Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

W bardzo intensywnym trybie udało się nam przejść przez cały cykl Szkoleń Technicznych. Nasi uczestnicy szli jak burza i pozytywnie zaskoczyli szkoleniowców!

Jako pierwsze odbyły się szkolenia z logiczności i podstaw programowania i algorytmizacji przy wykorzystaniu zestawów Lego Spike Prime. Nasza trenerka Katarzyna Nogalska poprowadziła dwie mniejsze grupy przez całodzienny cykl szkoleń, który miał na celu pokazać uczestnikom podstawy obsługi, przedstawić problem i rozwiązać go przy pomocy dostępnych narzędzi. Oprócz uczestników edycji w zajęciach wzięli również managerowie z Procter & Gamble. Wszyscy poradzili sobie świetnie, programując roboty i w bardzo kreatywny rozwiązując postawione przed nimi zadania. Doszło nawet do gali walk pomiędzy robotami! Żadnemu z nich nie stała się krzywda.

Na sam koniec naszego programu szkoleń Łukasz Garczewski poprowadził dwudniowe szkolenie dla mieszanej grupy uczestników edycji i managerów P&G w temacie podstaw organizacji pracy zgodnej z metodyką Scrum. Nasi beneficjenci brali bardzo aktywny udział w zajęciach. Musieli wcielać się w role, aktywnie partycypować w rozwiązywaniu zadań i obmyślać metody przyjaznej i klarownej organizacji pracy zgodnej zasadami Scrum. Wiedza przekazana przez Łukasza pozwoli każdemu stać się bardzo efektywny w wykonywanej przez siebie w przyszłości pracy, jak również zarządzać swoimi własnymi zainteresowaniami.

Na tym kończy się program edycji asperIT, ale nie oznacza, to, że końca dobiega nasza edycja! Nasz partner przeprowadzi własnymi zasobami jeszcze jedno szkolenie z zakresu obsługi PowerBI służącego do tworzenia zaawansowanych raportów, a następnie zorganizuje Dzień Otwarty online, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, czym zajmuje się poszczególny z zespołów, do których próbują się dostać.

Po tych wydarzeniach podsumujemy sobie z Wami edycję, a tymczasem zapraszamy do fotorelacji z naszych szkoleń technicznych.

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik