Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content

Wraz z uczestnikami oraz ich rodzicami podsumowaliśmy działania projektowe pierwszej edycji.

W poniedziałek przeprowadziliśmy spotkanie ewaluacyjne na temat asperIT Wrocław I. Podzieliliście się z nami Waszymi doświadczeniami z tego niezwykłego dla nas wszystkich okresu. Rozmawialiśmy o tym, czym był dla Was udział w naszym projekcie i jakie zmiany nastąpiły dzięki temu. Powiedzieliście nam również o Waszych potrzebach, które narodziły się podczas jego trwania. Wspólnie wypracowaliśmy plan działania na przyszłość, gdyż tak jak obiecywaliśmy – koniec edycji nie stanowi końca naszej wspólnej projektowej przygody! Wasze cenne spostrzeżenia i uwagi pozwolą nam również udoskonalać projekt z myślą o uczestnikach kolejnych edycji asperIT.

To był bardzo wzruszający wieczór dla naszego zespołu. Dowiedzieliśmy się jak ważnym i cennym dla Was stał się udział w projekcie i jakie wartościowe zmiany przyniósł on w Waszym życiu. Sprawia to, że jeszcze bardziej wierzymy w sens naszej pracy i mamy jeszcze więcej energii do działania! Jednakże to wszytko nie zadziałałoby się, gdyby nie Wasza otwartość, zaangażowanie i determinacja. Włożyliście w ten projekt moc Waszej energii i ogrom pracy. Dzięki temu właśnie jest on naszym wspólnym sukcesem i możemy śmiało powiedzieć, że stanowimy wspaniałą projektową rodzinę! Dziękujemy Wam za to wszystko!

Wyniki, które osiągnęliśmy w tej edycji zawdzięczamy również wsparciu i zaangażowaniu naszych Partnerów, przyjaciół i współpracowników pierwszej edycji: Fundacji Umbrella, Centrum Sektor 3, firmie testuj.pl, Stowarzyszeniu Jakości Systemów Informatycznych, Dolnośląskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Autyzmu, IT Matters oraz dzięki naszemu grantodawcy Narodowemu Instytutowi Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nie ustajemy w działaniach! Przed nami kolejna wrocławska edycja projektu asperIT!


 

Błażej Knapik

Autor Błażej Knapik

Koordynator projektu asperIT

More posts by Błażej Knapik