Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Z dumą pragniemy poinformować, że Krajowa Izba Gospodarcza i Centrum Kreatywności Targowa zostały oficjalnymi partnerami edycji asperIT w Warszawie.

Krajowa Izba Gospodarcza działa od 1989 roku i jej celem istnienia jest dobrowolne zrzeszanie inicjatyw biznesowych i społecznych działających dla dobra rozwoju gospodarki. Izba w swojej działalności założyła fundację skupiającą się na badaniach nad demokracją i przedsiębiorstwem prawnym, aktywnie promuje wizerunek Polski za granicą dzięki członkostwu w międzynarodowych izbach gospodarczych, oraz zainaugurowała w 2009 obchody 200-lecia polskiej samorządności.

Centrum Kreatywności Targowa, to działający z ramienia KIGu inkubator przedsiębiorczości w warszawskiej przestrzeni miejskiej. Centrum skupia się na rozwijaniu zawodów przyszłości i innowacji oraz udostępniania nowoczesnych przestrzeni do celów konferencyjno-szkoleniowych.

Projekt asperIT bardzo cieszy się z możliwości pracy z ludźmi otwartymi na wspieranie innych i dbających o innowację i przedsiębiorczość. Dzięki tej współpracy beneficjenci edycji z Warszawy będą mogli przejść przez cały program szkoleniowy w nowoczesnych, klimatyzowanych salach w dogodnej lokalizacji.

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik