
pl: strony nie znalazł

en: skipped (not in list)
pl: pominięto (nie uwzględniony na liście)

en: slower, strongest
pl: wolniejsze, mocniejsze

en: some/path
pl: jakaś/ścieżka

en: starting from next time it is
pl: zaczynając o godzinie

en: table: %s
pl: tabela: %s

en: tables
pl: tabele

en: template not found
pl: szablonu nie znaleziono

en: the database query being run was:
pl: Wprowadzone zapytanie do bazy danych:

en: the migrator add-on
pl: dodatek migracyjny

en: the options table was not found
pl: nie znaleziono opcji tabeli

en: the world’s most trusted backup plugin!
pl: zaufana wtyczka do tworzenia kopii zapasowych na świecie!

en: themes
pl: motywy

en: these backup sets
pl: ustawienia tych kopii

en: this backup set
pl: ustawienia tej kopii

en: this privacy policy
pl: polityka prywatności

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
pl: część zwróconych informacji nie była zgodna z oczekiwaniami - Twój przebieg może się różnić

en: to take incremental backups
pl: wykonaj zapasową kopię przyrostową

en: unknown source
pl: nieznane źródło

[ctx: updraftplus]
en: To make a simple backup to your server, press this button. Or to setup regular backups and remote storage, go to %s settings %s
pl: Wykonaj prostą kopię zapasową na serwerze, naciśnij ten przycisk aby skonfigurować regularne kopie i zdalne przechowywanie, przejdź do %s ustawień %s

en: upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
pl: Załadowanie (%s): ponowny montaż nie powiódł się (więcej informacji w dzienniku)

en: upload failed
pl: przesył nie powiódł się

en: use UpdraftPlus Premium
pl: użyj UpdraftPlus Premium

en: user
pl: użytkownik

en: username
pl: użytkownik

en: week(s)
pl: tydzień(tygodnie)

en: will restore as:
pl: przywróć jako:

en: with the option of
pl: z opcją od

en: wp-config.php from backup: restoring (as per user's request)
pl: wp-config.php z kopii zapasowej: przywracanie (na życzenie użytkownika)

en: wp-config.php from backup: will restore as wp-config-backup.php
pl: wp-config.php z kopii zapasowej: przywróć jako wp-config-backup.php

en: you have authenticated your %s account
pl: uwierzytelnianie Twojego %s konta

en: you have authenticated your %s account.
pl: Uwierzytelnianie Twojego %s konta.

en: you will want to use below search and replace site location in the database (migrate) to search/replace the site address.
pl: może będziesz musiał użyć poniższego "Wyszukaj i zamień" lokalizacji witryny w bazie danych (migracja), aby wyszukać/zamienić adres witryny.

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
pl: instalacja PHP nie zawiera modułu openssl; w rezultacie może to potrwać kilka minut; jeżeli do tego czasu nic się nie wydarzy, powinieneś wypróbować mniejszy rozmiar klucza lub zapytaj swoją firmę hostingową, jak włączyć ten moduł PHP w twojej konfiguracji.

en: your UpdraftPlus.com account
pl: Twoje konto UpdraftPlus.com

en: your site's admin address
pl: adres administratora twojej witryny

en: your web hosting account appears to be full; please see: %s
pl: twoje konto hostingowe jest prawdopodobnie zapełnione, sprawdź: %s

en: zip executable found:
pl: odnaleziono wykonywalny plik zip:
