Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Udało się nam pokonać koronawirusa! Szkolenia IT z edycji we Wrocławiu zakończone sukcesem!

Jak zapewne wiecie, przez pandemię koronawirusa zostaliśmy zmuszeni zawiesić nasze działania we Wrocławiu. Tak się złożyło, że udało się nam akurat zamknąć etap szkoleń społecznych, jednak zaraz po nim ogłoszona zamrażanie gospodarki.

Nasi uczestnicy po tym etapie byli pełni zapału i nie chcieliśmy, aby utracili w sobie werwę do pracy.

Powstała wtedy spontaniczna decyzja – organizujemy webinary! Udało się znaleźć dobrą platformę, a nasz ekspert IT wraz z tutorami wzięli na siebie to zadanie. Przedsięwzięcie okazało się sukcesem i spotkania online cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Teraz kiedy gospodarka się odblokowała mogliśmy z pełnym impetem ruszyć do organizacji naszego szkolenia IT.

Nasi partnerzy ze Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych (o których możecie przeczytać w naszym poprzednim wpisie) udostępnili nam nowoczesną, klimatyzowaną salę. Mogliśmy dzięki temu przeprowadzić szkolenia w bezpieczny sposób z zachowaniem zasad dystansu.

Zapewniliśmy uczestnikom poczęstunek kawowy, aby mieli siłę do nauki i przez dwa weekendy mierzyliśmy się z ogromem wiedzy – ponad 850 slajdów certyfikowanej prezentacji przygotowującej do podejścia do egzaminu ISTQB.

Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia IT. Trzymajcie też kciuki za naszych beneficjentów kiedy będą podchodzić do egzaminu!

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik