Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Ruszyła rekrutacja do edycji w Poznaniu, o której pisaliśmy Państwu w tym artykule. Powiedzieliśmy w nim również, że zorganizujemy webinary informacyjne, których dokładne dane zostaną podane później. Właśnie nastał ten moment.

Pierwszy webinar odbędzie się w piątek 23 lipca o godzinie 18:00. Na wszelkie pytania w trakcie jego trwania będą odpowiadać:

  • Jacek Śmigiel – szef zespołu tutorów w projekcie asperIT. Odpowie on na pytania związane z procesami szkoleń społecznych i wsparcia tutorskiego w trakcie trwania projektu.
  • Tomasz Jasiński – prezes Fundacji. Wyjaśni kwestie dotyczące rekrutacji oraz założenia i ramy całego projektu.
  • Błażej Knapik – koordynator projektu. Odpowie na pytania dotyczące praktyk i szkoleń technicznych.

Na spotkanie trwają zapisy, które można zrealizować przez ten link. Zapraszamy wszystkich rodziców i kandydatów, którzy mieliby pytania lub chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej przed zamknięciem rekrutacji. Do samego projektu można zapisać się, wypełniając formularz rekrutacyjny dostępny tutaj.

Drugi webinar odbędzie się w połowie sierpnia i ponownie będą mieli Państwo okazje zadać pytania, a my z przyjemnością rozwiejemy Wasze wątpliwości. Dokłada data oraz link do rejestracji na spotkanie zostaną podane w późniejszym terminie.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu poprzez adres email kontakt@asperit.org lub pod numerem telefonu 576 726 269.

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik