Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Przez ostatnie miesiące nie próżnowaliśmy i przygotowywaliśmy się do uruchomienia zupełnie nowej odsłony naszego projektu. Teraz z dumą możemy ogłosić kolejną edycję asperIT, tym razem prowadzoną w partnerstwie z firmą EY Polska.

Nasza działalność to nie tylko wspieranie osób z autyzmem, ale także rozwój branży IT i wspieranie firm gotowych na to, aby podjąć temat zatrudnienia osób z autyzmem. Cieszymy się więc niezmiernie z tego, że tak duża i renomowana organizacja zdecydowała się jako pierwsza w Polsce dołączyć do naszych starań i stworzyć szansę dla osób ze spektrum.

Edycja asperIT w partnerstwie z EY Polska odbędzie się w Warszawie i już wkrótce opublikujemy zaktualizowany na jej potrzeby formularz rekrutacyjny. Po wypełnieniu formularza będziemy kontaktować się osobiście z najlepszymi z kandydatów w celu zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne, a w przypadku pozytywnej oceny wystawionej przez naszych terapeutów, także na wstępny test IT. Zapraszamy wszystkie osoby posiadające diagnozę spektrum autyzmu (oraz zespołu Aspergera), które interesują się komputerami, technologią i matematyką. Jeśli cyfry Cię pasjonują i chcesz związać swoją przyszłość ze światem IT to wielka szansa dla Ciebie!

Edycja w partnerstwie z EY Polska będzie różnić się nieco od naszych dotychczasowych działań. Osoby, które wypadną najlepiej w trakcie testu IT i zostaną zaproszone do udziału w projekcie przejdą etap Szkoleń Społecznych tak samo, jak miało to miejsce w trakcie poprzednich edycji.

Istotna różnica jest taka, że zamiast naszego standardowego szkolenia do egzaminu ISTQB po szkoleniach społecznych przejdziemy do procesu praktyk i treningów zawodowych, organizowanych przez doświadczonych specjalistów EY. W ich trakcie uczestnicy poznają zagadnienia związane z tematyką cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa danych. Najlepsi uczestnicy edycji otrzymają możliwość zatrudnienia w Zespole ds. Cyberbezpieczeństwa w firmie partnera! Firma EY świadoma ogromnego potencjału osób z autyzmem w obszarach nowych technologii chce jako jeden z pierwszych pracodawców w Polsce stworzyć zespół złożony z neuronietypowych specjalistów.

ZGŁOŚ SIĘ DO EDYCJI W WARSZAWIE

Jeśli więc jesteś dorosłą osobą, interesujesz się komputerami albo może studiujesz kierunki matematyczno-informatyczne jest to dla Ciebie życiowa szansa poznać realia pracy w prestiżowej firmie. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Udział w edycji jest nieodpłatny. Do zgłoszeń prosimy wykorzystać formularz online.

O firmie EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe oraz doradztwo strategiczne i transakcyjne. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje blisko 300 tys. specjalistów. Łączą ich wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom najwyższej jakości usług. Misją EY jest  – „Building a Better Working World”, bo lepiej funkcjonujący świat to lepiej funkcjonujące gospodarki, społeczeństwa i my sami.

EY w Polsce to prawie 4000 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych EY. EY Polska był wielokrotnie nagradzany przez media biznesowe tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego, firma wygrywała również rankingi na najlepszą firmę audytorską.

EY Polska od 2003 roku prowadzi polską edycję międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują Polskę w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY to jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma była wielokrotnie wyróżniana tytułem Najbardziej Pożądany Pracodawca w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. EY jest również laureatem w rankingu Great Place to Work w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników. EY to także Idealny Pracodawca według Uniwersum.

 

ZGŁOŚ SIĘ DO EDYCJI W WARSZAWIE
Paweł Wojtyczka

Autor Paweł Wojtyczka

More posts by Paweł Wojtyczka