Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Edycja projektu asperIT realizowana w Warszawie oficjalnie dobiegła końca wraz z zakończeniem etapu praktyk.

Przed dwa październikowe weekendy spotykaliśmy się u naszych partnerów z Centrum Kreatywności Targowa, gdzie w przystosowanej sali symulowaliśmy warunki pracy panujące w biurze w zawodzie testera. Beneficjenci szkoleń przebrnęli przez wiele prawdziwych przypadków, aplikacji i urządzeń, które pozwoliły im nabrać oglądu i doświadczenia na praktyczną część wykonywania tego zawodu.

Niestety przez ogłoszone ograniczenia nie mogliśmy zrealizować naszego ostatniego spotkania na żywo. Zdecydowaliśmy się ze smutkiem, że musimy przeprowadzić ostatnie zajęcia połączone z podsumowaniem edycji w formie online, w trakcie wideokonferencji z naszego biura we Wrocławiu.

Całą edycję i przebytą wspólnie drogę pięknie podsumowali Jacek Śmigiel i Paweł Kazienko – odpowiednio szef zespołu tutorów i ekspert testerski prowadzący szkolenia i praktyki IT.

Na chętnych uczestników edycji projektu w Warszawie czekało zaproszenie do udziału w stażu kontynuującym ich naukę w kierunku zostania testerem i dającym jeszcze więcej doświadczenia zawodowego. Zapraszamy do galerii zdjęć z etapu praktyk i podsumowania oraz do śledzenia nas na stronie internetowej i na stronie na Facebooku. Tam ogłosimy nasze kolejne kierunki działań, jak tylko będziemy ich pewni.

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik