Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Niedawno pisaliśmy o zakończeniu rozmów indywidualnych. Przeszliśmy wówczas do ostatniego etapu rekrutacji – testów IT. Z dumą możemy ogłosić, że ten ostatni etap również zakończył się sukcesem.

W miniony piątek i poniedziałek zorganizowaliśmy 2 testy IT dla łącznie 22 kandydatów, którzy przeszli pomyślnie przez rozmowy indywidualne. Pierwszy z nich obył się w siedzibie PSNC Future Labs, natomiast drugi w Kuźni Talentów partnera strategicznego edycji w Poznaniu – Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem ProFUTURO.

Obie grupy okazały się bardzo dobrze przygotowane i prezentowały wysoki poziom. Konkurencja pomiędzy kandydatami była naprawdę ostra i nie mieliśmy łatwego zadania w ocenie i wyborze naszych nowych beneficjentów. Chcemy podziękować wszystkim za włożony w rekrutację wysiłek i zaangażowanie. Wybraliśmy z grupy 12 bardzo mocnych kandydatów, którzy teraz podejdą do szkoleń społecznych. Startują one już w tym tygodniu i w ich ramach spotkamy się ponownie w Kuźni Talentów ProFUTURO.

Dziękujemy naszemu partnerowi za wsparcie organizacyjne i życzymy wszystkiego dobrego naszym pierwszym beneficjentom z Poznania. Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z obu testów IT dostępnej poniżej.

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik