Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Mamy ogłoszenie bez zbędnych ogródek – rusza kolejna Edycja Partnerska asperIT!

Od wielu miesięcy pracowaliśmy nad tym, aby móc zorganizować kolejną edycję, która będzie miała na celu zaoferowanie możliwości pracy specjalistom ze spektrum autyzmu. Taka okazja właśnie się zaczyna!

Ta edycja jest różna od naszych poprzednich działań partnerskich. Dlaczego?

Po pierwsze – nasz partner jest anonimowy. Nasz Partner to globalna firma doradcza dostarczająca rozwiązania audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne dla przedsiębiorców w Polsce i na całym świecie.

Po drugie – nie operujemy w ramach tylko jednej specjalizacji! Celem Projektu jest umożliwienie Beneficjentom wzięcie udziału w rekrutacji w Firmie Partnerskiej w jednym z 3 obszarów tematycznych: Assurance, Cybersecurity, Business Consulting. Firma ma wiele różnych stanowisk do obsadzenia w tych trzech działach.
Same działy operują również hybrydowo w wielu miastach w Polsce – Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach czy Krakowie. Jak widzicie, jest to całkiem skomplikowane. Pełną listę stanowisk wraz z wymaganiami i zakresami możecie znaleźć pod tym linkiemhttps://neurodiversee.com/oferty-pracy/

Po trzecie – edycja ta będzie miała charakter hybrydowy. Tak jak w przypadku naszej niedawnej rekrutacji do Edycji Online, zgłoszenia odbywają się poprze Akademię Neurodiversee, na której trzeba wypełnić odpowiedni formularz oraz Test Wstępny. Możecie tego dokonać pod tym linkiemhttps://akademia.neurodiversee.com/next/public/lesson/47.
Różnica natomiast jest taka, że ostatni etap rekrutacji, czyli Egzamin Rekrutacyjny oraz etap Szkoleń Społecznych będą przeprowadzone stacjonarnie w siedzibie klienta w Warszawie.

Harmonogram nowej edycji partnerskiej

Jak w takim razie wygląda harmonogram tej edycji i co dokładnie się wydarzy?

👉 25.09-20.10 – trwają zapisy do edycji partnerskiej za pośrednictwem Neurodiversee. Aby się zapisać, należy skorzystać z tego linku.

👉 23.10-17.11 – trwają Rozmowy Indywidualne online z naszymi tutorami. Dostaną się na nie osoby, które do 20 października wypełnią Formularz, Test i znajdą się w Top 30 wyników. W ich trakcie poznacie tożsamość naszej firmy partnerskiej.

👉 22.11 – organizujemy stacjonarny Egzamin Rekrutacyjny w siedzibie naszego partnera w Warszawie. Jest to ostatni etap rekrutacyjny, po którym wybierzemy grupę kilkunastu Beneficjentów projektu.

👉 30.11-01.12 oraz 07.12-08.12 – trwają stacjonarne Szkolenia Społeczne w siedzibie naszego partnera, które poprowadzą dla Was nasi tutorzy Jacek Śmigiel i Ewa Druszcz.

👉 Grudzień 2023/Styczeń 2024 – wybrani przez przedstawicieli firmy partnerskiej Beneficjenci zostaną zaproszeni na Rozmowy Moderowane. Nasi tutorzy będą wspierać Was ich w trakcie. Po rozmowach wybrane osoby zostaną zaproszone na staż we wspólnie zaproponowanym oddziale i stanowisku.

Zapisz się do edycji już teraz!

Jak więc widzicie rozkład jazdy jest całkiem złożony. Zapraszamy do zapisywania się i spróbowania swoich sił w zdobyciu pracy w firmie, która świadomie stawia na neuronietypowych pracowników!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik