Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Tak jak obiecywaliśmy, początek roku był dla nas owocny. W ramach partnerstwa z IT Matters, 25 lutego zaproszono nas do udziału we wrocławskiej konferencji IT Matters MeetUP vol.2, podczas której nasi prelegenci opowiedzieli słuchaczom o projekcie asperIT.

Celem wystąpień było przedstawienie naszych dotychczasowych osiągnięć, a także pokazanie, jakie korzyści niesie za sobą neuronietypowość w branży IT. Podkreśliliśmy też potrzebę zrozumienia specyfiki funkcjonowania osób ASD wśród przedstawicieli biznesu i istotność edukacji zespołów w tym zakresie. Przykład naszych działań stanowił dobrą inspirację do dyskusji na temat pozytywnych aspektów zdywersyfikowanych zespołów. 


Oprócz nas na konferencji wystąpił także Zbyszek Moćkun z Cognifide. Opowiedział o tym, jak budować zespół projektowy i w jaki sposób wspierać potencjał tkwiący w zróżnicowanych pracownikach.

Dziękujemy organizatorom konferencji IT Matters oraz naszym partnerom za możliwość wystąpienia. Wkrótce powiadomimy Was o  kolejnych wydarzeniach!

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z wydarzenia, która znajduje się na Facebooku.

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik